Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 38,4 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Kasiński Investment Sp. z o.o.

Powierzchnia
38 m²
Pokoje
2
Piętro
2

Termin oddania

4 kw. 2019

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:A.2.3
Ceny mieszkań:
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:2 pokoje.
Powierzchnia:38 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:2 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Chodkiewicza 5, w której dostępne są jeszcze 3 podobne oferty.

Opis oferty

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 38 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Chodkiewicza 5 przy ulicy w Kielcach, ul. Chodkiewicza 5 (1.5 km od centrum Kielc). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Kasiński Investment Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 14 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 14 o powierzchni od 38 do 72 m², w budynku są 4 kondygnacje naziemne oraz 1 podziemna. Inwestycja Chodkiewicza 5 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu A.2.3 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Kasiński Investment Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe podziemne.

NOWA INWESTYCJA W KIELCACH składa się z dwóch segmentów A i B . Bryła budynków zwarta, dach stromy dwuspadowy z naczółkami kryty dachówką. Na elewacjach wschodniej I zachodniej lukarny z dachami stromymi dwuspadowymi. Budynek o konstrukcji mieszanej murowano-żelbetowej. Konstrukcję nośną stanowią żelbetowe płyty stropowe oparte na belkach i ścianach żelbetowych. Posadowienie obiektu na żelbetowej płycie fundamentowej, ściany z cegły silikatowej. Budynki czterokondygnacyjne podpiwniczone z własną kotłownią gazową i windą. Na parterze przewidziano sześć lokali usługowych z możliwością zamiany na mieszkania, na pierwszym piętrze sześć lokali mieszkalnych, na drugim piętrze sześć lokali mieszkalnych, na trzecim piętrze dwa lokale mieszkalne. W piwnicach budynku przewidziano 20 miejsc postojowych.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Chodkiewicza 5, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 3 podobne nowe mieszkania.

Lokalizacja inwestycji Chodkiewicza 5

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

W odległości 50 metrów od inwestycji Chodkiewicza 5 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Husarska.

Data publikacji: 30.11.2018

Data aktualizacji: 19.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie