Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 47,78 m² - numer III/1

Lublin, ul. KoncertowaInwestycja: Koncertowa na skraju miastaDeweloper: IPS - Biuro Deweloperskie

Koncertowa na skraju miasta

3 zdjęcia

Koncertowa na skraju miasta
Termin oddania:
2 kw. 2023
Ilość pokoi:
2 pokoje
Metraż:
47,78 m²
Piętro:
Parter
Strona świata:
wschód, południe
Powierzchnie dodatkowe:
Balkon
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
 • miejsca postojowe naziemne (32 miejsca): Zakup obowiązkowy
 • miejsca postojowe podziemne (45 miejsc): Zakup obowiązkowy
Komórki lokatorskie
dostępne (64): Wielkość: 2 m2
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2023 roku
Udogodnienia
plac zabaw, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, patio / dziedziniec, miejsca parkingowe dla gości
Przyroda
informacja u dewelopera.
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
bezpłatna, 7 dni
Zabezpieczenie środków
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Lokalizacja inwestycji Koncertowa na skraju miasta

Transport

1151 - Karkonoska 01 - 150 m

Sport

Klub Jeździecki Kapriola Choiny - 110 m

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Opis oferty

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 47,8 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Koncertowa na skraju miasta w Lublinie, ul. Koncertowa (4.2 km od centrum Lublina).

Inwestycja jest realizowana przez IPS - Biuro Deweloperskie.

Cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 64 nowe mieszkania.

Na sprzedaż pozostaje 47 ofert o powierzchni od 32 do 76 m².

W budynkach są 4 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Koncertowa na skraju miasta jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu III/1 znajduje się na parterze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 255 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje.

Do mieszkania przewidziano możliwość zakupu komórki lokatorskiej, w cenie 2 000 zł, którą można zagospodarować na spiżarnię, warsztat czy składzik.

Okna w mieszkaniu wychodzą na wschód, południe.

Okna wychodzące na południe to duża ilość światła naturalnego. Umiejscowienie salonu czy pokoju dziennego od strony południowej sprawi, że przyszli mieszkańcy zyskają jasną i przytulną przestrzeń, w której chce się przebywać. Dodatkowo umiejscowienie okien od strony południowej będzie sprzyjać obniżeniu kosztów za ogrzewanie, co ma szczególne znaczenie w sezonie zimowym.

Dzięki oknom od wschodu, promienie słońca nie będą ogrzewać pomieszczeń z tak dużą intensywnością. Umiejscowienie kuchni czy sypialni od strony wschodniej pozwoli utrzymać optymalną temperaturę i odpowiednią ilość światła naturalnego w pomieszczeniach.

Dla przyszłych mieszkańców IPS - Biuro Deweloperskie przewidział miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Osiedle znajdować się będzie tuż przy granicach Lublina, w dzielnicy Czechów Północny. Atutem tej lokalizacji jest bliskość zielonych terenów chronionych sąsiadujących bezpośrednio z naszymi budynkami. KONCERTOWA – NA SKRAJU MIASTA znajdować się będzie zaledwie 5 minut samochodem od węzła Czechów obwodnicy Lublina, co zdecydowanie ułatwi przemieszczanie się do innych dzielnic Lublina, jak i wyjazd z miasta.

W pierwszym etapie inwestycji mamy do zaoferowania mieszkania o metrażu od 41 do 76 m2, każe będzie miało dostęp do obszernego balkonu.

Znajdować się one będą w czterech kameralnych trzypiętrowych budynkach, łącznie 64 mieszkania.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Koncertowa na skraju miasta, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 12 podobnych nowych mieszkań.

Data publikacji: 26.07.2021
Data aktualizacji: 18.10.2021
IPS - Biuro Deweloperskie logo

IPS - Biuro Deweloperskie

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Filaretów 44, pok. 307 Lublin

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 16:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: