Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 42,2 m2

Nieruchomość sprzedawana bezpośrednio przez Kompania Domowa Sp. z o.o.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

Zapytaj o cenę

 • Powierzchnia

  42,2 m2

 • Pokoje

  2

 • Piętro

  11

 • Termin oddania

  1 kw. 2021

 • Zobacz rzut
Oznaczenie: BD-LM-59
Cena:
Zapytaj o cenę
Liczba kondygnacji: 1 poziom
Pokoje: 2 pokoje
Powierzchnia: 42,15 m2
Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Kuchnia: informacja u dewelopera.
Łazienki: 1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń: od 263 do 269 cm wysokości.
Piętro: 11 piętro
Miejsca postojowe: dostępne są:
 • miejsca postojowe podziemne.
Komórka lokatorska: dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu: informacja u dewelopera.
Opis płatności: informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji: 4 dni bezpłatne.
Zabezpieczenie środków: Informacja u dewelopera.
Inwestycja: mieszkanie znajduje się w inwestycji Biały Dom, w której dostępnych jest jeszcze 75 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 42,2 m2 znajduje się w nowo budowanej inwestycji mieszkaniowej Biały Dom przy ul. Światowida na Tarchominie (10,3 km od centrum Warszawy). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Kompania Domowa Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 174 nowe mieszkania , na sprzedaż pozostaje 140 o powierzchni od 40 do 91 m2, w budynku jest od 8 do 16 kondygnacji naziemnych oraz 2 podziemne. Inwestycja Biały Dom jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu BD-LM-59 znajduje się na 11 piętrze, jest 1-poziomowe, a pomieszczenia mają od 263 do 269 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Kompania Domowa Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe podziemne.

Z czym kojarzy się nazwa BIAŁY DOM? Z rezydencją najważniejszej osoby na świecie? A może po prostu ze śnieżnobiałym budynkiem wyróżniającym się na tle całej dzielnicy? Oba skojarzenia są poprawne!

BIAŁY DOM to przełomowy projekt mieszkaniowy zmieniający oblicze Tarchomina. Most Północny, bliskość stacji metra Młociny , Galeria Północna. Teraz przyszedł czas na nowej jakości inwestycję, do której Tarchomin dojrzał jako dobrze skomunikowana i w pełni funkcjonalna, nowoczesna i samowystarczalna część Warszawy.
BIAŁY DOM - to doskonałe miejsce by zacząć nowy etap.

BIAŁY DOM stanie się najwyższym i najbardziej charakterystycznym budynkiem dzielnicy. Styl nowoczesnych budynków centrum Warszawy przenosimy w centralne miejsce Tarchomina. Wiemy, że na piękno i funkcjonalność składa się każdy szczegół. Z zewnątrz uwagę przykuwa elegancki, smukły kształt budynku podkreślony białą elewacją z charakterystycznymi dla KOMPANII DOMOWEJ nieszablonowymi balustradami. Wewnątrz budynku urzekają starannie zaaranżowane części wspólne, które dopełniają atmosferę kompanijnych projektów.

W BIAŁYM DOMU zaplanowano 174 mieszkania o zróżnicowanych metrażach – od 30 do 87m2. Nasi projektanci poświęcili wiele czasu na optymalne rozplanowanie lokali na każdej z kondygnacji i każdego mieszkania z osobna. Jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe lokale – każdy z balkonem, loggią lub tarasem, sprawiają wrażenie jak gdyby same dopasowywały się do potrzeb nowego właściciela. Dodatkowym atutem jest dwukondygnacyjny garaż podziemny oraz ogólnodostępne miejsca parkingowe na zewnątrz, które zapewnią komfort zarówno mieszkańcom, jak i gościom.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Biały Dom, w której dostępnych jest w sprzedaży jeszcze 75 podobnych nowych mieszkań .

Lokalizacja inwestycji Biały Dom

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem budownictwa mieszkaniowego. Nieustannie rozbudowywane są zwłaszcza osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, a grunty rolna adaptowane pod architekturę mieszkaniową. Wysoki stopień gęstości zaludnienia występuje na białołęckich osiedlach z wielkiej płyty: Nowym Tarchominie, Nowodworach i Nowych Świdrach. W strefie centralnej i południowej dominują tereny przemysłowe: duże przedsiębiorstwa, liczne firmy budowlane oraz tereny PKP. Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji W odległości 200 metrów od inwestycji Biały Dom znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: MYŚLIBORSKA 03.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Biały Dom znajdują się 32 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Tygrysiasty Przyjaciel Żłobek Niepubliczny Honorata Badowska w odległości 250 m, Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi w odległości 250 m, Energy Fitness Club Tarchomin w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m Gabinet dentystyczny, stomatologia Andrea Lachowska, w odległości 200 m Atut, w odległości 200 m Dubicki Jarosław, lek. med. Spec. chirurgii plastycznej.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Wiśniewski Grzegorz. Fotografia ślubna w odległości 150 m, Fotokaczmarski. Kaczmarski T. w odległości 150 m, Świat Najmłodszych w odległości 200 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Ambasada Urody w odległości 100 m, Thai-Pan - Salon masażu tajskiego w odległości 400 m, Białołęcki Ośrodek Sportu w odległości 450 m.

Data publikacji: 23 listopada 2018 14:50

Data aktualizacji: 15 kwietnia 2019 15:44

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj o ofertę

Kompania Domowa Sp. z o.o.

Kompania Domowa Sp. z o.o.

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Kompania Domowa Sp. z o.o.

Godziny otwarcia
biura sprzedaży

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek:10:00 - 18:00
 • Środa:10:00 - 18:00
 • Czwartek:10:00 - 18:00
 • Piątek:10:00 - 18:00
 • Sobota:10:00 - 14:00

+48 607...

+48 609...

Biały Dom

adres biura sprzedaży

Al. Wojska Polska 41 l. 45, Warszawa

Umów spotkanie

 • piątek

  24

  maja

 • sobota

  25

  maja

 • poniedziałek

  27

  maja

Zaproponuj inny termin

Wiadomości powiązane z Kompania Domowa Sp. z o.o.

Nowa inwestycja na Tarchominie zmieni jego oblicze

Nowa inwestycja na Tarchominie zmieni jego oblicze

Nowa inwestycja w klimatycznej części Woli

Nowa inwestycja w klimatycznej części Woli

Nowa kameralna inwestycja na Bemowie

Nowa kameralna inwestycja na Bemowie