Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 79,6 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Layetana Real Estate Polska Sp. z o.o.

Powierzchnia
80 m²
Pokoje
2
Piętro
6

Termin oddania

1 kw. 2021

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:H.II.7.3
Ceny mieszkań:
Liczba kondygnacji:2 poziomy.
Pokoje:2 pokoje.
Powierzchnia:80 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 550 do 555 cm wysokości.
Piętro:6 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji sPlace Park, w której dostępne są jeszcze 72 podobne oferty.

Opis oferty

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 80 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej sPlace Park przy ulicy na Sadach Żoliborskich, ul. Rydygiera 12 (4.3 km od centrum Warszawy). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Layetana Real Estate Polska Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 314 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostają 154 o powierzchni od 42 do 171 m², w budynkach jest od 6 do 9 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja sPlace Park jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu H.II.7.3 znajduje się na 6 piętrze i jest 2-poziomowe. Pomieszczenia mają od 550 do 555 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Layetana Real Estate Polska Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe podziemne.

sPlace Park jest idealnym połączeniem funkcjonalności z nowoczesnym wyglądem. To przemyślany koncept stworzony z myślą o komfortowym życiu. Niewątpliwym wyróżnikiem osiedla jest starannie zagospodarowany teren inwestycji, pełen zieleni i gustownych elementów małej architektury. Inwestycja jest zrealizowana z wysokiej jakości materiałów budowlanych, a standard wykonania budynku i nowoczesne rozwiązania architektoniczne spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji sPlace Park, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 72 podobne nowe mieszkania.

Lokalizacja inwestycji sPlace Park

Najmniejsza wśród warszawskich dzielnic znajduje się nad samą Wisłą, w lewobrzeżnej części miasta i słynie z piękna willowej zabudowy harmonijnie wkomponowanej w zieleń parków i ogrodów, stąd nazwa Żoliborz, czyli „piękny brzeg” (joli bord). Żoliborz to miejsce kameralne i pełne uroku – na jedną osobę przypada 50 m2 zieleni, a zarazem dzielnica ekskluzywna, w której mieszkały niegdyś elity intelektualne. Oprócz willi, występuje tutaj niska zabudowa wielorodzinna, a w postindustrialnej części powstają nowe osiedla mieszkaniowe. Wysokie bloki znajdują się jedynie na Marymoncie. Do najpiękniejszych zakątków należy miasto-ogród Żoliborz Oficerski, ciekawym rozwiązaniem architektonicznym jest Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego, a ważnym miejscem pamięci – Cmentarz na Powązkach. Osadzona na piaszczystej skarpie plaża z Boogaloo Beach Barem to popularna strefa rekreacyjna. Atutem Żoliborza jest niewielka odległość do centrum, gdzie w kilka minut można dojechać autobusem, tramwajem lub metrem.

Komunikacja

Niektóre arterie Żoliborza stanowią fragmenty dróg krajowych: ul. Wybrzeże Gdańskie i Al. Armii Krajowej oraz dróg wojewódzkich: Al. Jana Pawła, ul. Popiełuszki i ul. Słowackiego. Znajdują się tutaj trzy place: Wilsona, Grunwaldzki i Inwalidów. Sprawnie działa komunikacja miejska: metro, SKM, tramwaje, autobusy.

W odległości 350 metrów od inwestycji sPlace Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Duchnicka.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji sPlace Park znajduje się 61 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Wyższa Szkoła Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia w odległości 300m, Szkoła Tańca FAMA w odległości 600m, Centrum Rozwoju Artystycznego w odległości 600m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m znajduje się Gabinet Psychiatryczno-Psychoterapeutyczny EGO, w odległości 250 m znajduje się ODENT Centrum Ortodoncji i Implantologii, w odległości 550 m znajduje się Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 650 m znajduje się Art Office, w odległości 650 m znajduje się Art Office, w odległości 700 m znajduje się Kościół Św. Karola Boromeusza.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 600 m znajduje się Your Place Centrum Zdrowia i Urody, w odległości 650 m znajduje się Centrum Golf, w odległości 700 m znajduje się Gepard. Uczniowski Klub Sportowy .

Data publikacji: 03.04.2019

Data aktualizacji: 15.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie