Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 62,18 m² - numer N.2.1

Gdańsk, Jasień, ul. JasińskiegoInwestycja: Villa Park GdańskDeweloper: Invest Pel Sp. z o.o. Sp. K.

Villa Park Gdańsk

6 zdjęć

Villa Park Gdańsk
Termin oddania:
2 kw. 2022
Ilość pokoi:
3 pokoje
Metraż:
62,18 m²
Piętro:
1 piętro
Wysokość pomieszczeń:
270 cm wysokości
Ilość kondygnacji:
1 poziom

Atuty lokalizacji

Transport

Stężycka - 500 m

Sport

Siłownia plenerowa - 500 m

Ważne informacje o budynku i inwestycji
Miejsca postojowe
dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne
Komórki lokatorskie
dostępne
Standard wykończenia
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Udogodnienia
internet
Przyroda
w okolicy inwestycji znajduje się jezioro
Informacje o rezerwacji i finansowaniu
Rodzaj własności
odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków
informacja u dewelopera
Przeczytaj więcej o inwestycji Villa Park Gdańsk

Osiedle Villa Park zostanie zrealizowane w dwóch etapach. W sumie powstanie 6 budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, 16 budynków w zabudowie szeregowej oraz 5 zespołów budynków czterolokalowych. Kameralna dwukondygnacyjna zabudowa całego osiedla będzie szczególnym atutem dla osób szukających wytchnienia od miejskiego zgiełku. W pierwszym etapie do każdego mieszkania zaprojektowano ogródek. W drugim etapie zaplanowano 5 zespołów 4 lokalowych budynków, pod każdym budynkiem indywidualną halę garażową z komórkami lokatorskimi. Osiedle wyróżni wyjątkowo kameralny charakter i niska zabudowa do pierwszego piętra.

Planowany termin zakończenia budowy I etapu osiedla to 30 czerwca 2022 roku.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Villa Park Gdańsk, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 58 podobnych nowych mieszkań.

Przeczytaj więcej o mieszkaniu N.2.1

Nowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 62,2 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Villa Park Gdańsk na Jasieniu, ul. Jasińskiego (7 km od centrum Gdańska).

Inwestycja jest realizowana przez Invest Pel Sp. z o.o. Sp. K.

Cała inwestycja składa się z 27 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 90 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 86 ofert o powierzchni od 48 do 119 m².

W budynkach są 2 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Villa Park Gdańsk jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu N.2.1 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 270 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje.

Dla przyszłych mieszkańców Invest Pel Sp. z o.o. Sp. K. przewidział miejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Dowiedz się więcej o lokalizacji

Jasień to jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Gdańska. Atrakcyjene położenie z dogodną komunikacją do centrum sprawiają, że jest jedną z najczęściej wybieranych dzielnic wśród nowych mieszkańców trójmiasta. Mnogość nowych inwestycji deweloperskich rozwija całą dzielnicę tworząc atrakcyjną tkankę miejską. W okolicy osiedla zanjduje się infrastruktura handlowo-usługowa, co znacznie ułatwia codzienne funcjonowanie. W sąsiedztwie znajduje się przystanek autobusowy, sklepy spożywcze oraz przedszkole. Osiedle Villa Park Gdańsk to inwestycja skierowana do osób ceniących sobie, kameralny charakter budynków wpisanych w otaczająca zieleń. Szukających wytchnienia od zgiełku monolitycznych wieżowców i bloków dużego miasta.

Kameralne, złożone głównie z nowych osiedli i domków jednorodzinnych osiedle Jasień ma powierzchnię 11 km kw i ok. 8 tys. mieszkańców. Jasień graniczy z dzielnicami miejskimi Matarnia, Brętowo, Piecki-Migowo a także z obszarami wiejskimi (Kałbudy, Kokoszki) i z malowniczym Pojezierzem Kaszubskim. Południowo-zachodnią granicę dzielnicy wyznacza droga krajowa S7 a dzielnicę na pół przedziela główna arteria Aleja Armii Krajowej. Zachodnia część dzielnicy to coś dla miłośników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu – znajdują się tu głównie lasy, ogródki działkowe Zabornia i Jezioro Jasień. Znajdują się tu również zabytki takie, jak dworek z XIX wieku i park dworski. Po dzielnicy można poruszać się dzięki 14-tu liniom autobusowym. Tą podmiejską dzielnicę dzieli zaledwie ok. 0,5 km od dwóch prestiżowych, gdańskich liceów a także Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa i Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej. Udane zakupy zapewniają centra handlowe położone na zachód od dzielnicy, takie jak Auchan, Leroy Merlin czy Decathlon.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+
Invest Pel Sp. z o.o. Sp. K. logo

Invest Pel Sp. z o.o. Sp. K.

Jacek Rostankowski

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Kartuska 420B Gdańsk
Data publikacji: 02.07.2021
Data aktualizacji: 22.09.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: