Uwaga

Ta nieruchomość jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości statystycznych portalu

Apartamenty Widok

12 zdjęć

Apartamenty Widok

Oddanie

Termin oddania

4 kw. 2024

Ilość pokoi

Ilość pokoi

2 pokoje

Metraż

Metraż

43,94 m²

Piętro

Piętro

Parter

Kuchnia

Kuchnia

otwarta kuchnia

Wysokość

Wysokość pomieszczeń

od 260 do 280 cm wysokości

Kondygnacje

Ilość kondygnacji

1 poziom

Oznaczenie oferty

Oznaczenie oferty

A.0.3

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne

Standard wykończenia

standard deweloperski

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Udogodnienia

plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, videodomofon, patio / dziedziniec, instalacja fotowoltaiczna, miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji

Przystanek Autobusowy - 70 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

4 obiekty sportowe, 2 place zabaw, 2 placówki edukacyjne

Lokalizacja wielu możliwości Osiedle Apartamenty Widok powstaje przy ul. Armii Krajowej, nieopodal skrzyżowania z ul. Łowicką. Ta popularna i atrakcyjna część Skierniewic słynie z dobrej infrastruktury i szybkiego dojazdu do najważniejszych części miasta. W pobliżu inwestycji znajdują się placówki edukacyjne, boisko sportowe oraz liczne punkty usługowo-handlowe zapewniające wygodę na co dzień. Bliskość terenów zielonych w połączeniu z łatwą komunikacją i bogatą infrastrukturą sprawiają, że dzielnica Widok stanowi idealne miejsce do życia dla osób w każdym wieku. Widok ma znaczenie Przyszli mieszkańcy budynków od strony północno-zachodniej będą mogli cieszyć się widokiem niczym niezakłóconej zieleni. Rekreacji i relaksowi sprzyjają okoliczne tereny zielone, ścieżki rowerowe, trasy biegowe oraz bliskość Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, do którego z terenu inwestycji można dotrzeć w kilka minut. W niedalekiej odległości (ok. 7 minut) od osiedla znajduje się dworzec PKP i dworzec PKS. Bezpośrednio przy inwestycji znajduje się przystanek autobusowy. Położenie inwestycji blisko trasy w kierunku autostrady A2 to duży atut dla tych, którzy podróżują codziennie do pracy do Warszawy lub do Łodzi.

Skierniewice to miasto posiadające prawa powiatu, położone w połowie drogi z Warszawy do Łodzi (dzieli je ok. 70 km. odległości do każdego z miast). Skierniewice dzielą się na osiedla Widok, Rawka i Zadębie. Główne ulice Skierniewic to Rawska, Kościuszki i Zwierzyniecka. Zabudowę Skierniewic w dużej mierze tworzą zabytkowe kamienice uzupełnione o korespondującą z otoczeniem zabudowę powojenną. Zakupy umożliwia duże centrum handlowe Dekada i kilkanaście supermarketów. Działają tu szkoły wyższe i liczne szkoły policealne, szkoła muzyczna, przedszkola czy szkoły integracyjne. Skierniewice to też ważny ośrodek kulturalny z licznymi festiwalami odbywającymi się głównie latem. Unikatowe jest też położenie miasta pomiędzy czterema dużymi lasami, z czego jeden jest Parkiem Krajobrazowym.

Opis oferty

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 43,9 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Apartamenty Widok w Skierniewicach, ul. Armii Krajowej (23 km od Rawy Mazowieckiej).

Inwestycja jest realizowana przez JHM DEVELOPMENT S.A.

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 143 nowe mieszkania.

Inwestycja jest już wyprzedana.

W budynkach jest 10 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Apartamenty Widok jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu A.0.3 znajduje się na parterze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje.

Dla przyszłych mieszkańców JHM DEVELOPMENT S.A. przewidział miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Najlepszy widok w mieście

Apartamenty Widok to nowa propozycja mieszkaniowa na mapie Skierniewic. Przykuwająca wzrok architektura, stylowo zaprojektowane części wspólne oraz praktyczne rozwiązania na terenie osiedla sprawią, że każdy z przyszłych mieszkańców będzie mógł poczuć, że znalazł swoje miejsce na ziemi.

Osiedle Apartamenty Widok powstaje wzdłuż ulicy Armii Krajowej i liczyć będzie pięć budynków mieszkalnych, sięgających od czterech do dziewięciu pięter. Zróżnicowane wysokości budynków harmonijnie nawiązują do zabudowy dzielnicy, a nowoczesna forma podkreśla ich charakter uatrakcyjniając tę część miasta.

Elewacja budynków w stonowanej kolorystyce – klasyczna biel i grafit, szklane balustrady oraz drewnopodobne elementy wykończeniowe, nadadzą inwestycji ponadczasowej elegancji.

Mieszkaj z perspektywą

W ofercie sprzedaży znajdują się lokale od 1 do 4 pokoi o pow. od 25 m² do 120 m². Układy mieszkań zostały zaprojektowane w trosce o jak największą funkcjonalność, tak by każdy mógł wybrać lokum dopasowane do swoich aktualnych potrzeb.

Do każdego mieszkania na piętrze przynależeć będzie balkon lub taras, a do mieszkania na parterze ogródek.

Pod budynkami znajdzie się hala garażowa, do której dostać się będzie można z każdego piętra za pomocą cichobieżnych wind. Na terenie osiedla powstaną dwa bezpieczne i nowoczesne place zabaw dla dzieci, zielone patio z edukacyjną strefą botaniczną oraz miejsca do rekreacji sprzyjające integracji mieszkańców.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Apartamenty Widok.

JHM DEVELOPMENT S.A. logo

W sprzedaży 671 nieruchomości w 7 inwestycjach

9 nagród i wyróżnień

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 15 inwestycjach

Data publikacji: 29.09.2022
Data aktualizacji: 02.11.2022

Artykuły powiązane:

Oferty w Skierniewicach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: