Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 44,3 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Kasbud Development Sp. z o.o.

Cena: 292 182 zł

Rata kredytu wynosi 1312 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
44 m²
Pokoje
2
Piętro
4

Termin oddania

2 kw. 2020

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:34
Ceny mieszkań: 292 182 zł6 600 zł/m²
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:2 pokoje.
Powierzchnia:44 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Powierzchnie dodatkowe:taras o powierzchni 7 m².
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:4 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Apartamenty Skorupki, w której dostępnych jest jeszcze 8 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 44 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Apartamenty Skorupki przy ulicy w Ząbkach, ul. Skorupki 13 (1.3 km od Warszawy). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Kasbud Development Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 39 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 17 o powierzchni od 39 do 60 m², w budynku jest 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Apartamenty Skorupki jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 34 znajduje się na 4 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Kasbud Development Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe podziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 292 182 zł (6 600 zł/m²).

Ząbki to idealny wybór dla osób, które szukają mieszkania w niewielkiej odległości od Warszawy, jednak w dobrze skomunikowanym miejscu z zielenią. Inwestycja ''Apartamenty Skorupki'' została tak zaprojektowana, aby przyszli mieszkańcy mieli wybór wielu funkcjonalnych układów mieszkań, niezależnie od ich metrażu. W ofercie znajdują się zarówno kawalerki, jak i większe, kilkupokojowe mieszkania. W budynku znajdować się będzie 39 mieszkań o metrażach od 32 m2 do 59 m2. Dodatkowym udogodnieniem będzie winda dostępna z garażu podziemnego oraz komórki lokatorskie i wspólne pomieszczenie na rowery dla wszystkich mieszkańców. Nowa inwestycja oferuje udogodnienia, które przekładają się na komfort codziennego życia.Wybór naszej inwestycji to gwarancja solidności, funkcjonalności i komfortu. To właśnie tu możesz stworzyć swoje własne miejsce. Miejsce, do którego chętnie będziesz wracać każdego dnia

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Apartamenty Skorupki, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 8 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Skorupki

Atutem mieszkania w Ząbkach jest dobrze rozwinięta infrastruktura w postaci szkół i przedszkoli, przychodni zdrowia, sklepów oraz punktów usługowych. W niedużej odległości inwestycji znajduje się Centrum Handlowe M1 oraz Centrum Handlowe Atrium Targówek. Dla przyszłych mieszkańców, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek, w bliskiej odległości znajduję się Miejskie Centrum Sportu (basen oraz kręgielnia), a także liczne tereny zielone, idealnie nadające się do spacerów, joggingu czy wypraw rowerowych. Apartamenty Sowińskiego znajdują się w samym centrum Ząbek, z doskonałą komunikacją. Do Warszawy dojedziemy liniami autobusowymi ZTM oraz miejskimi, darmowymi autobusami oddalonymi zaledwie 8 minut pieszo. Dla osób, które wolą podróżować kolejką miejską 10 min od inwestycji znajduję się stacja PKP, z której można szybko dostać się do stacji Warszawa Wileńska, a tam bezpośrednio przesiąść się do linii metra M2. Z kolei dla posiadaczy samochodów dogodnym dojazdem do Warszawy będzie trasa S8 oraz obwodnica Warszawy łącząca Trasę Toruńską z Trasą Siekierkowską. Komunikacja miejska i podmiejska: 650 m Szkoła podstawowa: 450 m Przychodnia: 700 m Urząd miasta: 850 m Kościół: 450 m Przedszkole publiczne: 1 km Przedszkole niepubliczne: 800 m Centrum handlowe: 4 km Usługi i sklepy wielobranżowe: 100 m Park miejski: 700 m Miejskie ośrodki kultury i sportu: 600 m

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury.

Komunikacja

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz).

W odległości 100 metrów od inwestycji Apartamenty Skorupki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Kołłątaja.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Skorupki znajdują się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Chatka Kubusia Puchatka w odległości 250m, Enedue - świetlica dla dzieci w odległości 300m, Szkoła Matematyki 2plus2 w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się ALAB Laboratoria: Punkt pobrań, w odległości 200 m znajduje się Apteka Na Zdrowie, w odległości 200 m znajduje się EMES LABORATORIUM TECHNIKI DENTYSTYCZNEJ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 150 m znajduje się Orla Residence, w odległości 500 m znajduje się Parafia p.w. Świętej Trójcy w Ząbkach, w odległości 1200 m znajduje się Parafia p.w. Miłosierdzia Bożego.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 400 m znajduje się Fitness Club MAXIMUS , w odległości 450 m znajduje się Park im. M. Szuberta, w odległości 850 m znajduje się OLIMPIK PARK.

Data publikacji: 01.03.2019

Data aktualizacji: 19.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie