Aleje przy Czereśniowej

Mieszkania na sprzedaż Aleje Jerozolimskie, oferowane bezpośrednio przez Kyrih

Warszawa, Włochy, Stare Włochy, Aleje Jerozolimskie 198R-198S

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 479 ofert w najbliższej okolicy!

Aleje przy Czereśniowej

14 zdjęć

Aleje przy Czereśniowej
Aleje przy Czereśniowej
Aleje przy Czereśniowej
Aleje przy Czereśniowej

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Aleje przy Czereśniowej logo

Miejsce łączące zarówno doskonałą komunikację z całą Warszawą (skrzyżowanie Al. Jerozolimskie, trasa Łopuszańska, wkd Raków) jak również życie w przyjaźni z naturą (Park ze stawami Cietrzewia).

Inwestycja Aleje przy Czereśniowej to trzy kameralne budynki: Carmen 18 mieszkań, Staccato 18 mieszkań i Kordia 16 mieszkań. Razem 52 mieszkania wkomponowane w zorganizowane pełne zieleni osiedle z bezpośrednim wyjściem w kierunku parku ze stawami Cietrzewia.

KYRIH – projekt właściciela grupy budowlano-deweloperskiej Rohe oraz strategicznego inwestora wiodącego na rynku logistycznym, firmy Almar. Marka powstała z potrzeby adaptacji przestrzeni w sposób użyteczny, funkcjonalny oraz dostosowany do potrzeb dynamicznie rozwijającego się społeczeństwa.

Realizowane inwestycje usytuowane są w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych, rekreacyjnych bądź parków. Oferujemy wartość w postaci dobrze wykonanej inwestycji oraz nietuzinkowych rozwiązań w zakresie zagospodarowanej przestrzeni. Czujemy się społecznie odpowiedzialni, dlatego w ramach naszej strategii CRS w pobliżu naszych inwestycji sadzimy drzewa i organizujemy miejsca wypoczynku dla dzieci. Na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby naszych klientów. Wyróżnia nas jakość używanych materiałów, jak i rzetelnie wykonywane realizacje.

Inwestycja Aleje przy Czereśniowej znajduje się na Starych Włochach (6.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Kyrih.

Inwestycja Aleje przy Czereśniowej została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 52 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Aleje przy Czereśniowej nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Kyrih przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (20 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie od 8000 – 10 000 zł.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 52 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: od 8000 – 10 000 zł
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (20 miejsc): płatne 35 000 zł są to podwójne platformy parkingowe.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Aleje przy Czereśniowej?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Aleje przy Czereśniowej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 320 metrów od inwestycji Aleje przy Czereśniowej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łopuszańska 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Aleje przy Czereśniowej znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Aleje przy Czereśniowej znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Biały Miś w odległości 350 m, Integracyjne Przedszkole Mądre Główki w odległości 380 m, Szkoła Podstawowa nr 94 im. Pierwszego Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Aleje przy Czereśniowej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Makro Cash & Carry, w odległości 350 m znajduje się Społem, w odległości 420 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Data publikacji: 13.12.2019
Data aktualizacji: 12.02.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: