Lokal użytkowy na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 127 m²

- Lofty Dragonów

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Komercja Sp. z o.o. Sp. K.

Cena: 863 804 zł

Rata kredytu wynosi 3878 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
127 m²
Pokoje
1
Piętro
parter

Termin oddania

3 kw. 2020

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:2
Ceny lokali użytkowych: 863 804 zł6 800 zł/m²
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:1 pokój.
Powierzchnia:127 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 250 do 480 cm wysokości.
Piętro:parter
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne: 8 miejsc postojowych w formie garaży zamkniętych w cenie 33 tyś zł brutto/miejsce; 38 miejsc postojowych naziemnych.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
- wysokie pomieszczenia nawet do 6 metrów - industrialne elementy wnętrza - stalowe szyny, żeliwne słupy konstrukcyjne - możliwość zastosowania 10% stawki amortyzacyjnej - możliwość podłączenia klimatyzacji na terenie inwestycji dzięki przygotowanej instalacji freonowej - stolarka aluminiowa wysokiej klasy - możliwość realizacji antresoli
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:umowa przedwstępna w formie aktu notarialnego z roszczeniem o wybudowanie i oddanie lokalu użytkowego zgodnie z ustalonym standardem, oraz terminem..
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:lokal użytkowy znajduje się w inwestycji Apartamenty & Lofty Dragonów, w której dostępnych jest jeszcze 7 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowy lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni 127 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Apartamenty & Lofty Dragonów przy ulicy w Olsztynie, ul. Wojska Polskiego (0.7 km od centrum Olsztyna). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Komercja Sp. z o.o. Sp. K..

Cała inwestycja składa się z 2 budynków,w których znajdują się łącznie 9lokali użytkowych, zaś 8 z nich jest obecnie dostępnych na sprzedaż.

Obiekty posiadają 1 kondygnacja naziemną. Inwestycja Apartamenty & Lofty Dragonów jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Lokal użytkowy o oznaczeniu 2 znajduje się na budynku, a wysokość pomieszczeń wynosi od 250 do 480 cm wysokości. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Komercja Sp. z o.o. Sp. K. przewidział również: miejsca postojowe naziemne. Cena ofertowa lokalu użytkowego wynosi 863 804 zł, (6 800 zł/m²).

Lokalizacja w ścisłym centrum Olsztyna, przy skrzyżowaniu ulic Dąbrowskiego i Wojska Polskiego. 5-kondygnacyjny budynek w pełni dostosowany do osób niepełnosprawnych, wyposażony w kontrolę dostępu, oraz wysokiej klasy windy. Charakterystyczny styl, niespotykana elewacja z blachy cor-ten, oraz bliskość prestiżowych zabytków sprawiają, że to idealne miejsce do zamieszkania lub prowadzenia swojego biznesu.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty & Lofty Dragonów

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni.

W odległości 150 metrów od inwestycji Apartamenty & Lofty Dragonów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Wyspiańskiego.

Data publikacji: 22.02.2019

Data aktualizacji: 12.03.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie