Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 68 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Komplexbud Inwestycje Sp. z o.o.

Cena: 352 600 zł

Rezerwacja
Powierzchnia
68 m²
Pokoje
3
Piętro
4

Termin oddania

4 kw. 2020

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:M19-D/4
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:68 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:255 cm wysokości.
Piętro:4 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne (88 miejsc).
Komórki lokatorskie:dostępne (117).
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Rezydencja Klonowa, w której dostępne są jeszcze 44 podobne oferty.

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 68 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Rezydencja Klonowa przy ulicy w Kielcach, ul. Klonowa (3.2 km od centrum Kielc). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Komplexbud Inwestycje Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajdują się 104 nowe mieszkania, na sprzedaż pozostaje 115 o powierzchni od 23 do 91 m², w budynku jest od 4 do 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Rezydencja Klonowa jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu M19-D/4 znajduje się na 4 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 255 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Komplexbud Inwestycje Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe podziemne (88 miejsc).

Cena ofertowa mieszkania wynosi 352 600 zł (5 190 zł/m²).

O inwestycjiChcesz kupić mieszkanie, które będzie w dobrej lokalizacji i w przystępnej cenie? A może szukasz lokalu usługowego pod siedzibę swojej firmy? Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom – nasza oferta jest dopasowana do nawet najbardziej wymagających klientów. Jeśli chcesz mieszkać w ciszy, wśród zieleni w przyjaznym, dobrze skomunikowanym z resztą miasta miejscu – zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją. W naszej najnowszej inwestycji wyjątkowy nacisk kładziemy na użycie najlepszej jakości materiałów przy zastosowaniu najnowszych rozwiązań architektonicznych.Lokalizacja budynku w spokojnej, malowniczej części Kielc to ewidentne plusy mieszkania. Przy projektowaniu inwestycji analizowaliśmy każde mieszkanie aby zapewnić Ci funkcjonalność oraz ustawność wszystkich lokali: widne kuchnie, przestronne balkony i tarasy tak, abyś mógł się czuć swobodnie we własnym domu. Dla najbardziej wymagających Klientów oferujemy możliwość dopasowania układu mieszkania do Twoich indywidualnych potrzeb. Wszystkie te możliwości zyskasz dzięki wyborowi naszej oferty.Budynek„Rezydencja KloNova” to 4-piętrowy nowoczesny budynek o wysokim standardzie wykończenia, wielorodzinny z mieszkaniami o komfortowym rozkładzie od 23 m2 do 91 m2. W części parterowej dostępne są lokale usługowe oraz mieszkania z przynależnymi tarasami. W części podziemnej budynku zaprojektowano garaż wielostanowiskowy z miejscami postojowymi oraz dostępnymi do każdego mieszkania komórkami lokatorskimi. W celu zapewnienia poczucia komfortu i bezpieczeństwa mieszkańcom, teren nieruchomości zostanie ogrodzony oraz wyposażony w instalacje domofonową i monitoring.Inwestycja zostanie rozpoczęta w kwietniu 2019 roku, natomiast zakończenie przewidywane jest na grudzień 2020 rokuInwestując w tą lokalizację jesteśmy przekonani, że będzie to idealne miejsce do życia dla wszystkich naszych przyszłych klientów, zarówno tych młodszych, rozpoczynających start w dorosłe życie, jak i tych starszych – szukających spokojnego miejsca z dostępem do niezbędnych placówek użyteczności publicznej.Ogólnodostępny wewnętrzny dziedziniec stanie się zacisznym miejscem wypoczynku.Inwestycja zlokalizowana będzie przy ul. Klonowej, gdzie nieopodal znajdują się niezwykłe i malownicze tereny rekreacyjne zalewu kieleckiego, idealne do uprawiania turystyki i rekreacji.Cichy zakątek w Kielcach? Pełen zieleni, urokliwych miejsc i przestrzeni – a jednocześnie bardzo dobrze skomunikowany z pozostałą częścią miasta? Nie musisz rezygnować z jakiegokolwiek aspektu, wystarczy, że przyjrzysz się naszej ofercie. Spełnimy Twoje oczekiwania. Nasze bogate doświadczenie w połączeniu z przystępnymi cenami dają konkurencyjny produkt: Twoje wymarzone mieszkanie.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Rezydencja Klonowa, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 44 podobne nowe mieszkania.

Lokalizacja inwestycji Rezydencja Klonowa

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

W odległości 650 metrów od inwestycji Rezydencja Klonowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Warszawska os. Szydłówek.

Data publikacji: 11.03.2019

Data aktualizacji: 18.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie