Lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni 186,4 m2

Nieruchomość sprzedawana bezpośrednio przez HSD Inwestycje

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

Cena: 1 925 885 zł netto

Zapytaj o rabat

Rata kredytu wynosi 8 648 zł miesięcznie,

 • Powierzchnia

  186,4 m2

 • Piętro

  Parter

 • Termin oddania

  4 kw. 2019

 • Zobacz rzut
Oznaczenie: LU3
Cena (netto): 1 925 885 zł10 332 zł/m²
Zapytaj o rabat
Liczba kondygnacji: 1 poziom
Powierzchnia: 186,40 m2
Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Łazienki: 1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń: 250 cm wysokości.
Piętro: parter
Strony świata: widok z okien jest na południe
Miejsca postojowe: dostępne są:
 • miejsca postojowe podziemne: Cena: 42000zł.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Czytaj więcej

wysoki standard części wspólnych: granit, szkło hartowane, stal nierdzewna, portier, patio przez wszystkie kondygnacje.

Elewacja:
klinkier/silikonowa/silikatowa.
Stolarka okienna:
PCV 3 komorowe.
Posadzka:
wylewka
Ściany:
-zewnętrzne: pustak + żelbet,
-działowe: pustak,
-wewnętrzne, sufity: tynk gipsowy.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu: informacja u dewelopera.
Opis płatności: płatność w 5 transzach.
Warunki rezerwacji: informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków: informacja u dewelopera.
Inwestycja: lokal użytkowy znajduje się w inwestycji Apartamenty przy Wiśle, w której dostępna jest jeszcze 1 podobna oferta.

Opis oferty

Nowy lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni 186,4 m2 znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Apartamenty przy Wiśle przy ul. Kącik 10 na Podgórzu (2,1 km od centrum Krakowa). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera HSD Inwestycje.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku, w którym znajdują się łącznie 4 lokale użytkowe, zaś 2 z nich są obecnie dostępne na sprzedaż. Obiekt posiada 4 kondygnacje naziemne oraz 1 podziemną. Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Lokal użytkowy o oznaczeniu LU3 znajduje się na parterze budynku, a wysokość pomieszczeń wynosi 250 cm. Na terenie inwestycji przewidziano następujące miejsca postojowe:

 • miejsca postojowe podziemne: Cena: 42000zł

Cena ofertowa (netto) lokalu użytkowego wynosi 1 925 885  zł (10 332 zł/m2) .

Bliskość centrum i niezwykła okolica to główne zalety mieszkań w Krakowie przy ulicy Kącik. Nasza nowa inwestycja zlokalizowana jest właśnie w tym klimatycznej rejonie. Przy ulicy Kącik 10 powstanie reprezentacyjny, nowoczesny apartament. Trzypiętrowy budynek składać się będzie z 72 mieszkań 1,2,3 oraz 4 pokojowych o metrażach od 23,40m2 do 84,54 m2. W ofercie znajdą Państwo również 4 frontowe lokale usługowe. Apartamentowiec swoją architekturą świetnie wpisuję się w dzielnice Stare Podgórze. Mieszkania sąsiadują z licznymi obiektami historycznymi takim jak: Plac Bohaterów Getta (90m.), Muzeum „Apteka pod Orłem” (150m.), Ośrodek dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora Cicoteka (500m.) oraz Fabryka Oskara Schindlera (600m.). Bliskość wspomnianych obiektów kulturalnych podkreśla walory lokalizacyjne inwestycji. Idealnym miejscem do rekreacji są zlokalizowane w pobliżu bulwary wiślane, które zapewniają ponadto połączeni z dzielnicą Kazimierz – Bulwar Podolski (500 m). Bogata infrastruktura otaczająca inwestycję przy ulicy Kącik 10, to liczne sklepy, restauracje oraz nowoczesne biurowce (przy Placu Bohaterów Getta i Zabłociu). Nieco ponad kilometr od apartamentu znajduje się również Krakowska Akademia Frycza Modrzewskiego.

Dla podniesienia komfortu mieszkańców w apartamentowcu znajdzie się patio, recepcja oraz dwie nowoczesne, przestronne windy. Część podziemna budynku zostanie przeznaczona na halę garażową. Poza miejscami postojowymi w podziemiach urządzone zostaną komórki lokatorskie. Teren wokół budynku zostanie ogrodzony i zagospodarowany oraz zostanie przygotowana instalacja pod monitoring. Istnieje możliwość wykończenia pod klucz! Informacja w biurze sprzedaży! Mieszkania w dzielnicy Podgórze w Krakowie to świetna inwestycja kapitału. Media: Ogrzewanie - miejskie/gazowe. Ciepła woda - miejska/gaz. Instalacje: elektryczna, wod-kan, TV, domofon, internet, monitoring. Grunt - własność. Termin zakończenia budowy I kwartał 2019 r.

Opłaty administracyjne związane z nabyciem oferty

Podatek od czynności cywilnoprawnych

0 zł

Maksymalna taksa notarialna

8 144 zł

Koszty wypisów z aktu notarialnego

200 zł

Założenie księgi wieczystej

60 zł

Wpis własności do księgi wieczystej

200 zł

Wpis hipoteki

200 zł

Lokalizacja inwestycji Apartamenty przy Wiśle

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi. Podgórze to dzielnica, na której II wojna światowa wyraźnie odcisnęła swoje piętno. Do dziś wiele jest tu świadectw koszmaru niemieckiej okupacji, takich jak pozostałości po obozie koncentracyjnym „Płaszów”. Obecnie jednak dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów. W odległości 150 metrów od inwestycji Apartamenty przy Wiśle znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Plac Bohaterów Getta.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty przy Wiśle znajdują się 33 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Gimnazjum nr 35 w odległości 500 m, Gimnazjum Nr 34 w odległości 650 m, Szkoła Podstawowa nr 29 w odległości 700 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m BALACHOWSKA M., MGR FARM. APTEKA, w odległości 300 m VENA-VITA. APTEKA INTERNETOWA, w odległości 300 m SUPRA SC. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: BANK BPH. BANKOMAT w odległości 150 m, Galicja Po Kolei w odległości 200 m, Jadłodajnia Wczoraj i Dziś w odległości 200 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: FLEX Sport&Health Club w odległości 200 m, Active Woman Studio Promocji Zdrowia i Urody w odległości 400 m, Centrum Wspinaczkowe Parbat w odległości 500 m.

Data publikacji: 17 sierpnia 2016 12:44

Data aktualizacji: 28 stycznia 2019 09:11

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj o ofertę

HSD Inwestycje

HSD Inwestycje

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
HSD Inwestycje
  +48 12 ...
  +48 12 291 62 10

  Umów spotkanie

  Apartamenty przy Wiśle

  adres biura sprzedaży

  ul. Limanowskiego 3 30-551 Kraków

  Wybierz datę

  • poniedziałek

   17

   czerwca

  • wtorek

   18

   czerwca

  • środa

   19

   czerwca

  Zaproponuj inny termin
  HSD Inwestycje
   +48 12 ...
   +48 12 291 62 10

   Umów spotkanie

   Apartamenty przy Wiśle

   adres biura sprzedaży

   ul. Limanowskiego 3 30-551 Kraków

   Wybierz datę

   • poniedziałek

    17

    czerwca

   • wtorek

    18

    czerwca

   • środa

    19

    czerwca

   Zaproponuj inny termin