Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Stara Cegielnia etap VI

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Nad Stawem, oferowane bezpośrednio przez

HS Nieruchomości Sp. z o.o.

Gliwice, ul. Nad Stawem

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 875 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Stara Cegielnia etap VIOsiedle Stara Cegielnia etap VI

31 zdjęć

Osiedle Stara Cegielnia etap VI
Osiedle Stara Cegielnia etap VI
Osiedle Stara Cegielnia etap VI
Osiedle Stara Cegielnia etap VI

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las
  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 36 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

gazowe

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : dodatkowo płatne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, staw

Opis inwestycji

Nowe apartamenty oferujemy w popularnych metrażach od 46 do 79 mkw. Brak ścian działowych i pełna elastyczność dewelopera sprawiają, że przestrzeń w mieszkaniu może być w 100% zgodna z gustem i preferencjami nabywcy. Nowe mieszkania w ofercie Osiedla Stara Cegielnia to mnogość przestrzeni dodatkowej: od wyjątkowych ogrodów zimowych, które otwierają dom na naturę, aż po tarasy i balkony.

Co jeszcze kryje Osiedle Stara Cegielnia?

– Cichobieżną windę i eleganckie części wspólne

– Zamknięty teren i prywatną drogę

– Podziemny parking i podgrzewany podjazd

– Videodomofony, monitoring i ochronę

– Opcjonalnie: stacja uzdatniania wody, klimatyzacja

– Bezpieczny plac zabaw dla dzieci

– Wydzieloną przestrzeń na wózki, rowery, sprzęt sportowy

– Wygodne ogrzewanie podłogowe i piec dwufunkcyjny

– Coroczne odkomarzanie terenu

– Idealne tereny dla osób z psami i aktywnych fizycznie

– Spokojne sąsiedztwo i widok na naturę

– Prywatne jezioro, tereny wędkarskie

– Pewność, że za oknem nie powstanie droga lub kolejne osiedle

Niebanalna architektura i różnorodność elewacji wyróżnia projekt osiedla, które innowacyjnym podejściem i rozwiązaniami staje na przekór ciasnym blokowiskom bez wyrazu.

Stara Cegielnia jest najlepszą ofertą dla osób, które cenią nieograniczone możliwości, jakie daje Śląsk: niespotykane piękno natury, loftowy design oraz czerpanie garściami z tradycji i kultury.

Inwestycja Osiedle Stara Cegielnia etap VI znajduje się w Gliwicach, ul. Nad Stawem (4.1 km od centrum Gliwic), została zrealizowana przez HS Nieruchomości Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Stara Cegielnia etap VI została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 36 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Stara Cegielnia etap VI nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców HS Nieruchomości Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Osiedle STARA CEGIELNIA – NOWA ODSŁONA zlokalizowane jest 4km od centrum Gliwic. Dzięki temu jest bardzo dobrze skomunikowane z resztą miasta, a zarazem daje poczucie prywatności i możliwość kontaktu z naturą.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne trasy rowerowe i spacerowe,

tereny rekreacyjne należące do gminy Gliwice (dwa stawy, łąki, pola i las) oraz żłobek Hakuna Matata, sklepiki osiedlowe i przystanek autobusowy.

Bardzo dobre położenie inwestycji zapewnia szybki dojazd do centrum Gliwic, centrów handlowych, trasy DK 88, autostrady A4 i obwodnicy do ulicy Rybnickiej.

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1 100 m Ostropa. NZOZ. Poradnia spółki Med-Poz.

Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Miasto może się poszczycić bogatą infrastrukturą sportową i handlową.

W Gliwicach znajduje się największa część Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej tzw. Gliwicka Podstrefa Ekonomiczna, a w Nowych Gliwicach – Centrum Edukacji i Biznesu ulokowanych jest kilkanaście firm z branży nowych technologii. Wizytówką Gliwic jest Politechnika Śląska – jedna z czołowych uczelni technicznych w kraju. Znajduje się tutaj również cenione w Europie Centrum Onkologii, działa 18 galerii, 7 muzeów, ponad 80 szkół oraz 11 zespołów szkół.

Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju. To właśnie w Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica.

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa kilkanaście galerii i muzeów, wiele szkół i zespołów szkół, a swoją siedzibę ma tu również Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a kilkaset przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Stara Cegielnia etap VI?

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny kraju w postaci autostrad A1 i A4, które wraz z drogą krajową nr 44 przecinają się na wschodzie miasta. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901 i 902, a tuż przy południowej i wschodniej granicy przebiega droga wojewódzka nr 921. Gliwicki dworzec kolejowy obsługuje pociągi lokalne i ogólnopolskie. 43 km od miasta znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, z którego odbywają się loty do kilkudziesięciu miast. Dzięki Kanałowi Gliwickiemu, miasto łączy się Odrą z portem w Szczecinie. Gliwice są połączone komunikacją miejską z całym GOP, a w mieście znajduje się kilkaset przystanków.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Stara Cegielnia etap VI mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 355 metrów od inwestycji Osiedle Stara Cegielnia etap VI znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ostropa Cegielnia.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Stara Cegielnia etap VI składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 578 m znajduje się Żabka, w odległości 826 m znajduje się Chlebuś.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Stara Cegielnia etap VI w odległości 903 m znajduje się boisko / kort, w odległości 910 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 08.06.2022
Data aktualizacji: 03.04.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023