Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 45,54 m² - numer 1.28

Wrocław, Psie Pole, Osiedle Psie Pole, ul. ZielnaInwestycja: Osiedle Rycerskie Etap IVDeweloper: KG Group Sp. z o.o.

Uwaga

Ta nieruchomość jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości statystycznych portalu

Osiedle Rycerskie Etap IV

3 zdjęcia

Osiedle Rycerskie Etap IV

Najbliższe inwestycje

Termin oddania:
4 kw. 2022
Ilość pokoi:
2 pokoje
Metraż:
45,54 m²
Piętro:
1 piętro
Powierzchnie dodatkowe:
Balkon
Kuchnia:
otwarta kuchnia
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie
dostępne
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Udogodnienia
internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, własne ujęcie wody, rowerownia, videodomofon, wózkarnia, patio / dziedziniec
Przyroda
w okolicy inwestycji znajduje się rzeka
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
opłata rezerwacyjna 5000 zł zaliczana na poczet ceny (lub zwrotna w całości przy rezygnacji zakupu), okres umowy rezerwacyjnej 30 dni
Zabezpieczenie środków
informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji Osiedle Rycerskie Etap IV

Transport

Zielna - 100 m

Sklepy

Lion - 270 m

Edukacja

Szkoła Podstawowa nr 98 - 280 m

Sport

Boisko - 230 m

Zdrowie

EMC Przychodnie - 220 m

Osiedle położone jest w dzielnicy Psie Pole w sąsiedztwie uroczego ryneczku, zaledwie 7 km od wrocławskiego Rynku. Kilkanaście linii autobusowych gwaran-tuje wygodne podróżowanie do centrum oraz dalej położonych części miasta. Niedaleko Osiedla Rycerskiego przebiega Autostradowa Obwodnica Wrocławia. Przy Osiedlu Rycerskim znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. W pobliżu znajduje się żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum i liceum. W sąsiedztwie są liczne sklepy i punkty usługowe, a także centrum handlowe Ko-rona.

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Opis oferty

Osiedle Rycerskie Etap IV logo

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 45,5 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Rycerskie Etap IV na Psim Polu, ul. Zielna (6.3 km od centrum Wrocławia).

Inwestycja jest realizowana przez KG Group Sp. z o.o.

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 135 nowych mieszkań.

Inwestycja jest już wyprzedana.

W budynkach są 4 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Osiedle Rycerskie Etap IV jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 1.28 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje.

Dla przyszłych mieszkańców KG Group Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

IV etap Osiedla Rycerskiego to dwa kameralne, 3-piętrowe budynki położone w otoczeniu zieleni w historycznej dzielnicy wrocławskiej dzielnicy Psie Pole.

W ofercie znajduje się 135 mieszkań z balkonami, loggiami, zielonymi ogródkami i tarasami. Każde mieszkanie ma przemyślany układ, dający wiele możliwości aranżacji. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będą m.in. winda, garaż podziemny, komórki lokatorskie i wózkownia.

Osiedle Rycerskie otoczone jest terenami zielonymi i spacerowymi. To idealne miejsce na wytchnienie po pracy z dala od zgiełku miasta i hałasu.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Rycerskie Etap IV.

KG Group Sp. z o.o. logo

W sprzedaży 0 nieruchomości w 0 inwestycjach

1 nagroda i wyróżnienie

Zobacz

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 8 inwestycjach

Data publikacji: 16.02.2021
Data aktualizacji: 09.08.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: