Lokal użytkowy na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 77,7 m²

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Konimpex-Invest

Cena: 473 632 zł

Rata kredytu wynosi 2126 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
78 m²
Pokoje
1
Piętro
parter

Termin oddania

2 kw. 2020

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:U03
Ceny lokali użytkowych: 473 632 zł6 098 zł/m²
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:1 pokój.
Powierzchnia:78 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 265 cm wysokości.
Piętro:parter
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne: miejsce postojowe pojedyncze na platformie - 18 000 zł miejsce postojowe pojedyncze - 25 000 zł miejsce postojowe pojedyncze dla osób niepełnosprawnych - 27 500 zł miejsce postojowe rodzinne dwu-poziomowe - 32 000 zł miejsce postojowe rodzinne jedno-poziomowe - 45 000 zł miejsce postojowe rodzinne jedno-poziomowe VIP - 60 000 zł.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu, odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:lokal użytkowy znajduje się w inwestycji Smoluchowskiego 3, w której dostępna jest jeszcze 1 podobna oferta.

Opis oferty

Nowy lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni 78 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Smoluchowskiego 3 przy ulicy na Junikowie, ul. Smoluchowskiego 3 (5.3 km od centrum Poznania). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Konimpex-Invest.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku,w którym znajduje się łącznie 124lokale użytkowe, zaś 3 z nich obecnie dostępne na sprzedaż.

Obiekt posiada 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną. Inwestycja Smoluchowskiego 3 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Lokal użytkowy o oznaczeniu U03 znajduje się na budynku, a wysokość pomieszczeń wynosi od 260 do 265 cm wysokości. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Konimpex-Invest przewidział również: miejsca postojowe podziemne. Cena ofertowa lokalu użytkowego wynosi 473 632 zł, (6 098 zł/m²).

Budynek jest zbudowany na planie litery „C”. Na dziedzińcu będzie się znajdowała zieleń, a także komunikacja do klatek schodowych. W Smoluchowskiego 3 będą się znajdowały 124 ustawne i optymalnie doświetlone mieszkania. Od kompaktowych lokali o powierzchni 32 m2, po mające ponad 100 m2.Do wyboru mieszkania z: zamkniętą i otwartą kuchnią, ogródkiem nawet do 55 m2, przestronnym balkonem lub tarasem. Do dyspozycji mieszkańców będą rowerownie, dostępne z klatek schodowych. Przy budynku będzie się znajdowała stacja ładowania samochodów elektrycznych.Dodatkowo podziemna hala garażowa z licznymi miejscami postojowymi, a także komórki lokatorskie.Jednym z atutów inwestycji jest jej położenie w odległości krótkiego spaceru od Lasku Marcelińskiego (ok. 9 min). Idealna propozycja dla osób żyjących aktywnie: rozwinięta infrastruktura ścieżek pieszych, biegowych i rowerowych. Do przystanku tramwajowego zaledwie ok. 170 m (linie 1,6,13 i 15).Smoluchowskiego 3 to również idealna propozycja dla osób często podróżujących. Z tego miejsca jest łatwy dostęp do dróg dojazdowych do A2, S11 i in., a także do Lotniska Ławica.W pobliżu znajdują się także przedszkola, szkoły i uczelnie wyższe. Jest bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa, z restauracjami i centrami handlowymi na czele. Żłobek 1 min od Smoluchowskiego 3, Szkoła Podstawowa i przedszkole w niedalekiej odległości. Możesz żyć na co dzień w Twoim kawałku Poznania!

Lokalizacja inwestycji Smoluchowskiego 3

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

W odległości 200 metrów od inwestycji Smoluchowskiego 3 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Smoluchowskiego (1:SMGO01).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Smoluchowskiego 3 znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 38 w odległości 750m, Szkoła Podstawowa nr 7 w odległości 800m, Przedszkole nr 28 w odległości 850m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m znajduje się VIOLA. APTEKA. SZWARCZYŃSKA V., MGR, w odległości 350 m znajduje się PRZY PASAŻU. APTEKA, w odległości 500 m znajduje się DORFARM SP.J. KLUCZYŃSKA D..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 600 m znajduje się EPIFANIA. ŚWIECKI RUCH MISYJNY. ZBÓR. DOM MODLITWY, w odległości 600 m znajduje się Polska Akademia Nauk. Instytut Fizyki Molekularnej - Biblioteka, w odległości 850 m znajduje się ZARI.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 600 m znajduje się Korty tenisowe Joppol, w odległości 1100 m znajduje się Wielkopolski Klub Paintballowy, w odległości 1150 m znajduje się MMA POZNAŃ. JÓŹWIAK P..

Data publikacji: 29.08.2018

Data aktualizacji: 01.02.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie