Dom na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 80,8 m²

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez KOSS Development

Cena: 375 000 zł

Rezerwacja
Powierzchnia
81 m²
Pokoje
3
Piętra
2

Termin oddania

1 kw. 2020

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:HH.B2
Liczba kondygnacji:2 poziomy.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:81 m²
Powierzchnia działki:dom stoi na działce o powierzchni 109 m².
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Powierzchnie dodatkowe:taras o powierzchni 21 m², ogródek o powierzchni 69 m².
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:2 łazienki.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:nieruchomość bezczynszowa.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:umowa rezerwacyjna - 5000 zł na poczet mieszkania.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:dom znajduje się w inwestycji Osiedle Słonecznikowe, w której dostępnych jest jeszcze 11 podobnych ofert.

Opis oferty

Osiedle Słonecznikowe

Nowy 3 pokojowy dom na sprzedaż o powierzchni 81 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Słonecznikowe przy ulicy w Kosakowie, ul. Sasankowa (3.1 km od Gdyni). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera KOSS Development.

Inwestycja Osiedle Słonecznikowe jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowy dom nr HH.B2 znajduje się na działce o powierzchni 109 m², nie posiada podpiwniczenia oraz nie ma garażu. W domu znajdują się 3 pokoje, 2 łazienki, lokal posiada Taras o powierzchni 21 m², Ogródek o powierzchni 69 m². Dla przyszłych mieszkańców deweloper KOSS Development przewidział również: miejsca postojowe naziemne.

Cena ofertowa domu wynosi wynosi 375 000 zł.

Mieszkania w Osiedlu Słonecznikowym to nie tylko własny dom w kameralnej okolicy, ale i ogród, który pozwala w pełni cieszyć się świeżym nadmorskim powietrzem. Każde mieszkanie płynnie łączny się z ogrodem przez narożne okno w salonie, zachęcając do spędzania czasu w słońcu.Własny ogród jest integralną częścią mieszkania na osiedlu Słonecznikowym – miejsce do grillowania, relaksu i rozwijania swoich pasji, idealne miejsce zabaw z dziećmi. Prywatny, otoczony drewnianym płotem ogród pomieści wszystko co niezbędne.Standard Osiedla Słonecznikowego to solidne betonowe ściany stawiane z modułów, gruba 30cm warstwa izolującego styropianu, drzwi antywłamaniowe, trzyszybowe okna w szczelnych ramach pcv oraz internet światłowodowy. Nowoczesne, bezczynszowe, energooszczędne budynki z trwałych materiałów są gwarancją komfortu, spokoju niskich kosztów utrzymania na lata.*Możliwość indywidualnego umówienia na wizytę po godzinach pracy biura.

Dom znajduje się w inwestycji Osiedle Słonecznikowe, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 11 podobnych nowych domów.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Słonecznikowe

Powiat pucki to region o powierzchni 572 km2, leżący w północnej części woj. pomorskiego i liczący sobie ok. 82 400 mieszkańców. Składa się na niego 7 gmin, w których leżą cztery miasta. Stolicą regionu jest Puck. Powiat leży wyjątkowo malowniczym miejscu, od północy granicząc z Bałtykiem, od wschodu z Zatoką Pucką, od południa z Puszczą Darzlubską, Jeziorem Żarnowieckim i wzgórzami morenowymi. W jego granicach leży Półwysep Helski. Znaczna część zabudowy ma tu charakter małomiasteczkowy. Wiele budynków pełni jedynie funkcję turystyczną. W regionie działa szereg ośrodków i domów kultury oraz instytucji sportowych, co zapewnia mieszkańcom liczne rozrywki i daje dostęp do rozbudowanej infrastruktury sportowej. Dzięki plażom, trasom rowerowym i ścieżkom dydaktycznym, są to tereny o wysokich walorach rekreacyjnych. Znajduje się tu ok. 70 szkół różnego szczebla, a o zdrowie mieszkańców dbają lekarze z puckiego szpitala i 34 przychodni lekarskich. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie, kursuje linia kolejowa, a w Pucku mieści się port jachtowy.

Komunikacja

Przez powiat pucki biegną drogi wojewódzkie nr: 213, 215, 216, 218, a niespełna 5 km od jego południowo-wschodniej granicy ciągnie się droga krajowa nr 6. Czynna jest tu także kolej, kursuje linia nr 213. W regionie można również korzystać z mikrobusów. W niektórych miejscowościach latem do dyspozycji są tramwaje wodne i można wypożyczyć melexy. W Pucku znajduje się port jachtowy.

Data publikacji: 06.03.2019

Data aktualizacji: 09.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie