Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 97 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Jakon Sp. z o.o.

Cena: 826 300 zł

Rata kredytu wynosi 3710 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
97 m²
Pokoje
3
Piętro
6

Termin oddania

2 kw. 2020

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:K24
Ceny mieszkań: 826 300 zł8 520 zł/m²
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:97 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon.
Kuchnia:zamknięta kuchnia.
Łazienki:2 łazienki.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:6 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Kórnicka, w której dostępnych jest jeszcze 29 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 97 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Kórnicka przy ulicy na Ratajach, ul. Kórnicka/Sowia (2.4 km od centrum Poznania). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Jakon Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 185 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 95 o powierzchni od 32 do 110 m², w budynku jest 7 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Kórnicka jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu K24 znajduje się na 6 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, kuchnia jest zamknięta, 2 łazienki. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Jakon Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 826 300 zł (8 520 zł/m²).

Pierwszy etap inwestycji Kórnicka obejmuje budowę siedmiokondygnacyjnego budynku z jedną kondygnacją podziemną. Dostępne są mieszkania o metrażach od 35 do 110 m2. Na parterze przewidziano lokale mieszkalne z ogródkami, na pierwszym i najwyższym piętrze tarasy, w pozostałych lokalach dostępne będą duże balkony.Funkcjonale układy mieszkań pozwolą na aranżację mieszkania według własnego uznania.W budynku znajdzie się hala garażowa oraz komórki lokatorskie.Niewątpliwą NOWOŚĆ stanowić będzie wewnętrzny CLUB dla MIESZKAŃCÓW, w którym oprócz spotkań z sąsiądami będzie można zrelaksować się po pracy.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Kórnicka, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 29 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Kórnicka

Nasza najnowsza inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Kórnickiej/Sowiej, w miejscu stanowiącym jeden z większych osiedlowych zespołów Poznania, z bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą: centra handlowe, supermarkety, wyższe uczelnie, ośrodki zdrowia, przedszkola, szkoła. Ogromnym atutem tej lokalizacji jest sąsiedztwo Malty-Ośrodka Sportu i Rekreacji i bardzo dobra komunikacja z centrum miasta.

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

W odległości 400 metrów od inwestycji Kórnicka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Polanka (1:POKA02).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Kórnicka znajduje się 30 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: ANIOŁKOWO. KLUBIK MALUCHA w odległości 150m, Prywatne Przedszkole "Bajkowa Polanka" w odległości 150m, Przedszkole nr 9 w odległości 600m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się CENTRO MEDICO. NZOZ. PODSTAWOWA OPIEKA ZDROWOTNA I SPECJALISTYCZNA, w odległości 300 m znajduje się OŚRODEK ZDROWIA, w odległości 400 m znajduje się POLIGRÓD S.C. PRZYCHODNIA LEKARSKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 900 m znajduje się WITRYNA, w odległości 1150 m znajduje się Polskie Górnictwo i Gazownictwo. Wielkopolski Zakład Gazowniczy - Biblioteka Techniczna, w odległości 1200 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. JANA JEROZOLIMSKIEGO ZA MURAMI.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 150 m znajduje się Klub Maratończyka "Malta" Poznań, w odległości 300 m znajduje się SPORT MARKETING. KIJEWSKA O., w odległości 400 m znajduje się 9 STÓP S.C. NOWAK T., OWSIANOWSKI M..

Data publikacji: 01.12.2017

Data aktualizacji: 31.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie