Rezydencja Vintage Budynek G5

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o.

Olsztyn, ul. Marcina Kasprzaka
Ceny od: 7 000 zł brutto/m2
Rezydencja Vintage Budynek G5

2 zdjęcia

Rezydencja Vintage Budynek G5

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Vintage Budynek G5 dostępnych jest 25 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

Rezydencja Vintage to prestiżowa inwestycja w Olsztynie, która znajduje się w kwadracie ulic: Kasprzaka, Pstrowskiego, Sikorskiego oraz Al. Obrońców Tobruku.

Styl vintage to połączenie tradycji i nowoczesności. Minimalizm i elegancja wzbogacone akcentami w stylu retro nadadzą wnętrzom budynków niepowtarzalnego charakteru. Elegancki design i nowoczesne rozwiązania czynią to miejsce prestiżowym i komfortowym.

Niepowtarzalna lokalizacja umożliwia zarówno odpoczynek, jak i korzystanie z uroków oraz wszelkich udogodnień wynikających z zamieszkania w pobliżu centrum miasta.

Wszystko, czego mieszkańcy mogą oczekiwać, znajduje się w zasięgu ręki. Bezpośrednie sąsiedztwo rzeki Łyny oraz położony nieopodal Park Centralny zapewnią dostęp do zielonych terenów rekreacyjnych.

Przedstawione na stronie wizualizacje stanowią wstępną poglądową koncepcję, zaś szczegóły określa dokumentacja projektowa dostępna w biurze dewelopera.

Wszystkie wizualizacje budynków/obiektów nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Rzeczywisty wygląd i kolorystyka budynków/obiektów oraz otoczenia może różnić się od budynków/obiektów prezentowanych na wizualizacjach.

Inwestycja Rezydencja Vintage Budynek G5 znajduje się w Olsztynie, ul. Marcina Kasprzaka (1.4 km od centrum Olsztyna), jest realizowana przez dewelopera Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o..

Inwestycja Rezydencja Vintage Budynek G5 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 56 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Vintage Budynek G5 pozostało na sprzedaż 25 mieszkań o powierzchniach od 58 do 73 metrów kwadratowych w cenie od 7 000 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 58 do 73 m2 w cenie od 408 730 zł (25 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 56 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 25 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 58 do 73 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 408 730 do 548 400 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 000 do 7 500 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Do najbliższego przystanku komunikacji miejskiej jest niespełna 200 metrów. W pobliżu znajduje się również bogata infrastruktura niezbędna do stworzenia swojej własnej przestrzeni życiowej, tj.: przedszkola, szkoły, obiekty kulturalne, czy handlowe.

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Vintage Budynek G5 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Rezydencja Vintage Budynek G5 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pstrowskiego - Sikorskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Vintage Budynek G5 znajduje się się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Specjalny Osrodek Szkolno - Wychowawczy dla Dzieci Nieslyszacych w Olsztynie w odległości 180 m, Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 7 w odległości 180 m, Przedszkole Miejskie Nr 7 Specjalne dla Dzieci Nieslyszących w odległości 180 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rezydencja Vintage Budynek G5 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Miejski w odległości 500 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Vintage Budynek G5 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 480 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Vintage Budynek G5 w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.12.2020
Data aktualizacji: 22.03.2021
Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o. logo

Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Al. Obrońców Tobruku 15, lok. nr 5, 10-092 Olsztyn
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: