Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 64,1 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Inpro S.A.

Cena: 380 932 zł

Rata kredytu wynosi 1710 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
64 m²
Pokoje
3
Piętro
4

Termin oddania

3 kw. 2020

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:II.E.2.4.1
Ceny mieszkań: 380 932 zł5 500 zł/m²
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:64 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:4 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne: cena: 18 000 zł.
  • miejsca postojowe naziemne: cena: 6 000 zł.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Optima, w której dostępne są jeszcze 44 podobne oferty.

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 64 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Optima na Jasieniu przy ul. Stężycka (6.8 km od centrum Gdańska). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Inpro S.A..

Cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 139 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostają 134 o powierzchni od 38 do 64 m², w budynkach jest 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Optima jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu II.E.2.4.1 znajduje się na 4 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Inpro S.A. przewidział: miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 380 932 zł (5 500 zł/m²).

Osiedle OPTIMA zlokalizowane jest przy ul. Stężyckiej w Gdańsku Jasieniu, w odległości 1,9 km od centrum handlowego Fashion House oraz 1,7 km od wjazdu na trójmiejską obwodnicę, która umożliwi przyszłym mieszkańcom dotarcie do centrum Gdańska w ciągu 15 minut.Osiedle OPTIMA składa się z cztero- i pięciokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych i jest inwestycją wieloetapową. W pierwszym etapie powstało 6 budynków, w drugim zaplanowano 5 kolejnych. Inwestycja będzie monitorowana i częściowo ogrodzona.Wzdłuż ulicy Stężyckiej INPRO wykonało chodnik wraz z oświetleniem. Od 1 marca 2018 r. kursuje nowa linia autobusowa, zapewniona przez dewelopera, specjalnie dla mieszkańców osiedla.Wszystkie mieszkania zaprojektowano z myślą o wygodzie przyszłych lokatorów. Sposób rozmieszczenia poszczególnych pomieszczeń powoduje, że ustawne mieszkania będą słoneczne i dadzą możliwość maksymalnego wykorzystania przestrzeni i odpowiedniego dostosowania do potrzeb każdej rodziny.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Optima, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 44 podobne nowe mieszkania.

Lokalizacja inwestycji Optima

Lokalizacja osiedla między innymi dzięki pobliskim ścieżkom rowerowym stanowić będzie duży atut dla osób ceniących aktywny tryb życia. Spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu umożliwią także liczne tereny rekreacyjne wokół okolicznych jezior. Od września 2019 r. przy ul. Lawendowe Wzgórze 5 w Gdańsku będzie funkcjonować nowa Szkoła Podstawowa.

Kameralne, złożone głównie z nowych osiedli i domków jednorodzinnych osiedle Jasień ma powierzchnię 11 km kw i ok. 8 tys. mieszkańców. Jasień graniczy z dzielnicami miejskimi Matarnia, Brętowo, Piecki-Migowo a także z obszarami wiejskimi (Kałbudy, Kokoszki) i z malowniczym Pojezierzem Kaszubskim. Południowo-zachodnią granicę dzielnicy wyznacza droga krajowa S7 a dzielnicę na pół przedziela główna arteria Aleja Armii Krajowej. Zachodnia część dzielnicy to coś dla miłośników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu – znajdują się tu głównie lasy, ogródki działkowe Zabornia i Jezioro Jasień. Znajdują się tu również zabytki takie, jak dworek z XIX wieku i park dworski. Po dzielnicy można poruszać się dzięki 14-tu liniom autobusowym. Tą podmiejską dzielnicę dzieli zaledwie ok. 0,5 km od dwóch prestiżowych, gdańskich liceów a także Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa i Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej. Udane zakupy zapewniają centra handlowe położone na zachód od dzielnicy, takie jak Auchan, Leroy Merlin czy Decathlon.

Komunikacja

Na Jasień dojeżdża 14-cie linii autobusów miejskich, zatrzymują się tu też autobusy w kierunku podmiejskim. Planowana jest budowa przystanku Pomorskiej Kolei Metropolitarnej Gdańsk Jasień. Główna arteria Jasienia, Aleja Armii Krajowej, to część trasy W-Z a tuż za granicą dzielnicy biegnie droga krajowa S7.

W odległości 750 metrów od inwestycji Optima znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Szadółki.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Optima znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademia Małego Smyka w odległości 800m, Bajeczne Przedszkole - przedszkole niepubliczne w odległości 1050m, Mali Przyjaciele w odległości 1200m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 850 m znajduje się Apteka Jabłoniowa, w odległości 1350 m znajduje się Clinica Vitae.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 1150 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka pw. bł. Doroty z Mątów.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 950 m znajduje się Good Luck Club, w odległości 1150 m znajduje się Dojo Kosodan - Klub sportów walki, fitness, siłownia, sauna, w odległości 1350 m znajduje się Tiger Gym.

Data publikacji: 07.09.2018

Data aktualizacji: 08.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie