Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 77 m²

- W harmonii z naturą

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Instalbud Sp. z o.o.

Cena: 500 305 zł

Rata kredytu wynosi 2246 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
77 m²
Pokoje
4
Piętro
2
Gotowe
do zamieszkania
Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:22
Ceny mieszkań: 500 305 zł6 500 zł/m²
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:4 pokoje.
Powierzchnia:77 m², w tym 77 m² to powierzchnia użytkowa
Realizacja nieruchomościzostała oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon.
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:2 łazienki.
Wysokość pomieszczeń:270 cm wysokości.
Piętro:2 piętro
Strony świata:widok z okien jest na północ, południe.
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
- posadzki betonowe na podłogach - tynki gipsowe na ścianach - gładzie szpachlowe (ściany gotowe do malowania) - instalacje elektryczne z osprzętem - instalacje wodno-kanalizacyjne - instalacje centralnego ogrzewania z grzejnikami - instalacje RTV/SAT - okna PCV, pakiety 3-szybowe - parapety wewnętrzne z konglomeratu marmurowego - drzwi wejściowe antywłamaniowe kl. C
Konstrukcja budynku
tradycyjna
Dach
prosty
Stolarka okienna
aluminiowa
Drzwi zewnętrzne
aluminiowe
Balkony
Balkony, loggie i tarasy
Posadzka
szlichta betonowa zatarta na gładko
Ściany
- ściany konstrukcyjne: Silka 24cm - ściany działowe: Promont 8 lub 10 cm
Sufity
stropy monolityczno-żelbetowe
Parapety zewnętrzne
blacha ocynkowana, malowana
Parapety wewnętrzne
konglomerat marmurowy
Instalacje
wodno-kanalizacyjne, elektryczne, centralne ogrzewanie wraz z grzejnikami i głowicami termostatycznymi
Ogrzewanie
miejskie
Wentylacja
hybrydowa i grawitacyjna
Wyposażenie łazienki
przyłącza pod przybory
Wyposażenie kuchni
przyłącza pod przybory
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:planowany czynsz będzie w wysokości od 7 od 8 [object Object]
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Arkadia, w której dostępne są jeszcze 3 podobne oferty.

Opis oferty

Nowe 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 77 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Arkadia przy ulicy w Toruniu, ul. Henryka Strobanda (4.3 km od centrum Torunia). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera Instalbud Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 35 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostają 4 o powierzchni od 77 do 87 m², w budynku jest od 3 do 4 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Osiedle Arkadia została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 22 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 270 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 4 pokoje, kuchnia jest otwarta, 2 łazienki. Okna w mieszkaniu wychodzą na północ, południe. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Instalbud Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 500 305 zł (6 500 zł/m²).

NOWE MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ W TORUNIUKameralny budynek, który zrealizowaliśmy posiadać będzie nowoczesne rozwiązania użytkowe, aby każdy mógł znaleźć tam swoją bezpieczną i komfortową życiową przestrzeń. Dlatego właśnie wykonane zostaną między innymi: przestronne balkony i tarasy, windy, hale garażowe, wideodomofony, monitoring i wiele innych.Innowacyjne i praktyczne rozwiązania użytkowe to tylko część tworząca wyjątkowość naszej inwestycji. Niewątpliwie istotną rolę w życiu osiedla odgrywać będzie bliskie otoczenie lasów oraz zieleni znajdującej się na terenie całej inwestycji. Osiedle Arkadia to idealne połączenie miejskiego klimatu z naturą.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Arkadia, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 3 podobne nowe mieszkania.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Arkadia

Osiedle Arkadia znajdować się będzie na osiedlu Jar w północnej części Torunia obok skrzyżowania ulic Watzenrodego i Strobanda. W otoczeniu malowniczej natury, w samym centrum zielonych płuc miasta powstanie kompleks 9 budynków wielorodzinnych, a w nich ponad 250 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni mieszkaniowej. Projekt wyróżnia się nieprzeciętną architekturą oraz wysoką jakością wykonania. W planach osiedla przewidziane jest wybudowanie dróg dojazdowych do hal garażowych, chodniki, oświetlenie oraz system monitoringu dla jeszcze wyższego komfortu i bezpieczeństwa mieszkańców. Władze Torunia posiadają atrakcyjną wizję rozbudowy całej okolicy tej części miasta. Według niej planowane są inwestycje takie jak utworzenie przedszkola i szkoły zaraz obok naszego osiedla czy wybudowanie linii tramwajowej i autobusowej wraz z całą infrastrukturą drogową wzdłuż ulicy Watzenrodego, Strobanda i Grasera. Dodatkowo okoliczne tereny mają przeplatać ścieżki rowerowe, parki i skwery służące codziennej rekreacji mieszkańców tej dzielnicy Torunia.

Toruń to będące drugą stolicą woj. kujawsko-pomorskiego miasto o powierzchni 115,75 km2 i liczbie ludności wynoszącej 187 450 osób. Zwyczajowo dzieli się je na 24 części. Północ i południe Torunia rozdziela Wisła. Oba brzegi łączone są mostami, spośród których najokazalszym jest Most im. J. Piłsudskiego. Nowoczesna zabudowa o charakterze biznesowym i handlowym wspaniale przeplata się tu z zabytkowymi kamienicami, a im dalej od centrum, tym więcej jest osiedli budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych. Miasto ma bogate zaplecze oświatowe i sportowe. Jest też imponującym ośrodkiem kultury – działają tu m.in. 4 kina, 5 teatrów, 6 muzeów i 9 galerii. Miasto ma też swoją orkiestrę symfoniczną. Toruń jest pełne zieleni – 30% jego obszaru stanowią lasy. Odpocząć można też w jednym z 3 parków miejskich.

Komunikacja

Toruń posiada sieć komunikacyjną, na którą składają się 4 drogi krajowe (nr 10,15, 80, 91) i 4 wojewódzkie (nr 273, 553, 585, 654), a ich uzupełnieniem są drogi gminne i powiatowe. Przez fragment wschodniej części miasta przechodzi trasa europejska E75, w której skład wchodzi autostrada A1, a przy niej biegną drogi wojewódzkie nr 552 i 657. W Toruniu kursuje 47 linii autobusów miejskich i tramwajów. Ponadto znajdują się tu trzy dworce kolejowe i dwa dworce autobusowe. Toruń ma również należące do aeroklubu lotnisko sportowe.

W odległości 1250 metrów od inwestycji Osiedle Arkadia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Słoneczna (564-01).

Data publikacji: 23.01.2017

Data aktualizacji: 27.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie