Kilińskiego

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezKamienica

Ceny od: 8 300 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Kilińskiego dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
103
1
22,24 m²
5
200 160 zł9 000 zł/m²
107
1
22,82 m²
5
189 406 zł8 300 zł/m²

Opis Inwestycji

PROMOCYJNA OFERTA!!Inwestycja Kilińskiego 142 znajduje się w samym sercu miasta, w bliskiej odległości od najbardziej reprezentacyjnej ulicy Łodzi - Piotrkowskiej , Galerii Łódzkiej i jednej głównych arterii – trasy WZ.Jej wyjątkowa lokalizacja charakteryzuje się sąsiedztwem z tętniącym życiem centrum miasta, gdzie bezpośrednio umiejscowione są m.in. kawiarnie, restauracje, kina, sklepy i centra rozrywki, a także możliwością szybkiej komunikacji z innymi obszarami w mieście jak i poza nim samochodem czy komunikacją publiczną. Niedaleko inwestycji znajduje się najnowocześniejszy dworzec PKPw Europie Łódź Fabryczna, z którego jest możliwy szybki dojazd do innych miejscowości.W okolicy inwestycji znajduje się wiele terenów zielonych są to między innymi Parki Źródliska z Palmiarnią Ogrodu Botanicznego, im. J. Poniatowskiego oraz im. J. Kilińskiego gdzie można odetchnąć świeżym powietrzem na spacerze z daleka od zgiełku codziennego życia.Doskonała lokalizacja dla studentów, dzięki usytuowaniu w małej odległości łódzkiej Filmówki i Politechniki Łódzkiej oraz znakomitym skomunikowaniem z Uniwersytetem Łódzkim, co daje możliwość szybkiego poruszania się między uczelnią a mieszkaniem.Dzięki perfekcyjnemu położeniu Kilińskiego 142 jest również idealnym miejscem dla ludzi traktujących mieszkania jako inwestycję. Niewielkie studio to wspaniała propozycja dla osób chcących ulokować pieniądze w bezpiecznej inwestycji jaką są nieruchomości. Jest to alternatywa dla lokat bankowych, przynosząca pewny zysk.Na 6 kondygnacjach w budynku będzie znajdowało się 110 mieszkań. W ofercie znajdująsię mieszkania jedno i dwupokojowe z aneksami kuchennymi w metrażu od 22 m2 do 40 m2. Wielką zaletą inwestycji jest możliwość połączenia sąsiadujących mieszkań w celu powiększenia ich metrażu. Większość mieszkań posiada balkony. Na terenie inwestycji znajduje się pomieszczenie, w którym będzie można zostawiać rowery.Inwestycja Kilińskiego 142 realizowana jest z materiałów budowlanych o najwyższych standardach co przekłada się na wysokiej klasy jakość wykonania. Nowoczesna i cichobieżna windaw budynku zapewni komfort mieszkania nawet na ostatnim piętrze. W inwestycji znajdują się miejsca garażowe- z możliwością zakupu ich w niskiej cenie.KAŻDY ZNAJDZIE WYMARZONE MIESZKANIE DLA SIEBIE!!MIESZKANIA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA, Z PIERWSZEJ RĘKI!!0 ZŁ PROWIZJI!! – BEZ POŚREDNIKÓW.STOPA ZWROTU Z INWESTYCJI TO OKOŁO 8 %!!

Inwestycja Kilińskiego znajduje się na Starym Widzewie, ul. Kilińskiego 142 (1 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Kamienica.

Inwestycja Kilińskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 110 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kilińskiego pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchniach od 22 do 23 metrów kwadratowych w cenie od 8 300 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 22 do 23 m2 w cenie od 189 406 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Kamienica przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie możliwość wydzielenia części garażu na komórkę lokatorską.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 110 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Domofon zamontowany przy wyjściu z każdego mieszkania. Balustrady stalowe, ocynkowane, malowane.
Stolarka okienna
Okna PCV z wentylacją mikrohigroskopijną, kolor zewnętrzny grafitowy, wewnętrzny biały lub grafitowy. Nawietrzniki wg projektu wentylacji mieszkań.
Drzwi zewnętrzne
Wejściowe do mieszkań: Drzwi płytowe, antywłamaniowe, z wizjerem.
Posadzka
Wylewka cementowa zdylatowana na folii PE i styropianie posadzkowym oraz akustycznym. Posadzka na balkonie: Płytki mrozoodporne antypoślizgowe w kleju wysokoelastycznym, izolacja przeciwwodna/ płyta żelbetowa balkonowa 16cm ze spadkiem.
Ściany
Ściany zewnętrzne: Ściany nośne budynku żelbetowe grubości 20 cm i 25 cm z betonu klasy C25/30 (B30) , ocieplane. Ściany wewnętrzne, wydzielające mieszkania, działowe: Ściany wewnętrzne konstrukcyjne- ściany żelbetowe/pustak ceramiczny Ściany wydzielające mieszkania oraz ściany działowe- pustak ceramiczny. Wykończenie ścian wewnętrznych i sufitów: Tynki wewnętrzne- gipsowe.
Instalacje
Instalacje elektryczne: Instalacja elektryczna rozprowadzona wraz z gniazdami, z indywidualnym pomiarem odebranego prądu. Instalacje sanitarne: Według Projektu Technicznego. Instalacje telefoniczne, telewizyjne oraz internetowe: Instalacja telefoniczna i telewizyjna kablowa. Instalacja internetowa- światłowód.
Ogrzewanie
Centralne ogrzewanie i ciepła woda: Z miejskiej sieci ciepłowniczej VEOLIA. Instalacja centralnego ogrzewania: Ogrzewanie mieszkań poprzez grzejniki, wyposażone w głowice termostatyczne: - w pomieszczeniach mokrych- drabinkowe, - w pomieszczeniach suchych- płytowe.
Wentylacja
Wentylacja grawitacyjna w każdym wymagającym pomieszczeniu.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada: możliwość wydzielenia części garażu na komórkę lokatorską.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: 19 garaży i miejsca postojowe.
Udogodnienia: plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 22 do 23 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 1-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 189 406 do 200 160 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 300 do 9 000 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy i gwarancję bankową.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Kilińskiego znajdują się 2 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji Kilińskiego

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

W odległości 100 metrów od inwestycji Kilińskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Kilińskiego - Piłsudskiego (0285).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Kilińskiego znajduje się 37 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi w odległości 250m, Publiczne Gimnazjum nr 32 w Łodzi w odległości 300m, Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi w odległości 350m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 450 m znajduje się LIM. Centrum medyczne, w odległości 500 m znajduje się Szpital św. Rodziny. NZOZ. Centrum Medyczne, w odległości 550 m znajduje się Oxygen. NZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 100 m znajduje się Pizzeria Capri, w odległości 200 m znajduje się Restauracja Hotelu Ambasador Centrum, w odległości 300 m znajduje się INVEST - BANK.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się Centrum Yogi s.c., w odległości 800 m znajduje się Alien. Klub Sztuk Walki, w odległości 850 m znajduje się Centrum Hatha-Yoga.

Data publikacji: 11.12.2018

Data aktualizacji: 17.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie