Mieszkanie na sprzedaż 5 pokoi o powierzchni 118,6 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Kiljańczyk Development Sp. z o.o.

Cena: 599 000 zł brutto

Rata kredytu wynosi 2689 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
119 m²
Pokoje
5
Piętro
1
Gotowe
do zamieszkania
Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:6.A2
Ceny mieszkań (brutto): 599 000 zł
Liczba kondygnacji:2 poziomy w tym poddasze.
Pokoje:5 pokoi.
Powierzchnia:119 m², w tym 75 m² to powierzchnia użytkowa
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon, ogródek.
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:1 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne: Do każdego mieszkania przynależą 2 miejsca postojowe.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Deweloper oferuje również atrakcyjne pakiety wykończeniowe.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:nieruchomość bezczynszowa.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Willa Ursynów 2.

Opis oferty

Willa Ursynów 2

Nowe 5 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 119 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Willa Ursynów 2 przy ulicy na Jeziorkach Południowych, ul. Sarabandy (12.1 km od centrum Warszawy). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera Kiljańczyk Development Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 16 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajdują się 32 nowe mieszkania, na sprzedaż pozostaje 7 o powierzchni od 107 do 120 m², w budynkach są 2 kondygnacje naziemne. Inwestycja Willa Ursynów 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 6.A2 znajduje się na 1 piętrze i jest 2-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 5 pokoi, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Kiljańczyk Development Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe naziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 599 000 zł.

W cichej i spokojnej części warszawskiego Ursynowa, przy ulicy Sarabandy powstaje osiedle, które z pewnością zainteresuje osoby poszukujące mieszkań z cechami domów jednorodzinnych. Willa Ursynów 2 będzie doskonałą alternatywą dla osób, które pragną cieszyć się własnym domem i ogródkiem, ale nie są gotowe na jego samodzielną budowę. W skład inwestycji wchodzą 32 mieszkania, usytuowane w 14 budynkach i dwóch bliźniaczych domach o powierzchni od 70 do 120 m2.W cenę każdego z nich wliczone są: 2 miejsca parkingowe i prywatny ogródek. Osiedle składa się z trzech rodzajów mieszkań w typie A i B. TYP A – oferujemy 28 mieszkań w 14 budynkach: • Mieszkanie na parterze - 70,52 m2 (Wyprzedane) • Mieszkanie na piętrze - 120 m2 TYP B – oferujemy 4 mieszkania dwupoziomowe w 2 budynkach. • Mieszkania dwupoziomowe – 110 m2 Mieszkania charakteryzują się nowoczesnym rozkładem. Są jasne i przestronne dzięki zastosowaniu dużych okien o podwyższonych parametrach dźwiękoszczelności. W każdym z lokali istnieje też możliwość zamontowania kominka, a tarasy i balkony zostały zadaszone, aby można było korzystać z nich niezależnie od panującej na zewnątrz pogody. Mieszkania są bezczynszowe, dzięki czemu to właściciel kontroluje wydatki i podejmuje decyzję o kosztach eksploatacyjnych. Brak powierzchni wspólnych również nie generuje dodatkowych kosztów. Połączenie dogodnego metrażu lokali i niskich kosztów utrzymania z wygodą własnego ogródka i spokojną okolicą sprawiają, że osiedle Willa Ursynów 2 to doskonałe miejsce dla osób poszukujących swojego miejsca na ziemi. Osiedle Willa Ursynów 2 zlokalizowane jest wśród zieleni, w bliskiej odległości od terenów rekreacyjnych. Szybki dojazd do centrum Warszawy oddalonego tylko 12 km od osiedla, zapewnia położona nieopodal trasa S2, a także ulica Puławska. Istnieje również dogodny dostęp do komunikacji miejskiej. Dodatkowym atutem osiedla są położone w pobliżu przedszkola, szkoły podstawowe, liczne sklepy, apteki, przychodnie oraz obiekty sportowo-rekreacyjne. Dlaczego warto zamieszkać na osiedlu Willa Ursynów 2? • Brak czynszu przez całe życie, • 2 miejsca parkingowe GRATIS • Prywatny ogródek do każdego mieszkania GRATIS • Możliwość montażu kominka w każdym mieszkaniu, • Brak powierzchni wspólnych – oszczędność kosztów, wynikająca z nieponoszenia nakładów na ich utrzymanie, • Brak kosztów związanych z utrzymaniem zarządu i biura administracji, • Brak opłat na fundusz remontowy, • Spokojna okolica zabudowy jednorodzinnej. PODEJMIJ DECYZJĘ TERAZ - Zaoszczędź nawet do 216 tys. zł na czynszu przez 30 lat, wybierając mieszkanie bezczynszowe.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Willa Ursynów 2.

Lokalizacja inwestycji Willa Ursynów 2

Willa Ursynów 2 od strony północnej sąsiaduje z rozległymi terenami rekreacyjnymi warszawskich wyścigów konnych, co gwarantuje mieszkańcom spokój i odizolowanie od wielkomiejskiego zgiełku. Aktywny wypoczynek zapewnia pobliski Las Kabacki, konny ośrodek jeździecki, czy oddalony o kilka kilometrów Powsin z Ogrodem Botanicznym oraz liczne trasy rowerowe. Bliskość ulicy Puławskiej zapewnia szybki i dogodny dojazd do centrum Warszawy i innych rejonów miasta, w tym miejską komunikacją autobusową, a trasy S79 do lotniska i S2 do węzła autostradowego pozwalają na bezpośrednie połączenie z siecią obwodnic Warszawy.

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

W odległości 800 metrów od inwestycji Willa Ursynów 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny PELIKANÓW 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Willa Ursynów 2 znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 96 w odległości 950m, Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia Ursynów w odległości 1050m, Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Nr 38 Im. Św. S. Kostki w odległości 1200m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 800 m znajduje się Szpital Grupy Lux Med, w odległości 1200 m znajduje się Fabryka Zdrowia. Rehabilitacja po urazach, fizjoterapia, leczeni bólu., w odległości 1200 m znajduje się Fizjoterapia Zdzisław Jarecki.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 850 m znajduje się Parafia Świętych Apostołów Piotra I Pawła, w odległości 1800 m znajduje się Galeria Sztuka-Szkło.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1150 m znajduje się Eureka, w odległości 1200 m znajduje się KRAJOBRAZ KREATYWNY.

Data publikacji: 04.10.2016

Data aktualizacji: 04.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie