Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 66,9 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Invest Complex

Cena: 479 000 zł  - przecena 4%

Rata kredytu wynosi 2150 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
67 m²
Pokoje
3
Piętro
parter

Termin oddania

3 kw. 2019

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:A1_1
Ceny mieszkań:stara: 499 000 zł
nowa:
479 000 zł
7 164 zł/m²
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:67 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:parter
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne: 1 gratis.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Apartamenty przy Rusałce, w której dostępnych jest jeszcze 11 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 67 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Apartamenty przy Rusałce przy ulicy na Woli, ul. Dunajecka (5.6 km od centrum Poznania). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Invest Complex.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 12 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 12 o powierzchni od 67 do 72 m², w budynku są 2 kondygnacje naziemne. Inwestycja Apartamenty przy Rusałce jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu A1_1 znajduje się na parterze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Invest Complex przewidział: miejsca postojowe naziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 479 000 zł (7 164 zł/m²).

APARTAMENTY PRZY RUSAŁCE to nowoczesna, lekka architektura wkomponowana w pełną zieleni okolicę.Kompleks będzie składał się 12 apartamentów o podwyższonym standardzie o powierzchni od 66,86 do 71,53mkw. Apartamenty na parterze zostały zaprojektowane z dużymi ogrodami o powierzchni użytkowej samej zieleni od 109 do 235mkw, natomiast te na piętrze posiadają przestronne 25 metrowe tarasy.Nowoczesny charakter budynku oddawać będą duże przeszklenia sprawiające, że mieszkania są doskonale doświetlone.Każdy apartament będzie wyposażony w rolety zewnętrzne z pełną automatyką oraz możliwością czasowego programowania, kominki a także okna wyposażone w pakiet trzyszybowy.Z myślą o najmłodszych mieszkańcach zaprojektowaliśmy atrakcyjny plac zabaw, a zaaranżowane tereny zielone nadają osiedlu kameralny charakter.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Apartamenty przy Rusałce, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 11 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty przy Rusałce

Apartamenty Przy Rusałce usytuowane są w centrum Poznania – w pięknej okolicy na poznańskich Jeżycach (na ulicy Dunajeckiej) W pobliżu szkoły, przedszkola, sklepy, służba zdrowia, Port Lotniczy Ławica, Jezioro Rusałka, Lasek Golęciński, Ogród Botaniczny, Park Sołacki

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty przy Rusałce znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Dwujęzyczne Przedszkole Polsko - Niemieckie "Ene due Rabe" w odległości 550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 550 m znajduje się NA WOLI. APTEKA, w odległości 1300 m znajduje się GRZELCZYK E.M. APTEKA SP.J..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 350 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. CYRYLA I METODEGO, w odległości 450 m znajduje się KOŚCIÓŁ PW. ŚW. CYRYLA I METODEGO.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 550 m znajduje się MAŁECKA KATARZYNA. SZKOŁA JAZDY KONNEJ, w odległości 600 m znajduje się Pływalnia Delfin, w odległości 1400 m znajduje się AKADEMIA SPORTU I PRZYGODY. PIECHOCKA-DUDEK M..

Data publikacji: 07.12.2018

Data aktualizacji: 18.02.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie