Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 37,1 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez KG Group Sp. z o.o.

Rezerwacja
Powierzchnia
37 m²
Pokoje
2
Piętro
2

Termin oddania

4 kw. 2020

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:34
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:2 pokoje.
Powierzchnia:37 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Powierzchnie dodatkowe:loggia o powierzchni 3 m².
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:2 piętro
Strony świata:widok z okien jest na zachód.
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Piltza Etap V, w której dostępnych jest jeszcze 28 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 37 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Piltza Etap V przy ulicy na Dębnikach, ul. Piltza (6.9 km od centrum Krakowa). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera KG Group Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajdują się 122 nowe mieszkania, na sprzedaż pozostaje 75 o powierzchni od 28 do 91 m², w budynku jest 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Osiedle Piltza Etap V jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 34 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Okna w mieszkaniu wychodzą na zachód. Dla przyszłych mieszkańców deweloper KG Group Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

OSIEDLE PILTZA V ETAP - Idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodzinyOsiedle Piltza to propozycja dla wszystkich chcących zamieszkać w komfortowym mieszkaniu na spokojnym osiedlu położonym w jednej z najlepiej skomunikowanych i najszybciej rozwijających się części Krakowa.Osiedle Piltza etap V to budynek charakteryzujący się prostą i elegancką formą. W naszej ofercie znajdują się mieszkania 1, 2, 3, 4 i 5-pokojowe o powierzchni od 27 m2 do 94 m2. Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane w taki sposób, aby było możliwie jak najbardziej funkcjonalne i gwarantowały wygodę codziennego życia. Na parterze znajdują się mieszkania z zielonymi ogródkami i tarasami, wszystkie miesz-kania na piętrach posiadają loggie, a w mieszkaniach na ostatnich piętrach będą piękne przestronne tarasy.Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych. Tereny wokół budynków są zagospo-darowane zielenią, a w podziemnej kondygnacji znajdują się garaż z miejscami posto-jowymi.W pobliżu Osiedla Piltza znajdują się m.in. siedziby wielu międzynarodowych firm, wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego, przedszkola, szkoły, żłobki, tereny rekrea-cyjne i sklepy wielkopowierzchniowe.Atuty Inwestycji:atrakcyjna cenakameralny budynekkomfortowe i funkcjonalne mieszkania od 27 m2 do 94 m2dostępne mieszkania 1, 2, 3, 4 i 5 pokojoweogródki zielone, tarasywydzielony plac zabaw dla dziecipodziemny garaż wielostanowiskowysprawdzone rozwiązania technologicznebudynki dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnychbliskość terenów zielonychrozbudowana infrastruktura społecznabardzo dobre połączenia komunikacyjne z centrum Krakowaw pobliżu siedziby wielu międzynarodowych firm i kilka wydziałów Uniwersytetu Jagiellońskiego .

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Piltza Etap V, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 28 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Piltza Etap V

Osiedle Piltza położone jest na osiedlu Ruczaj na krakowskich Dębnikach, jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Krakowa. W pobliżu osiedla znajduje się pętla tramwajowa i autobusowa, z której podróż do centrum Krakowa trwa zaledwie oko-ło 20 minut. Bliskość obwodnicy gwarantuje natomiast komfortowy wyjazd z miasta i wygodny powrót do domu.

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

W odległości 550 metrów od inwestycji Osiedle Piltza Etap V znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Bunscha.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Piltza Etap V znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole nr 58 w odległości 500m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Źródełko w odległości 550m, Szkoła Podstawowa nr 53 w odległości 650m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 700 m znajduje się Szpital Specjalistyczny im. dr J. Babińskiego w Krakowie, w odległości 1350 m znajduje się BIOSFERA. APTEKA, w odległości 1450 m znajduje się MANDECKA JOLANTA. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 500 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA P.W. MATKI BOŻEJ KRÓLOWEJ POLSKI, w odległości 1350 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ, w odległości 1500 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. RAFAŁA KALINOWSKIEGO.

Data publikacji: 04.12.2018

Data aktualizacji: 23.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie