Apartamenty Bałtyk

4 zdjęcia

Apartamenty Bałtyk
Apartamenty Bałtyk
Apartamenty Bałtyk
Apartamenty Bałtyk

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Bałtyk dostępne są 164 oferty

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (164)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • recepcja
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw
 • basen
 • sauna
 • sala fitness

Przyroda w okolicy

 • las
 • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 164 apartamentów.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne .
 • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, morze

Typ nieruchomości:

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:

aktualnie dostępne są 164 apartamenty.

Powierzchnie apartamentów:

od 20 do 58 m².

Liczba pokoi:

dostępne są apartamenty 1, 2-pokojowe.

Ceny apartamentów:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Apartamenty inwestycyjne nad morzem

Apartamenty Bałtyk to nowoczesny kompleks typu aparthotel powstający w spokojnej, zachodniej części Jastrzębiej Góry, w otoczeniu zieleni i w odległości 800 metrów od Morza Bałtyckiego. Inwestycja zakłada cztery kameralne budynki i zachwycać będzie minimalistyczną, niewysoką architekturą, jasną elewacją oraz dużą ilością zieleni. W ramach projektu powstaną stylowo zaprojektowane i wyposażone pod klucz apartamenty uwzględniające wyposażenie łazienki, kuchni wraz z zabudową kuchenną, sprzętem AGD.

Malownicza lokalizacja oraz bogata infrastruktura kompleksu z częścią rekreacyjno-sportową wewnątrz i na zewnątrz pozwoli cieszyć się urokami nadmorskiego wypoczynku oraz korzystać z udogodnień i atrakcji niezależnie od pory roku.

Wypoczynek przez cały rok

Apartamenty Bałtyk to szereg udogodnień gwarantujących wyjątkowy czas dla każdego. Na ogrodzonym terenie zewnętrznym, w otoczeniu starannie zaprojektowanej zieleni powstanie basen wraz ze strefą relaksu. Na gości będą czekać takie atrakcje jak miejsca do grillowania, czy plac zabaw dla dzieci. W chłodniejsze dni goście będą mogli korzystać ze strefy saun ze ścianą solną, siłowni, czy też odpoczywać grając w bilard lub piłkarzyki. Z myślą o najmłodszych zaprojektowana została pobudzająca kreatywność i wyobraźnię wewnętrzna sala zabaw.

Apartamenty skrojone na miarę

Apartamenty Bałtyk to kompleks całorocznych, wykończonych pod „klucz”, wygodnych mieszkań z bogatym zapleczem infrastrukturalnym. Lokale o zróżnicowanym metrażu od 20,5 m2 do 58,5 m2 i przemyślanym jedno- lub dwu-pokojowym rozkładzie zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach singli, par oraz rodzin z dziećmi. Wszystkie mieszkania zostaną urządzone w stylu nawiązującym do nadmorskiego klimatu i będą posiadać ogródki, balkony lub tarasy. Na ostatnich kondygnacjach powstaną komfortowe apartamenty ze słonecznymi tarasami, na których goście będą mogli zażywać kąpieli słonecznych nie tylko na plaży, ale i w bardziej intymnej atmosferze.

Apartamenty Bałtyk jako lokale całoroczne mogą stanowić połączenie własnego lokum na wakacje z dobrą lokatą kapitału i zyskami czerpanymi z najmu. Po zakupie będą Państwo mieli możliwość przekazania apartamentu pod opiekę doświadczonego operatora, który w sposób kompleksowy zapewni obsługę wynajmu.

Inwestycja Apartamenty Bałtyk znajduje się w Jastrzębiej Górze, ul. Jantarowa 3 (5.8 km od Władysławowa), jest realizowana przez JHM DEVELOPMENT S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 164 nowych apartamentów znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Bałtyk w sprzedaży 164 nowe apartamenty o powierzchni od 20 do 58 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 20 do 30 m2 (12 mieszkań)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 33 do 58 m2 (152 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców JHM DEVELOPMENT S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Jastrzębia Góra to popularny kurort położony w województwie pomorskim i najbardziej wysunięta na północ miejscowość. Zlokalizowana na Pobrzeżu Gdańskim, w północno-zachodnim krańcu Pobrzeża Kaszubskiego, od wschodu graniczy z sołectwem Rozewie, od południa z sołectwem Tupadły, od zachodu - przy samym wybrzeżu - z sołectwem Ostrowo. Wyróżnikiem Jastrzębiej Góry jest umiejscowienie na wysokim (32.8 m n.p.m.), klifowym brzegu Morza Bałtyckiego. Swoją nazwę z kolei Jastrzębia Góra zawdzięcza wzniesieniu, nad którym osiedlały się Jastrzębie. Pierwsza zabudowa mieszkalna pojawiła się w Jastrzębiej Górze w latach 20 XX wieku, w okresie międzywojnia miejscowość zyskała status kurortu turystycznego.

Komunikacja

Jeśli chodzi o komunikację, do Jastrzębiej Góry nie dojedziemy bezpośrednio pociągiem. Najbliższa stacja kolejowa znajduje się we Władysławowie, skąd można dojechać do Jastrzębiej Góry autobusem, busem lub taksówką. Przez część miejscowości przebiega droga wojewódzka nr 215, która łączy nadmorskie miejscowości. Sporą popularnością cieszą się również szlaki turystyczne - piesze i konne.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Bałtyk?

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Bałtyk w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.10.2022
Data aktualizacji: 02.11.2022

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Jastrzębiej Górze

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: