Kamienica Antczaka 46

4 zdjęcia

Kamienica Antczaka 46
Kamienica Antczaka 46
Kamienica Antczaka 46
Kamienica Antczaka 46

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Kamienica Antczaka 46 dostępnych jest 20 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (20)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, taras, balkon.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne .
 • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 20 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 36 do 58 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 385 000 do 615 000 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 9 600 do 12 070 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Kameralna inwestycja - Kamienica Antczaka 46, powstanie na Osiedlu Jakubskie Przedmieście w Toruniu. Przygotowaliśmy dla Państwa 40 eleganckich mieszkań o metrażu od 37 do 60 m2, z możliwością łączeń do nawet 150 m2. Elewację frontową utrzymaliśmy w stylu starokamienicznym, z sztukateryjnymi balustradami, efektownym ażurowym wjazdem do podziemnej hali garażowej oraz subtelnymi elementami nowoczesnego designu. Wnętrza części wspólnej zostały zaprojektowane w sposób niespotykany dla inwestycji deweloperskich… Z zewnątrz budynek ma być subtelny i nienachalny, natomiast wejścia i korytarze będą przepełnione materiałami dedykowanym dla najwyższej klasy obiektów.

Uważamy, że Kamienica Antczaka 46 to idealne miejsce do zamieszkania. Bliskość najważniejszych miejsc w Toruniu, wygoda, wysoki standard - to wszystko zbuduje Państwa radość z codzienności oraz podaruje dodatkowy czas dla siebie czy dla Rodziny. Skoro jest to miejsce dla wszystkich osób, które cenią komfort i nie lubią utrudniać sobie logistyki, to niechybnie zmierzamy do wniosku, że Kamienica jest również jednym z najatrakcyjniejszych miejsc pod wynajem w Toruniu. Jeżeli Państwo także to czują, to mamy dobrą wiadomość… Państwo muszą jedynie podjąć pozytywną decyzję o zainwestowaniu swoich środków w mieszkanie, a my zajmiemy się resztą. Wykończenie pod klucz? Nie ma problemu. Znalezienie solidnego najemcy i podpisanie z nim bezpiecznej umowy? To nasza specjalność. Obsługa najmu i techniczna mieszkania? Mamy od tego najlepszych ludzi, którzy są codziennie do dyspozycji Państwa, naszej oraz szczęśliwych Najemców.

Inwestycja Kamienica Antczaka 46 znajduje się w Toruniu, ul. Antczaka 46 (2.3 km od centrum Torunia), jest realizowana przez IQ Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 40 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kamienica Antczaka 46 w sprzedaży jest 20 nowych mieszkań o powierzchni od 36 do 58 metrów kwadratowych, w cenie od 9 600 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 36 do 47 m2 w cenie od 385 000 zł (13 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 51 do 58 m2 w cenie od 519 000 zł (7 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców IQ Development przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Toruń to będące drugą stolicą woj. kujawsko-pomorskiego miasto o powierzchni 115,75 km2 i liczbie ludności wynoszącej 187 450 osób. Zwyczajowo dzieli się je na 24 części. Północ i południe Torunia rozdziela Wisła. Oba brzegi łączone są mostami, spośród których najokazalszym jest Most im. J. Piłsudskiego. Nowoczesna zabudowa o charakterze biznesowym i handlowym wspaniale przeplata się tu z zabytkowymi kamienicami, a im dalej od centrum, tym więcej jest osiedli budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych. Miasto ma bogate zaplecze oświatowe i sportowe. Jest też imponującym ośrodkiem kultury – działają tu m.in. 4 kina, 5 teatrów, 6 muzeów i 9 galerii. Miasto ma też swoją orkiestrę symfoniczną. Toruń jest pełne zieleni – 30% jego obszaru stanowią lasy. Odpocząć można też w jednym z 3 parków miejskich.

Komunikacja

Toruń posiada sieć komunikacyjną, na którą składają się 4 drogi krajowe (nr 10,15, 80, 91) i 4 wojewódzkie (nr 273, 553, 585, 654), a ich uzupełnieniem są drogi gminne i powiatowe. Przez fragment wschodniej części miasta przechodzi trasa europejska E75, w której skład wchodzi autostrada A1, a przy niej biegną drogi wojewódzkie nr 552 i 657. W Toruniu kursuje 47 linii autobusów miejskich i tramwajów. Ponadto znajdują się tu trzy dworce kolejowe i dwa dworce autobusowe. Toruń ma również należące do aeroklubu lotnisko sportowe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kamienica Antczaka 46?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamienica Antczaka 46 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Kamienica Antczaka 46 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gołębia.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kamienica Antczaka 46 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica Antczaka 46 znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Bajkowy Dworek" w odległości 230 m, Szkoła Podstawowa Nr 2 w odległości 260 m, Szkoła Podstawowa dla Dzieci z Autyzmem PROMETHEUS w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kamienica Antczaka 46 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Lidl, w odległości 520 m znajduje się ALDI.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica Antczaka 46 w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 03.10.2022
Data aktualizacji: 27.10.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Toruniu

Oferty w Toruniu

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: