Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 54,54 m² - numer 64

Oferta archiwalna

Płock, ul. Kolegialna 21Inwestycja: Kolegialna ResidenceDeweloper: Kolegialna Residence Sp. z o.o.

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Kolegialna Residence lub inne propozycje w Płocku

Kolegialna Residence

3 zdjęcia

Kolegialna Residence
Termin oddania:
Gotowe
Ilość pokoi:
2 pokoje
Metraż:
54,54 m²
Piętro:
1 piętro
Kuchnia:
otwarta kuchnia
Wysokość pomieszczeń:
270 cm wysokości

Atuty lokalizacji

Transport

pl. Obr. Warszawy - 150 m

Sklepy

PSS Zgoda - 290 m

Edukacja

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia - 70 m

Sport

Jagiellonka - 320 m

Zdrowie

Szpital Świętej Trójcy - 330 m

Ważne informacje o budynku i inwestycji
Miejsca postojowe
dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie
dostępne
Standard wykończenia
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku
Udogodnienia
informacja u dewelopera
Przyroda
informacja u dewelopera.
Informacje o rezerwacji i finansowaniu
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków
informacja u dewelopera
Przeczytaj więcej o inwestycji Kolegialna Residence

Kolegialna Residence to kameralna nowa inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w centrum Płocka. Budynek mieszkalny powstał z połączenia odrestaurowanego istniejącego budynku i dobudowanej od strony podwórza nowej części mieszkalnej.

Budynek ulokowany jest przy ulicy Kolegialnej 21 w bezpośrednim sąsiedztwie Szkoły Muzycznej, Banku, Urzędu i innych działalności usługowych Inwestycja ta to idealne miejsce do zamieszkania, zaprojektowane z myślą o tych, którzy doceniają wysoki standard wykończenia wnętrz, lokalizację i przestrzeń otaczającą lokum. Budynek zawiera 83 lokale mieszkalne o różnej powierzchni, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie. Nowe mieszkania dostępne są w metrażach od 30 m2 do ponad 120m2 (mieszkania dwupoziomowe) i zapewniają funkcjonalny rozkład i możliwość elastycznego rozplanowania oraz urządzenia wnętrz. Wszystkie apartamenty posiadają duże, wysokie okna, a większość z nich – przestronne balkony, które tworzą dodatkowe możliwości aranżacyjne i powiększają dostępną przestrzeń. W podziemnej hali garażowej zaprojektowano miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Na dachu dobudowanej części inwestycji znajdować się będzie zielona przestrzeń rekreacyjna, dostępna dla mieszkańców. Dzięki temu w centrum miasta można będzie oderwać się i odpocząć od codziennego zgiełku ulicy.

Inwestycja została zaprojektowana przez warszawską Pracownię Projektową Archikar a głównym projektantem jest architekt Adam Karkusiewicz. Wieloletnie doświadczenie, dbałość o szczegóły oraz nastawienie na potrzeby przyszłych mieszkańców zaowocowały stworzeniem projektu, który zadowoli potrzeby najbardziej wymagających klientów. Pracownia specjalizuje się w projektowaniu budynków o podwyższonym standardzie oraz w klasycznych stylach architektonicznych.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Kolegialna Residence, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 6 podobnych nowych mieszkań.

Przeczytaj więcej o mieszkaniu 64

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 54,5 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Kolegialna Residence w Płocku, ul. Kolegialna 21 (0.7 km od centrum Płocka).

Inwestycja jest realizowana przez Kolegialna Residence Sp. z o.o.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 83 nowe mieszkania.

Na sprzedaż pozostaje 29 ofert o powierzchni od 54 do 143 m².

W budynku są 4 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Kolegialna Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 64 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 270 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje.

Dla przyszłych mieszkańców Kolegialna Residence Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Dowiedz się więcej o lokalizacji

Płock to miasto na prawach powiatu na Pojezierzu Dobrzyńskim w Kotlinie Płockiej. Historyczna stolica Mazowsza, ulokowana jest nad malowniczą doliną Wisły. Główna część miasta znajduje się na jej prawym brzegu , na wzniesieniu o wysokość 50 m. O bogatej historii okolicy świadczą stare kościoły i bazyliki. Gotyckie pochodzenie Płocka sprawiło, że miasto zostało wpisane do Europejskiego Szlaku Gotyku Ceglanego. Godnym uwagi jest również hejnał Płocki. Codziennie, w samo południe z wieży ratuszowej na Starym Rynku odgrywany jest przez trębacza. Miasto słynie jednak nie tylko z zabytków. Jako krajowy potentat rynku paliw płynnych daje zatrudnienie wielu mieszkańcom regionu. Na terenie miasta powstał nawet park przemysłowo- technologiczny. Na bardzo wysokim poziomie jest także kultura. Tetr Dramatyczny, Orkiestra Symfoniczna, galerie przyciągają melomanów i fanatyków sztuki. Mieszkańcy miasta nie mogą liczyć na nudę. Okoliczne zabytki, stary rynek, liczne szlaki turystyczne, Gostynińsko-Włocławski Park Krajobrazowy dają okazję do aktywnego spędzania czasu wolnego. W mieście działają 24 bezpłatne hotspoty, które umożliwiają korzystanie z sieci na terenie całego miasta.

Data publikacji: 26.05.2020
Data aktualizacji: 19.10.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: