Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 56,2 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez i2 DEVELOPMENT S.A.

Powierzchnia
56 m²
Pokoje
3
Piętro
4

Termin oddania

1 kw. 2020

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:5.23
Ceny mieszkań:
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:56 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon o powierzchni 4 m².
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:273 cm wysokości.
Piętro:4 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne (147 miejsc).
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Konstrukcja budynku
Technologia - tradycyjna, strop typu filigran.
Stolarka okienna
Drewniana lub PVC pięciokomorowe z nawiewnikami, okucia obwiedniowe, szyby termoizolacyjne, okna dachowe drewniane.
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe do mieszkania - antywłamaniowe - np. marki Dierre.
Posadzka
Wykończenie posadzek - podłoże cementowe - pod ułożenie posadzki właściwej (np. panele podłogowe).
Ściany
Ściany zewnętrzne - żelbetowe, silikatowe, ceramiczne. Ściany wewnętrzne - nośne, działowe - ściany międzylokalowe: ściana murowana z bloczków silikatowych lub ceramicznych; elementy żelbetowe wylewane; ściany działowe: ściany murowane z bloczków silikatowych, bloczków z betonu komórkowego Ytong Panel lub w systemie gipsowo-kartonowym.
Sufity
Wykończenie sufitów - w zależności od lokalizacji sufit podwieszany gipsowo-kartonowy, tynk gipsowy maszynowy lub gładź gipsowa jednokrotnie malowana na biało.
Parapety wewnętrzne
Granitowe lub z materiału drewnopochodnego, w drzwiach balkonowych brak.
Instalacje
Instalacja elektryczna - zgodnie z normą mieszkaniową - bez opraw oświetleniowych, zasilanie pod kuchnię elektryczną. Instalacja telewizyjna - orurowanie dla telewizji kablowej i satelitarnej - gniazdo RTV w pokoju dziennym z dodatkowym przewodem który użytkownik będzie mógł wykorzystać do nagrywania programów telewizji satelitarnej. Instalacja telefoniczna - w telekomunikacyjnej skrzynce mieszkaniowej nad drzwiami wejściowymi do mieszkania. Instalacja internetowa - 1 punkt w pokoju dziennym, możliwość podłączenia routera w skrzynce mieszkaniowej nad drzwiami wejściowymi. Instalacja wody i kanalizacji - podejścia pod urządzenia w kuchni (zlewozmywak, zmywarka), łazience i WC, przyłącze wody zimnej i ciepłej, odpływ do kanalizacji w łazience i/lub WC.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Przy Arsenale, w której dostępnych jest jeszcze 9 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 56 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Przy Arsenale przy ulicy na Starym Mieście, ul. Wszystkich Świętych (1.1 km od centrum Wrocławia). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera i2 DEVELOPMENT S.A..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajdują się 123 nowe mieszkania, na sprzedaż pozostaje 51 o powierzchni od 37 do 80 m², w budynku jest 7 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Przy Arsenale jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 5.23 znajduje się na 4 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 273 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper i2 DEVELOPMENT S.A. przewidział: miejsca postojowe podziemne (147 miejsc).

Przy Arsenale to reprezentacyjny budynek mieszkalno-usługowy położony w sercu Bulwaru Staromiejskiego. Inwestycja zlokalizowana w sąsiedztwie wrocławskiego Rynku, z trzech stron otulona fosą miejską, rzeką Odrą oraz kameralną ulicą Wszystkich Świętych. Jest idealną propozycją dla wszystkich, którzy cenią sobie spokój a jednocześnie nie chcą rezygnować z życia w centrum miasta.Na miejscu dotychczasowego, przeznaczonego do rozbiórki budynku planowana jest budowa nowoczesnego 7-kondygnacyjnego apartamentowca. Projekt przewiduje takie udogodnienia jak parking podziemny czy obszerne tarasy. Dzięki zorientowaniu obiektu na osi północny wschód – południowy zachód z okien rozciąga się widok na fosę miejską oraz park z nowoprojektowaną Ławką Wrocławską o długości 120 m, natomiast z drugiej strony na przytulną uliczkę Starego Miasta – Wszystkich Świętych.W ramach inwestycji zaplanowano 123 lokale mieszkalne – od kawalerek po mieszkania czteropokojowe o powierzchni od 25 do 77 mkw. Do każdego lokalu będzie przylegał balkon lub taras, a duże przeszklenia zapewnią doskonałe doświetlenie każdego apartamentu. W budynku przewidziano również 9 lokali usługowych a także garaż podziemny ze 147 miejscami postojowymi.Wysokiej jakości kamień zdobiący elewację od strony północnej oraz klinkier od strony południowej podkreślą nowoczesny charakter obiektu połączony z ponadczasową, klasyczną elegancją, która idealnie wpisuje się w klimat Bulwaru Staromiejskiego i Starego Miasta.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Przy Arsenale, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 9 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Przy Arsenale

"Przy Arsenale" to inwestycja zlokalizowana na terenie Bulwaru Staromiejskiego, w centrum Wrocławia, w dzielnicy Stare Miasto, na Przedmieściu Mikołajskim. Położony jest na wschód od ujścia fosy miejskiej do rzeki Odry. O prestiżu inwestycji świadczy m.in. sąsiedztwo rynku wrocławskiego, Akademii Muzycznej, czy Wrocławskiego Teatru Współczesnego im. Edmunda Wiercińskiego. Stacja Wrocławskiego Roweru Miejskiego przy placu Jana Pawła II umożliwia korzystanie z dużej ilości ścieżek pieszo-rowerowych zlokalizowanych wzdłuż fosy miejskiej oraz koryta Odry. Teren jest bardzo dobrze skomunikowany z portem lotniczym im. Mikołaja Kopernika i z Dworcem Głównym. Tętniące życiem centrum Wrocławia to idealne miejsce do zamieszkania. Bliskość wrocławskiego Rynku zapewnia nieograniczony dostęp do bogatego zaplecza kulturalno-rozrywkowego, edukacyjnego oraz handlowo-usługowego miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się tereny rekreacyjno-wypoczynkowe, szereg ciekawych pubów i restauracji, kino Nowe Horyzonty będące największym w Polsce multipleksem prezentującym kino artystyczne, Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego oraz Scena Na Świebodzkim Teatru Polskiego, a także hotele i znane centra biznesowe. Rangi budynkowi doda również projektowany obok Plac Przy Arsenale oraz podcień, przez który będzie prowadzić główny ciąg pieszy łączący ul. Wszystkich Świętych z parkiem.

Wrocławskie Stare Miasto to najstarsza część lewobrzeżnej części miasta. Zajmuje prawie 7 km2 i zamieszkuje ją nieco ponad 52 tysiące osób. Do dzielnicy należą osiedla takie jak: Stare Miasto, Przedmieście Świdnickie oraz Szczepin. Przeważa tu architektura zabytkowa, jednak najmłodsze z osiedli, Szczepin to głównie wysokie, nowoczesne bloki mieszkalne. Na Starym Mieście znajduje się gmach główny Uniwersytetu Wrocławskiego oraz blisko 20 innych szkół wyższych. Swoją siedzibę mają tu wszystkie ważniejsze teatry oraz Opera Dolnośląska. Stare Miasto to główny punkt wycieczek turystycznych we Wrocławiu, dlatego posiada rozbudowaną ofertę rozrywkową oraz kulturalną. To tu występuje największe skupisko zabytków we Wrocławiu – z Panoramą Racławicką i Ratuszem na czele. Na Stare Miasto można dostać się zarówno tramwajem wodnym jak i tramwajami czy autobusami. W dzielnicy znajduję się także znany park Juliusza Słowackiego.

Komunikacja

Na Stare Miasto można dostać się z każdej dzielnicy Wrocławia za pomocą 20 połączeń tramwajowych i autobusowych. Po Starym Mieście najlepiej poruszać się pieszo, rikszą lub tramwajem wodnym.

W odległości 500 metrów od inwestycji Przy Arsenale znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Pl. SOLIDARNOŚCI (10538).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Przy Arsenale znajdują się 62 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Policealne Studium Hotelarstwa "Oświata" w odległości 200m, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Żak" we Wrocławiu w odległości 500m, Instytut Konfucjusza w Uniwersytecie Wrocławskim w odległości 550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się Zakład Opieki Zdrowotnej, w odległości 600 m znajduje się Pod Ratuszem. Apteka, w odległości 650 m znajduje się Świebodzka s.c. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 250 m znajduje się PLATI GALERIA, w odległości 300 m znajduje się Wrocławski Teatr Współczesny im. E. Wiercińskiego, w odległości 300 m znajduje się ENTROPIA GALERIA.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 500 m znajduje się Top Fit 2000. Fitness, w odległości 550 m znajduje się WKS Śląsk Wrocław. Sekcja koszykówki, w odległości 600 m znajduje się Gwardia. Klub sportowy.

Data publikacji: 12.10.2016

Data aktualizacji: 06.06.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie