Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 80 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Invest Complex

Cena: 395 000 zł

Rata kredytu wynosi 1773 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
80 m²
Pokoje
4
Piętro

Termin oddania

4 kw. 2019

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:14.2
Ceny mieszkań: 395 000 zł
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:4 pokoje.
Powierzchnia:80 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Os. Nowoczesna Villa Zalasewo, w której dostępnych jest jeszcze 19 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 80 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Os. Nowoczesna Villa Zalasewo w Zalasewie przy ul. Transportowa (0.5 km od Poznania). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Invest Complex.

Cała inwestycja składa się z 18 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 36 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 20 o powierzchni od 80 do 106 m², w budynkach są 2 kondygnacje naziemne. Inwestycja Os. Nowoczesna Villa Zalasewo jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 14.2 znajduje się na null piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 4 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Invest Complex przewidział: miejsca postojowe naziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 395 000 zł.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Os. Nowoczesna Villa Zalasewo, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 19 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Os. Nowoczesna Villa Zalasewo

Zalasewo jest niewielką wsią pod Swarzędzem, która znajduje się ok. 12 km od centrum Poznania. Dzięki bliskości okolicznych dróg krajowych, mieszkańcy mogą dojechać do stolicy Wielkopolski nawet w 20 minut. Dlatego wiele osób decyduje się zamieszkać w Zalasewie, w którym ceny nieruchomości są zazwyczaj znacznie niższe. Jest to bardzo zurbanizowany teren. Dominuje zabudowa nisko kondygnacyjna, w większości domki jednorodzinne. W okolicy znajdują się również liczne tereny zielone. Przez wieś przepływa Rów Zalasewski. Zalasewo jest silnie związane ze Swarzędzem, z którym graniczy. Razem z nim oraz Jasiną tworzy wspólną jednostkę przestrzenną. Działa tu komunikacja miejska - najwięcej linii autobusowych prowadzi do Swarzędza, jedna do Poznania. Obecna jest infrastruktura miejska: szkoły, sklepy, ośrodki sportowe. Zalasewo to ciekawa alternatywa dla zatłoczonych osiedli wielkomiejskich.

Komunikacja

W pobliżu znajdują się drogi krajowe nr 92, A2, S5 i S11. Funkcjonują linie autobusowe do Swarzędza, Poznania, Garbów, Kruszewni, Tulec.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Os. Nowoczesna Villa Zalasewo znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek i Przedszkole "Za Lasem" w odległości 500m, Szkoła Podstawowa nr 2 w odległości 550m, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie w odległości 1200m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1050 m znajduje się Centrum Medyczne DIAGNOSIS, w odległości 1700 m znajduje się Art Medicum.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 1700 m znajduje się Parafia p.w. Chrystusa Jedynego Zbawiciela .

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 850 m znajduje się Boisko Sportowe Lider Swarzędz, w odległości 1600 m znajduje się Strefa Sportu. Tenis, fitness.

Data publikacji: 07.12.2018

Data aktualizacji: 18.02.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie