Osiedle Stara Cegielnia etap VI

31 zdjęć

Osiedle Stara Cegielnia etap VI
Osiedle Stara Cegielnia etap VI
Osiedle Stara Cegielnia etap VI
Osiedle Stara Cegielnia etap VI

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Stara Cegielnia etap VI dostępnych jest 14 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (14)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Promocje

 • Przecena

  W ostatnim czasie obniżono ceny niektórych ofert

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las
 • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 36 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

gazowe

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

balkon.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne : dodatkowo płatne.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, staw

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 14 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 46 do 107 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Nowe apartamenty oferujemy w popularnych metrażach od 46 do 79 mkw. Brak ścian działowych i pełna elastyczność dewelopera sprawiają, że przestrzeń w mieszkaniu może być w 100% zgodna z gustem i preferencjami nabywcy. Nowe mieszkania w ofercie Osiedla Stara Cegielnia to mnogość przestrzeni dodatkowej: od wyjątkowych ogrodów zimowych, które otwierają dom na naturę, aż po tarasy i balkony.

Co jeszcze kryje Osiedle Stara Cegielnia?

– Cichobieżną windę i eleganckie części wspólne

– Zamknięty teren i prywatną drogę

– Podziemny parking i podgrzewany podjazd

– Videodomofony, monitoring i ochronę

– Opcjonalnie: stacja uzdatniania wody, klimatyzacja

– Bezpieczny plac zabaw dla dzieci

– Wydzieloną przestrzeń na wózki, rowery, sprzęt sportowy

– Wygodne ogrzewanie podłogowe i piec dwufunkcyjny

– Coroczne odkomarzanie terenu

– Idealne tereny dla osób z psami i aktywnych fizycznie

– Spokojne sąsiedztwo i widok na naturę

– Prywatne jezioro, tereny wędkarskie

– Pewność, że za oknem nie powstanie droga lub kolejne osiedle

Niebanalna architektura i różnorodność elewacji wyróżnia projekt osiedla, które innowacyjnym podejściem i rozwiązaniami staje na przekór ciasnym blokowiskom bez wyrazu.

Stara Cegielnia jest najlepszą ofertą dla osób, które cenią nieograniczone możliwości, jakie daje Śląsk: niespotykane piękno natury, loftowy design oraz czerpanie garściami z tradycji i kultury.

Inwestycja Osiedle Stara Cegielnia etap VI znajduje się w Gliwicach, ul. Nad Stawem null (4.1 km od centrum Gliwic), jest realizowana przez HS Nieruchomości Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 36 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Stara Cegielnia etap VI w sprzedaży jest 14 nowych mieszkań o powierzchni od 46 do 107 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców HS Nieruchomości Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne null

Lokalizacja inwestycji

Osiedle STARA CEGIELNIA – NOWA ODSŁONA zlokalizowane jest 4km od centrum Gliwic. Dzięki temu jest bardzo dobrze skomunikowane z resztą miasta, a zarazem daje poczucie prywatności i możliwość kontaktu z naturą. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne trasy rowerowe i spacerowe, tereny rekreacyjne należące do gminy Gliwice (dwa stawy, łąki, pola i las) oraz żłobek Hakuna Matata, sklepiki osiedlowe i przystanek autobusowy. Bardzo dobre położenie inwestycji zapewnia szybki dojazd do centrum Gliwic, centrów handlowych, trasy DK 88, autostrady A4 i obwodnicy do ulicy Rybnickiej. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1 100 m Ostropa. NZOZ. Poradnia spółki Med-Poz. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Miasto może się poszczycić bogatą infrastrukturą sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największa część Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej tzw. Gliwicka Podstrefa Ekonomiczna, a w Nowych Gliwicach – Centrum Edukacji i Biznesu ulokowanych jest kilkanaście firm z branży nowych technologii. Wizytówką Gliwic jest Politechnika Śląska – jedna z czołowych uczelni technicznych w kraju. Znajduje się tutaj również cenione w Europie Centrum Onkologii, działa 18 galerii, 7 muzeów, ponad 80 szkół oraz 11 zespołów szkół. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju. To właśnie w Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica.

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa kilkanaście galerii i muzeów, wiele szkół i zespołów szkół, a swoją siedzibę ma tu również Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a kilkaset przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Komunikacja

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny kraju w postaci autostrad A1 i A4, które wraz z drogą krajową nr 44 przecinają się na wschodzie miasta. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901 i 902, a tuż przy południowej i wschodniej granicy przebiega droga wojewódzka nr 921. Gliwicki dworzec kolejowy obsługuje pociągi lokalne i ogólnopolskie. 43 km od miasta znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, z którego odbywają się loty do kilkudziesięciu miast. Dzięki Kanałowi Gliwickiemu, miasto łączy się Odrą z portem w Szczecinie. Gliwice są połączone komunikacją miejską z całym GOP, a w mieście znajduje się kilkaset przystanków.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Stara Cegielnia etap VI?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Stara Cegielnia etap VI mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 350 metrów od inwestycji Osiedle Stara Cegielnia etap VI znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ostropa Cegielnia.

Data publikacji: 08.06.2022
Data aktualizacji: 01.02.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Gliwicach

Oferty w Gliwicach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: