Przystań Droga Polna

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Polna Droga, oferowane bezpośrednio przez

IgnerHome

Świdnica, ul. Polna Droga

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 52 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Przystań Droga Polna

10 zdjęć

Przystań Droga Polna
Przystań Droga Polna
Przystań Droga Polna
Przystań Droga Polna

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski
 • Wykończenie pod klucz

Rekreacja

 • plac zabaw
 • siłownia plenerowa

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 30 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski, wykończenie pod klucz

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, staw, góry

Opis inwestycji

Nowe mieszkania Świdnica – osiedle Przystań Droga Polna

Na zacisznym, willowym przedmieściu Świdnicy, tuż przy Zalewie i Potoku Witoszówka, w otoczeniu Parku Harcerskiego powstaje prestiżowe i eleganckie osiedle - Przystań Droga Polna. Inwestycja bezprecedensowa na skalę regionu, wyróżniająca się ponadczasową architekturą, oryginalną aranżacją przestrzeni, sprzyjającą nawiązywaniu sąsiedzkich relacji. Kameralna zabudowa, starannie zaprojektowane mieszkania deweloperskie i imponujące tereny rekreacyjne to cechy wyróżniające tę inwestycję.

Mieszkania Świdnica bez pośredników, bezpośrednio od dewelopera.

HARMONIA W KAŻDYM WYMIARZE

Klimat tego miejsca tworzyć będą wspólne przestrzenie dla mieszkańców – bezpieczny plac zabaw, gdzie najmłodsi mogą się wyszaleć, a ich rodzice porozmawiać; strefa workout, w której sąsiedzi wspólnie zadbają o formę oraz osiedlowa promenada ze strefą rekreacyjną i chillout gdzie w sąsiedzkim gronie można spędzić czas,

Parkingi podziemne, parkingi naziemne oraz komórki lokatorskie zwiększają komfort mieszkania,

W budynku centralnym na parterze zaprojektowaliśmy lokale komercyjne, które zapewnią mieszkańcom wygodny dostęp do sklepów, piekarni z kawiarnią, apteki, siłowni, fitnessu

W ofercie posiadamy komfortowe 2,3 i 4 – pokojowe apartamenty zaprojektowane tak, by każdy mógł znaleźć dla siebie wymarzoną przestrzeń do życia. Stanowią one także idealne mieszkania pod wynajem. Na ostatniej kondygnacji zaprojektowaliśmy 4-pokojowe, dwupoziomowe apartamenty z imponującymi tarasami o pow. 90 m2 z pięknym widokiem na panoramę miasta i Przedgórze Sudeckie.

Inwestycja Przystań Droga Polna znajduje się w Świdnicy, ul. Polna Droga (2.1 km od centrum Świdnicy), została zrealizowana przez IgnerHome.

Inwestycja Przystań Droga Polna została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 30 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Przystań Droga Polna nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców IgnerHome przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Nowe mieszkania Świdnica w okolicy Parku Harcerskiego!

W niespełna 10 min dojdziemy spacerem do zrewitalizowanego Parku Centralnego, a po 15 min znajdziemy się w Rynku.

Do Galerii Świdnickiej czy Kauflandu dojedziemy rowerem w zaledwie 7 minut,

W promieniu jednego kilometra znajdują się przedszkola, szkoły oraz punkty handlowo- usługowe,

To idealne miejsce wypadowe w kierunku Zamku Książ czy Zagórza Śląskiego,

Mieszkania Świdnica w pobliżu wielokilometrowych ścieżek rowerowych prowadzące w kierunku Modliszowa oraz przez Park Centralny do centrum Świdnicy,

Ścieżki spacerowe oraz pobliski Bosmanat dają wiele możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi,

Willowa okolica zapewnia ciszę i spokój, tak pożądane w dzisiejszych czasach.

Świdnica położona jest w południowej części województwa dolnośląskiego, w powiecie świdnickim. Leży na skraju Sudetów oraz Gór Wałbrzyskich. W mieście rozwinęło się wiele gałęzi przemysłu - motoryzacyjny, elektrotechniczny, maszynowy oraz spożywczy. Jeśli chodzi o architekturę i zabytki miasta, wartym punktem na mapie Świdnicy jest Kościół Pokoju, wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO w 2001 roku. Główną częścią miasta są Kraszowice, funkcjonuje również podział na osiedla m.in. Stare Miasto, Osiedle Kolonia, Osiedle Piastów, Osiedle Słowiańskie czy Osiedle Zawiszów. W mieście funkcjonuje 9 szkół średnich, 7 szkół podstawowych, 9 przedszkoli oraz 2 żłobki. Dla osób chcących pogłębiać swoją wiedzę dedykowane są 3 uczelnie, szkoła policealna służb społecznych oraz młodzieżowy dom kultury.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Przystań Droga Polna?

Obszar miasta Świdnicy stanowi szeroki węzeł dróg wojewódzkich i krajowych. Znajdują się tutaj m.in. droga krajowa nr 35, droga wojewódzka nr 382, droga wojewódzka nr 379. Ponadto Świdnica położona jest w niewielkiej odległości od autostrady A4, potocznie zwanej “łącznikiem”.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przystań Droga Polna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1451 metrów od inwestycji Przystań Droga Polna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Świdnica Miasto.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Przystań Droga Polna znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przystań Droga Polna znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr. 8 w odległości 530 m, Zespół Szkół Budowlano-Elektrycznych w Świdnicy im. Jana III Sobieskiego w odległości 681 m, Zespół Szkół Budowlano-Elektrycznych w odległości 694 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Przystań Droga Polna jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej - Szpital Latawiec w Świdnicy w odległości 194 m, Stomatologia Robert Podgórski w odległości 765 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 927 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przystań Droga Polna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 482 m znajduje się Żabka, w odległości 528 m znajduje się Chata Polska.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przystań Droga Polna w odległości 611 m znajduje się boisko / kort, w odległości 684 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 723 m znajduje się Skatepark.

Data publikacji: 10.03.2021
Data aktualizacji: 02.11.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: