Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 72,84 m² - numer 3A.4

Rezerwacja

Poznań, Grunwald, Junikowo, ul. Smoluchowskiego 3Inwestycja: Smoluchowskiego 3Deweloper: Konimpex-Invest

Smoluchowskiego 3

5 zdjęć

Smoluchowskiego 3
Termin oddania:
Gotowe
Ilość pokoi:
3 pokoje
Metraż:
72,84 m²
Piętro:
1 piętro
Powierzchnie dodatkowe:
Balkon, Balkon
Kuchnia:
zamknięta kuchnia
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne: miejsce postojowe pojedyncze na platformie - 18 000 zł miejsce postojowe pojedyncze - 25 000 zł miejsce postojowe pojedyncze dla osób niepełnosprawnych - 27 500 zł miejsce postojowe rodzinne dwu-poziomowe - 32 000 zł miejsce postojowe rodzinne jedno-poziomowe - 45 000 zł miejsce postojowe rodzinne jedno-poziomowe VIP - 60 000 zł zakup miejsca postojowego obowiązkowy
Komórki lokatorskie
dostępne: od 5000 zł, zakup nieobowiązkowy
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
Informacja u dewelopera
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku
Udogodnienia
monitoring, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku, winda, rowerownia, videodomofon, wózkarnia, patio / dziedziniec
Przyroda
informacja u dewelopera.
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków
informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji Smoluchowskiego 3

Transport

Rondo Skubiszewskiego - 140 m

Sklepy

Żabka - 180 m

Edukacja

Przedszkole Niepubliczne Tęczowa Kraina - 290 m

Sport

Boisko - 170 m

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+

Opis oferty

Mieszkanie 3A.4 zostanie wykończone pod klucz. Podana cena dotyczy mieszkania wykończonego pod klucz.

Zapraszamy do kontaktu, omówimy szczegóły wykończenia.

Nowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 72,8 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Smoluchowskiego 3 na Junikowie, ul. Smoluchowskiego 3 (5.3 km od centrum Poznania).

Inwestycja jest realizowana przez Konimpex-Invest.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 124 nowe mieszkania.

Na sprzedaż pozostają 2 oferty o powierzchni od 72 do 73 m².

W budynku jest od 4 do 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Smoluchowskiego 3 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 3A.4 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 265 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje.

Dla przyszłych mieszkańców Konimpex-Invest przewidział miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Budynek będzie zbudowany na planie litery „C”. Na dziedzińcu będzie się znajdowała zieleń, a także komunikacja do klatek schodowych. W Smoluchowskiego 3 będą się znajdowały 124 ustawne i optymalnie doświetlone mieszkania. Od kompaktowych lokali o powierzchni 32 m2, po mające ponad 100 m2.

W terenie osiedla będzie bogato opracowany projekt zieleni. Od strony drogi wewnętrznej, wzdłuż elewacji południowo-wschodniej oraz południowo-zachodniej posadzone zostaną graby pospolite w odmianie Fastigiata. Ich strzeliste, wąskie i gęste korony stworzą naturalną zieloną barierę, która wizualnie oddzieli budynek od ulicy oraz od sąsiadujących działek. Graby od strony ulicy wewnętrznej zostaną otoczone 2 rodzajami traw ozdobnych o zróżnicowanym pokroju oraz kolorystyce liści. Łącznie będą 63 graby.

Do wyboru mieszkania z: zamkniętą i otwartą kuchnią, ogródkiem nawet do 55 m2, przestronnym balkonem lub tarasem. Do dyspozycji mieszkańców będą rowerownie, dostępne z klatek schodowych. Przy budynku będzie się znajdowała stacja ładowania samochodów elektrycznych.

Dodatkowo podziemna hala garażowa z licznymi miejscami postojowymi, a także komórki lokatorskie.

Jednym z atutów inwestycji jest jej położenie w odległości krótkiego spaceru od Lasku Marcelińskiego (ok. 9 min). Idealna propozycja dla osób żyjących aktywnie: rozwinięta infrastruktura ścieżek pieszych, biegowych i rowerowych. Do przystanku tramwajowego zaledwie ok. 170 m (linie 1,6,13 i 15).

Smoluchowskiego 3 to również idealna propozycja dla osób często podróżujących. Z tego miejsca jest łatwy dostęp do dróg dojazdowych do A2, S11 i in., a także do Lotniska Ławica.

W pobliżu znajdują się także przedszkola, szkoły i uczelnie wyższe. Jest bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa, z restauracjami i centrami handlowymi na czele. Żłobek 1 min od Smoluchowskiego 3, Szkoła Podstawowa i przedszkole w niedalekiej odległości. Możesz żyć na co dzień w Twoim kawałku Poznania!

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Smoluchowskiego 3, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 1 podobne nowe mieszkanie.

Data publikacji: 29.08.2018
Data aktualizacji: 18.08.2021
Konimpex-Invest logo

Konimpex-Invest

Karolina Norek

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Mostowa 23A/27, 61-854 Poznań (lokal usługowy na parterze , wejście od ul. Dowbora-Muśnickiego)

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: