Nadmorski Dwór

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Czarny Dwór, oferowane bezpośrednio przez Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

Gdańsk, Przymorze Wielkie, ul. Czarny Dwór

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 43 oferty w najbliższej okolicy!

Nadmorski Dwór

6 zdjęć

Nadmorski Dwór
Nadmorski Dwór
Nadmorski Dwór
Nadmorski Dwór

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Nadmorski Dwór to nowoczesne osiedle w Gdańsku, zaprojektowane z perfekcyjną dbałością o każdy detal. Układ budynków tworzy charakterystyczną, niską zabudowę, nawiązującą do modernistycznych koncepcji architektonicznych.

Mieszkania w inwestycji mają metraż od 44 do 108 m. kw. Jasne elewacje, a także nieszablonowe połączenie materiałów wykończeniowych, takich jak drewno, kamień, szkło i stal nierdzewna, dodaje projektowi elegancji i prestiżowego stylu. W pobliżu osiedla znajdują się liczne tereny zielone, a za starym, sosnowym lasem, rozpościera się piaszczysta plaża. Inwestycję nienagannie wkomponowano w okolice parku krajobrazowego, łącząc w ten sposób tradycję z nowoczesnością. Z myślą o przyszłych mieszkańcach, na terenie osiedla powstały liczne punkty rekreacyjne – wielofunkcyjne boisko, kort tenisowy oraz miejsce do gry w boule. Mieszkańcy mają także wyłączny dostęp do centrum rekreacyjnego, w skład którego wchodzą sale fitness z siłownią, sauny i sala bilardowa. Najmłodsi zaś mają do swojej dyspozycji kolorowy plac zabaw. Na terenie inwestycji znajduje się zarówno parking podziemny, jak również naziemne miejsca postojowe. Osiedle jest przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dodatkowo, w budynkach zaprojektowano nowoczesne, cichobieżne windy.

Termin oddania do użytku:

budynek M: I kw. 2015 r.

budynek N i O: II kw. 2016 r.

Inwestycja Nadmorski Dwór znajduje się na Przymorzu Wielkim, ul. Czarny Dwór (6.5 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

Inwestycja Nadmorski Dwór została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 340 nowych mieszkań znajdujących się w 15 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nadmorski Dwór nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 15 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 340 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Żelbetowa.

Dach

Płaski, pokryty papą termozgrzewalną.

Elewacja

Systemowa, lekka mokra lub z kamienia, lub z wykończeniem z drewna, lub inna systemowa.

Stolarka okienna

Okna i drzwi balkonowe z drewna klejonego, szklone szybami zespolonymi, na parterach szyby wzmocnione, laminowane klasy P1A i okucia antywłamaniowe.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań pełne typu PORTA, antywłamaniowe klasy "C".

Balkony

Balkony i tarasy - powierzchnia wykończona - grettingi lub gres mrozoodporny, tarasy wybranych mieszkań na parterze - betonowa kostka brukowa; balustrady stalowe, ocynkowane, częściowo wypełnione szkłem (wybrane mieszkania na parterze, mieszkania na piętrach).

Posadzka

Wylewka cementowa.

Ściany

Pokryte tynkiem III kategorii lub szpachlowane, malowane białą farbą emulsyjną lub z płyt kartonowo-gipsowych pomalowanych białą farbą emulsyjną, ściany w łazience i WC (jeśli występuje) tynkowane lub szpachlowane, niemalowane.

Sufity

Malowane białą farbą emulsyjną.

Parapety zewnętrzne

Z blachy powlekanej lub kamienne, lub inne.

Parapety wewnętrzne

Z kamienia sztucznego lub naturalnego.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja grzewcza, instalacja telefoniczna, instalacja RTV, instalacja wideofonowa, instalacja antynapadowa "panic button".

Wentylacja

Mechaniczna wyciągowa, zdecentralizowana.

Wyposażenie łazienki

Doprowadzone instalacje bez białego montażu.

Wyposażenie kuchni

Doprowadzone instalacje bez montażu urządzeń.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
winda, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony, ochrona całodobowa
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, morze

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana w Gdańsku przy ul. Czarny Dwór.

Przymorze Wielkie to niewielka (3 km kw) dzielnica zamieszkana przez 30 tys. mieszkańców. Tak dużą liczbę mieszkańców na małej powierzchni tłumaczy fakt, że na jej krajobraz składają się głównie duże blokowiska, np. „Falowiec”, czyli najdłuższy blok mieszkalny w Polsce. Jednak Przymorze Wielkie to nie tylko blokowiska, bo na północy rozciąga się Park im. R. Reagana a za nim plaża i Morze Bałtyckie. Naokoło mieszczą się dzielnice Brzeźno, Zaspa-Rozstaje a także Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia. Za opiekę medyczną odpowiada centrum medyczne Endomed, położony 50 m dalej szpital Copernicus i Przychodnia Specjalistyczna Falck. W promieniu 3 km mieści się 5 uniwersytetów, w tym wydział Uniwersytetu Gdańskiego. Za rozrywkę i zakupy odpowiada galeria Alfa z kinem Helios a także Galeria Przymorze. Maksymalnie 1 km dzieli Przymorze od ważniejszych zabytków Gdańska, takich jak Westerplatte czy Starówka.

Komunikacja

Komunikację z pozostałymi częściami miasta zapewnia stacja SKM Gdańsk Przymorze. Z położonej w odległości ok. 50 m od granicy miasta stacji Gdańsk Oliwa można dojechać do największych polskich miast i większości stacji w obrębie Trójmiasta. Po dzielnicy kursują również autobusy miejskie.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nadmorski Dwór?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nadmorski Dwór mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Nadmorski Dwór znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Czarny Dwór.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nadmorski Dwór składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 400 m znajduje się Biedronka, w odległości 410 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nadmorski Dwór w odległości 40 m znajduje się Boisko, w odległości 60 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: