Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 79 m²

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez KG Group Sp. z o.o.

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Apartamenty Bokserska lub inne propozycje na Służewcu

Powierzchnia
79 m²
Pokoje
3
Piętro
3

Termin oddania

2 kw. 2020

Zobacz rzut

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:18
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:79 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Powierzchnie dodatkowe:loggia o powierzchni 95 m², loggia, loggia o powierzchni 4 m².
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 265 do 276 cm wysokości.
Piętro:3 piętro
Strony świata:widok z okien jest na wschód, południe.
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Apartamenty Bokserska, w której dostępnych jest jeszcze 18 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 79 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Apartamenty Bokserska na Służewcu przy ul. Bokserska 56 (6.6 km od centrum Warszawy). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera KG Group Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 148 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostają 34 o powierzchni od 55 do 140 m², w budynku jest 7 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Apartamenty Bokserska jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 18 znajduje się na 3 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 265 do 276 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Okna w mieszkaniu wychodzą na wschód, południe. Dla przyszłych mieszkańców deweloper KG Group Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Nowy adres na warszawskiej mapie inwestycji – „Apartamenty Bokserska” to nowoczesny i pięknie zaprojektowany budynek, w którym przewidziano 148 mieszkań i apartamentów o zróżnicowanej powierzchni i funkcjonalnych rozkładach. Projektowane lokale mają od 1 do 5 pokoi, metraż od 36 do 140 metrów kwadratowych. Budynek posiadać będzie 7 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną w której znajdować się będzie 185 miejsc postojowych. Mieszkania zlokalizowane na parterach posiadają ogródki. Na parterze przewidziano również lokalizację lokali usługowych. Apartamenty projektowane w szczególności na ostatnich kondygnacjach budynku posiadają przestronne tarasy, panoramiczne okna które doskonale je doświetlają. Budynek został zaprojektowany dla najbardziej wymagających klientów: przy projektowaniu zastosowano nowoczesne, energooszczędne rozwiązania oraz wysokiej jakości materiały wykończeniowe.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Apartamenty Bokserska, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 18 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Bokserska

Doskonała lokalizacja oraz dbałość o każdy detal nowoprojektowanego budynku umożliwia kierowanie oferty „Apartamenty Bokserska” do osób poszukujących swojej nowej, wygodniej i prestiżowej przestrzeni życiowej. W inwestycji przewidziano również ofertę skierowana do inwestorów

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

W odległości 150 metrów od inwestycji Apartamenty Bokserska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny CENTRUM TARGOWE 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Bokserska znajduje się 37 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: FNF Dance Studio w odległości 250m, Przedszkole Niepubliczne "Wszystkie Skarby Mamy" w odległości 350m, Gimnazjum nr 14 Fundacji Szkolnej w odległości 400m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Indywidualna Praktyka Lekarska w miejscu wezwania Anna Róziewska, w odległości 250 m znajduje się PIANO - DENT Gabinet Stomatologiczny Beata Krzyczkowska, w odległości 400 m znajduje się La Geneve Instytut Piękna.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 500 m znajduje się Biblioteka Publiczna Dzielnicy Mokotów m.st Warszawa Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr. 95, w odległości 600 m znajduje się Galeria Warehouse-Magazyn Sztuki, w odległości 750 m znajduje się Galeria Sztuki Współczesnej "WAREHOUSE - magazyn sztuki".

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 50 m znajduje się Skin Like Silk, w odległości 200 m znajduje się Reebok CrossFit Mokotów, w odległości 950 m znajduje się Galeria Fitness Club.

Data publikacji: 10.05.2018

Data aktualizacji: 07.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie