Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 65,4 m²

- Apartamenty Dragonów

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Komercja Sp. z o.o. Sp. K.

Cena: 438 448 zł

Rata kredytu wynosi 1968 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
65 m²
Pokoje
3
Piętro
2

Termin oddania

3 kw. 2020

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:6
Ceny mieszkań: 438 448 zł6 700 zł/m²
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:65 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon o powierzchni 7 m².
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:279 cm wysokości.
Piętro:2 piętro
Strony świata:widok z okien jest na wschód, południe.
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne: 8 miejsc postojowych w formie garaży zamkniętych w cenie 33 tyś zł brutto/miejsce; 38 miejsc postojowych naziemnych.
Komórki lokatorskie:dostępne: 24 przynależne do każdego mieszkania o powierzchni około 4,5 m2.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony.
- tylko 3 mieszkania na każdej klatce schodowej - trzyszybowa stolarka okienna - panoramiczne przeszklenia - wysokie pomieszczenia (2,79 m) - balkon dla każdego mieszkania, wykończony żywicą epoksydową - komórki lokatorskie o powierzchni ok. 4m2 w cenie każdego mieszkania - ogólnodostępne pomieszczenia wypoczynkowe dla mieszkańców w każdej klatce - plac zabaw dla dzieci - naziemne miejsca parkingowe - 8 miejsc postojowych w formie garaży zamkniętych - niespotykana elewacja budynku z blachy cor-ten
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu, odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Apartamenty & Lofty Dragonów, w której dostępnych jest jeszcze 9 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 65 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Apartamenty & Lofty Dragonów przy ulicy w Olsztynie, ul. Wojska Polskiego (0.7 km od centrum Olsztyna). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Komercja Sp. z o.o. Sp. K..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajdują się 24 nowe mieszkania, na sprzedaż pozostaje 17 o powierzchni od 47 do 114 m², w budynku jest od 1 do 5 kondygnacji naziemnych. Inwestycja Apartamenty & Lofty Dragonów jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 6 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 279 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Okna w mieszkaniu wychodzą na wschód, południe. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Komercja Sp. z o.o. Sp. K. przewidział: miejsca postojowe naziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 438 448 zł (6 700 zł/m²).

Lokalizacja w ścisłym centrum Olsztyna, przy skrzyżowaniu ulic Dąbrowskiego i Wojska Polskiego. 5-kondygnacyjny budynek w pełni dostosowany do osób niepełnosprawnych, wyposażony w kontrolę dostępu, oraz wysokiej klasy windy. Charakterystyczny styl, niespotykana elewacja z blachy cor-ten, oraz bliskość prestiżowych zabytków sprawiają, że to idealne miejsce do zamieszkania lub prowadzenia swojego biznesu.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Apartamenty & Lofty Dragonów, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 9 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty & Lofty Dragonów

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni.

W odległości 150 metrów od inwestycji Apartamenty & Lofty Dragonów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Wyspiańskiego.

Data publikacji: 22.02.2019

Data aktualizacji: 27.06.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie