Wieruszowska 2

2 zdjęcia

Wieruszowska 2

Oddanie

Termin oddania

2 kw. 2023

Ilość pokoi

Ilość pokoi

3 pokoje

Metraż

Metraż

60,16 m²

Piętro

Piętro

3 piętro

Strona świata

Strona świata

północ, wschód, południe, zachód

Wysokość

Wysokość pomieszczeń

267 cm wysokości

Kondygnacje

Ilość kondygnacji

1 poziom

Oznaczenie oferty

Oznaczenie oferty

A.C99

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne : Zakup nie jest obowiązkowy
  • miejsca postojowe podziemne : Zakup nie jest obowiązkowy

Komórki lokatorskie

dostępne: Zakup nie jest obowiązkowy

Standard wykończenia

standard deweloperski

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Udogodnienia

plac zabaw, monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, rowerownia, videodomofon, wózkarnia, patio / dziedziniec, miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się las

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Lokalizacja inwestycji

Przystanek Tramwajowy - 180 m

Przystanek Autobusowy - 160 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

1 placówka edukacyjna, 1 sklep, 1 kawiarnia lub restauracja

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 11 pokój
  • 22 pokoje
  • 33 pokoje
  • 44 pokoje
  • 5+5 pokoi i więcej

Opis oferty

Nowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 60,2 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Wieruszowska 2 na Junikowie, ul. Wieruszowska 2 (6.3 km od centrum Poznania).

Inwestycja jest realizowana przez Jakon Sp. z o.o.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 129 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostają 54 oferty o powierzchni od 32 do 69 m².

W budynku jest 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Wieruszowska 2 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu A.C99 znajduje się na 3 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 267 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje.

Okna w mieszkaniu wychodzą na północ, wschód, południe, zachód.

Orientacja północna zapewnia nieco mniejszą ilość światła naturalnego, ale stwarza spore możliwości aranżacyjne. Umiejscowienie korytarza od strony północnej będzie sprzyjać nastrojowej atmosferze, zachęcającej do wejścia do środka. Klimat pomieszczenia dodatkowo podkreśli dyskretne oświetlenie. Orientacja północna świetnie sprawdzi się także w przypadku łazienki, garderoby oraz pomieszczeń gospodarczych.

Okna wychodzące na południe to duża ilość światła naturalnego. Umiejscowienie salonu czy pokoju dziennego od strony południowej sprawi, że przyszli mieszkańcy zyskają jasną i przytulną przestrzeń, w której chce się przebywać. Dodatkowo umiejscowienie okien od strony południowej będzie sprzyjać obniżeniu kosztów za ogrzewanie, co ma szczególne znaczenie w sezonie zimowym.

Dzięki oknom od wschodu, promienie słońca nie będą ogrzewać pomieszczeń z tak dużą intensywnością. Umiejscowienie kuchni czy sypialni od strony wschodniej pozwoli utrzymać optymalną temperaturę i odpowiednią ilość światła naturalnego w pomieszczeniach.

Okna, które wychodzą na zachód zapewniają dużą ilość intensywnego światła naturalnego. Orientacja zachodnia najlepiej sprawdzi się w salonie, gdzie nasłonecznienie jest szczególnie pożądane. Strona zachodnia będzie idealna we wszystkich pomieszczeniach, które posiadają balkon lub wyjście na taras. Okno wychodzące na zachód to również dobre rozwiązanie w gabinetach. Warto jednak rozważyć zakup rolet i zasłon, które nieco ograniczają ilość światła wpadającego do mieszkania.

Dla przyszłych mieszkańców Jakon Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Inwestycja znajduje się przy ul. Wieruszowskiej 2, w pobliżu skrzyżowania z ulicą Grunwaldzką. Lokalizacja jest atrakcyjna dla wszystkich, którzy cenią sobie spokój i bliskość terenów zielonych. Dogodny dostęp do komunikacji miejskiej - pętli Junikowo sprawia, że jest to również propozycja dla osób, które nie chcą rezygnować z udogodnień, jakie daje centrum miasta. W pobliżu inwestycji znajdują się rozległe tereny spacerowe w Lasku Marcelińskim.

Na inwestycji Wieruszowska 2, zaprojektowano podziemną halę garażową wraz z platformami parkingowymi. Dodatkowo na dwóch miejscach postojowych na terenie osiedla zaplanowano stację do ładowania pojazdów elektrycznych.

Budynek został wyposażony w rolety na każdej kondygnacji, cichobieżne windy, oraz starannie zaprojektowaną zieleń na dziedzińcu wraz z placem zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Wieruszowska 2, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 31 podobnych nowych mieszkań.

Jakon Sp. z o.o. logo

W sprzedaży 450 nieruchomości w 7 inwestycjach

2 nagrody i wyróżnienia

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 22 inwestycjach

Data publikacji: 23.11.2021
Data aktualizacji: 30.01.2023

Inwestycje w pobliżu na Junikowie

Oferty na Junikowie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: