Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 65,7 m²

- Zamieszkaj w cichej i spokojnej okolicy.

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez INTER-ES Deweloper

Cena: 293 776 zł

Rata kredytu wynosi 1319 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
66 m²
Pokoje
4
Piętro
2
Gotowe
do zamieszkania
Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:A1.II.7
Ceny mieszkań: 293 776 zł4 470 zł/m²
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:4 pokoje.
Powierzchnia:66 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:2 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Dopłata MDM:przy zakupie tej oferty można uzyskać dopłatę do kredytu w wysokości:
  • 21 304 zł dla singli i rodzin bez dzieci,
  • 31 956 zł dla singli i rodzin bez dzieci,
  • 42 609 zł dla singli i rodzin bez dzieci,
  • 83 087 zł dla singli i rodzin bez dzieci,
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Dobrzykowice, w której dostępna jest jeszcze 1 podobna oferta.

Opis oferty

Nowe 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 66 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Dobrzykowice przy ulicy w Dobrzykowicach, ul. Lazurowa (1.4 km od Wrocławia). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera INTER-ES Deweloper.

Cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych w których znajdują się nowe mieszkania, na sprzedaż pozostają 4 o powierzchni od 62 do 67 m², w budynkach są 3 kondygnacje naziemne. Inwestycja Osiedle Dobrzykowice została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu A1.II.7 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 4 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper INTER-ES Deweloper przewidział: miejsca postojowe naziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 293 776 zł (4 470 zł/m²).

Oferta spełnia warunki rządowego programu Mieszkanie dla Młodych (MDM) i kwalifikuje się do dopłaty do kredytu z Banku Gospodarstwa Krajowego, maksymalna wysokość dopłaty dla tego mieszkania wynosi 83 087 zł.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą inwestycji zlokalizowanej w cichej i spokojnej okolicy miejscowości Dobrzykowice położonej tuż przy wschodniej granicy miasta Wrocławia.Bliskie sąsiedztwo ważnych węzłów komunikacyjnych np. wschodniej obwodnicy Wrocławia zapewnia szybki i komfortowy dojazd praktycznie do każdej części Wrocławia, autostrady A4 oraz drogi ekspresowej S8. We wsi Dobrzykowice zlokalizowana jest między innymi szkoła podstawowa w odległości kilkunastu metrów od planowanego osiedla.W ofercie znajdą Państwo mieszkania od 32 do 80 mkw. Budynki będą posiadały po trzy kondygnacje razem z parterem. Szczególnie polecamy uwadze mieszkania znajdujące się na parterze budynku „A”, gdzie będą zlokalizowane lokale mieszkalne z zielonymi tarasami do wyłącznego korzystania.Na terenie inwestycji planowane jest lokalizacja terenów rekreacyjnych dla rodzin z dziećmi oraz dodatkowo miejsca postojowe dla samochodów osobowych.Powyższa oferta to doskonała odpowiedź na potrzeby odpoczynku po ciężkim dniu pracy gwarantująca relaks w cichej i spokojnej okolicy bez potrzeby rezygnacji z wygód życia codziennego.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Dobrzykowice, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 1 podobne nowe mieszkanie.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Dobrzykowice

Powiat wrocławski w województwie dolnośląskim obejmuje tereny położone na wschód i na południe od Wrocławia. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Kąty Wrocławskie, Siechnice i Sobótka, a także: 3 gminy miejsko-wiejskie i 6 – wiejskich. Na obszarze o powierzchni ok. 1116 km2 zamieszkuje ponad 112 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jedno- i wielorodzinne. Pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne, zaś prawie 11% powierzchni zajmują kompleksy leśne. Do terenów zielonych należą: 2 parki krajobrazowe, 2 rezerwaty przyrody, doliny rzek i zabytkowe parki. W powiecie zlokalizowanych jest 12 akwenów wypoczynkowych, np.: Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach czy Zalew Mietkowski. Miejscami aktywnego wypoczynku są: Adrenalina Park w Sokolnikach oraz Masyw Ślęży ze stokami narciarskimi, zaś punktami wycieczek: Muzeum Motoryzacji Zamek Topacz w Ślęzie i Muzeum Ślężańskie. Do najważniejszych arterii powiatu należą: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 35 i nr 95.

Komunikacja

Arterią o największym znaczeniu w powiecie jest autostrada A4, która ułatwia dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Ponadto przebiegają tędy drogi krajowe: nr 35 (Golińsk przy granicy z Czechami – Bielany Wrocławskie) oraz nr 95 (Grudziądz – A1 – DK55), a także trasa europejska E67. Arterie wojewódzkie, to drogi o numerach: 346, 347 (Wrocław – Kąty Wrocławskie), 395 i 455 (Wrocław – Oława). Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, zaś w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają także połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Dobrzykowice znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Publiczne Gimnazjum w Wilczycach w odległości 800m.

Data publikacji: 22.12.2015

Data aktualizacji: 05.02.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie