Vidok Residence - etap I

1 zdjęcie

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Vidok Residence - etap I dostępnych jest 12 ofert

 • 1 pokój
 • 2 pokoje
 • 3 pokoje
 • 4 pokoje
 • 5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • instalacja fotowoltaiczna
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 150 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 12 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 48 do 70 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 336 987 do 490 418 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi 6 990 zł/m².

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Rozpoczynamy budowę pierwszego od kilkudziesięciu lat osiedla mieszkaniowego w Trzebini. Inwestycja zlokalizowana będzie na granicy miejscowości Trzebini i Młoszowej w rejonie ul. Młoszowskiej. Osiedle składać się będzie z wysokich, nowoczesnych siedmio kondygnacyjnych budynków wyposażonych w windę. Całość inwestycji obejmuje budowę ok. 300 mieszkań o powierzchniach 30 - 75 m². W pierwszym etapie inwestycji oddamy do użytku ponad 50 mieszkań. Mieszkania na poziomie "0" posiadać będą duże ogródki. Każdy budynek wyposażonych będzie w przeszkloną windę i klatkę schodową. Mieszkańcy osiedla będą mogli korzystać z ładowarki samochodów elektrycznych, a elektrownia fotowoltaiczna zainstalowana na dachach budynków zasili urządzenia techniczne i instalację oświetleniową części wspólnych.

Inwestycja Vidok Residence - etap I znajduje się w Młoszowej, ul. Młoszowska (3.3 km od Chrzanowa), jest realizowana przez Krisbud.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 150 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Vidok Residence - etap I w sprzedaży jest 12 nowych mieszkań o powierzchni od 48 do 70 metrów kwadratowych , w cenie od 6 990 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Krisbud nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Leżący w północno-zachodniej części województwa małopolskiego powiat chrzanowski liczy sobie 371,5 km2, a zamieszkuje go ok. 127 300 osób. Jego stolicą jest miasto Chrzanów. Leżą tu 4 gminy o charakterze miejsko-wiejskim oraz 1 gmina wiejska. Jest to region mogący pochwalić się długą i bogatą historią. Od początku minionego wieku następował tu dynamiczny rozwój gospodarczy, czego dowodem jest m.in. fabryka lokomotyw, będąca pierwszym takim zakładem w kraju. Do dziś rozwija się tu przemysł maszynowy i paliwowo-energetyczny. W miejscowościach powiatu widać typowe zabudowania wiejskie, natomiast w większych miejscowościach znajdziemy połączenie klasycznej zabudowy małomiasteczkowej, w tym osiedli mieszkaniowych z II połowy XXw. ze starszymi budynkami w stylu gotyckim i barokowym. Do najważniejszych obszarów zielonych należą 3 lasy i 4 akweny będące punktami typowo rekreacyjnymi. Leży tu też część Tenczyńskiego Parku Narodowego. Dobrze rozwinięta jest infrastruktura społeczna. Powiat chrzanowski może pochwalić się rozbudowaną siecią dróg. Za sprawną komunikację z innymi regionami odpowiadają tu 4 drogi wojewódzkie, droga krajowa oraz autostrada.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Vidok Residence - etap I?

Sieć dróg w powiecie chrzanowskim jest wyraźnie rozwinięta. Najważniejszą arterię stanowi autostrada transkontynentalna A4. Równolegle z nią, przez region biegnie również linia kolejowa. Ponadto przebiegają tędy 4 drogi wojewódzkie (780, 781, 791 i 933) i droga krajowa nr 79. Specyficzne położenie w niedalekiej odległości od Krakowa i od Katowic sprawia, że w pobliżu Chrzanowa znajdują się 2 lotniska – oddalone o ok. 30 km Balice oraz znajdujące się ok. 60 km od miasta Katowice-Pyrzowice. Za komunikację na terenie powiatu odpowiadają autobusy Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej i Związku Komunalnego „Komunikacja Międzygminna” oraz Polskie Koleje Państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Vidok Residence - etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Vidok Residence - etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Trzebinia Osiedle Widokowe Kiosk.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Vidok Residence - etap I znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Vidok Residence - etap I znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: CENTRUM JĘZYKOWE KLASA w Trzebini w odległości 240 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Vidok Residence - etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 380 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Vidok Residence - etap I w odległości 400 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 430 m znajduje się Hala Sportowa, w odległości 530 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 12.08.2022
Data aktualizacji: 30.05.2023

Inwestycje w pobliżu w Młoszowej

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: