Lokal użytkowy na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 159,91 m² - numer U.03

Przecena 2%

Poznań, Grunwald, Ławica, ul. Wałbrzyska 5Inwestycja: MarcelinoveDeweloper: Konimpex-Invest

Cena: 791 555 zł netto
stara cena: 807 546 zł netto
POWIERZCHNIA159,91 m²
POKOJE1
PIĘTROparter
TERMIN ODDANIAGotowe
Marcelinove

12 zdjęć

Marcelinove

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:
U.03
Cena:
Stara: 807 546 złNowa: 791 555 zł (4 950 zł/m²)
Liczba kondygnacji:
2 poziomy
Pokoje:
1 pokój
Metraż:
159,91 m²
Realizacja inwestycji:
została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku
Łazienki:
1 łazienka
Wysokość pomieszczeń:
od 260 do 280 cm wysokości
Piętro:
parter
Miejsca postojowe:
dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera
Opis płatności:
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków:
informacja u dewelopera
Inwestycja:
lokal użytkowy znajduje się w inwestycji Marcelinove

Opis oferty

Lokal został wynajęty, pozostaje w ofercie sprzedaży. Idealny produkt inwestycyjny!

Rodzaj prowadzonej działalności przez najemcę: sklep sportowy

Powierzchnia:159,91 m. kw.

lokal jest dwupoziomowy parter/+1

Położony na parterze w budynku wielorodzinnym Grunwald, ul. Wałbrzyska 5

Zakup bezpośrednio od Dewelopera

Lokal jest wykończony wewnątrz.

Rodzaj prowadzonej działalności: sklep sportowy

Nowy lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni 159,9 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Marcelinove na Ławicy przy ul. Wałbrzyska 5 (4.5 km od centrum Poznania). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera Konimpex-Invest.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku,w którym znajdują się łącznie lokali użytkowych, zaś 1 z nich jest obecnie dostępn na sprzedaż.

Obiekt posiada 9 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną. Inwestycja Marcelinove została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Lokal użytkowy o oznaczeniu U.03 znajduje się na parterze budynku, a wysokość pomieszczeń wynosi od 260 do 280 cm wysokości. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Konimpex-Invest przewidział również: miejsca postojowe naziemnemiejsca postojowe podziemne. Cena ofertowa netto lokalu użytkowego wynosi 791 555 zł (4 950 zł/m²).

Marcelinove to nowoczesny budynek stworzony na planie litery U, z kameralnym dziedzińcem. Atutem inwestycji są funkcjonalne układy mieszkań i różnorodne metraże do wyboru spośród 135 mieszkań. Możesz wybrać mieszkanie z ogródkiem, przestronnym tarasem lub balkonem. Tutaj szybko zapomnisz, że nadal jesteś w mieście.

Marcelinove znajduje się tuż przy Lasku Marcelińskim. Piękne tereny spacerowe, siłownia na świeżym powietrzu, place zabaw dla dzieci i kilometry ścieżek biegowych oraz rowerowych – to wszystko masz na wciągnięcie ręki. Budynek posiada też własny teren rekreacji z zewnętrzną siłownią, a także rowerownie dla mieszkańców. Dla osób aktywnych, obok Lasku Marcelińskiego, do dyspozycji pozostają też szkółka jeździecka oraz korty tenisowe. Również bliskość centrum handlowego, punktów usługowych czy restauracji ułatwi codzienne życie. W pobliżu znajdują się też żłobki, przedszkola i szkoły.

W Marcelinove wszystko, co istotne masz w pobliżu. Jeśli jednak zechcesz udać się w inne części miasta, wszędzie dotrzesz szybko i sprawnie. Możesz skorzystać zarówno z rozwiniętej komunikacji miejskiej, jak i własnego samochodu czy roweru, dzięki kilometrom ścieżek rowerowych. Marcelinove znajduje się też blisko kluczowych dróg, takich jak autostrada A2 i droga ekspresowa S11.

Prace budowlane planujemy zakończyć w maju 2018 roku. Rozpoczną się wtedy procedury odbiorowe, które zostaną zakończone wydaniem pozwolenia na użytkowanie. Wydawanie mieszkań planujemy na III kwartał 2018 roku.

Lokalizacja inwestycji

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Marcelinove mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Marcelinove znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Świerzawska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Marcelinove znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Prywatna Szkoła Podstawowa Mieszko w Poznaniu w odległości 420 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Marcelinove jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Demedi w odległości 360 m, Centrum Zdrowia ASGO w odległości 430 m, Medi Partner w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Marcelinove składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Marcelinove w odległości 60 m znajduje się Boisko, w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 140 m znajduje się Korty tenisowe.

Data publikacji: 27.04.2017
Data aktualizacji: 26.01.2021
Konimpex-Invest logo

Konimpex-Invest

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Mostowa 23A/27, 61-854 Poznań (lokal usługowy na parterze , wejście od ul. Dowbora-Muśnickiego)

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: