Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 47 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Hestia Nieruchomości

Cena: 201 150 zł

Rata kredytu wynosi 903 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
47 m²
Pokoje
2
Piętro
3

Termin oddania

4 kw. 2019

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:G3.M24
Ceny mieszkań: 201 150 zł4 279 zł/m²
Liczba kondygnacji:2 poziomy.
Pokoje:2 pokoje.
Powierzchnia:47 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon o powierzchni 6 m².
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:3 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne: Dodatkowo płatne. Informacja u dewelopera..
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy i gwarancję bankową.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Orzechowe, w której dostępnych jest jeszcze 27 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 47 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Orzechowe przy ulicy w Stargardzie, ul. Majora Hubala (15.6 km od Szczecina). sprzedaż prowadzi Hestia Nieruchomości

Cała inwestycja składa się z 14 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 336 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 55 o powierzchni od 41 do 66 m², w budynkach są 4 kondygnacje naziemne. Inwestycja Osiedle Orzechowe jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu G3.M24 znajduje się na 3 piętrze i jest 2-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper false przewidział: miejsca postojowe naziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 201 150 zł (4 279 zł/m²).

Tego jeszcze nie było - Luksus dostępny dla każdego!Osiedle Orzechowe - Nowa inwestycja deweloperska znajdująca się na Os. Pyrzyckim w Stargardzie.Jest to funkcjonalne i estetyczne osiedle położone w centralnej części osiedla wśród nowoczesnych budynków mieszkalnych i niskiej zabudowy jednorodzinnej.Zgodnie z projektem cały kompleks będzie składał się z trzypiętrowych budynków, a mieszkania będą miały zróżnicowane układy i wielkości od 35 do 85 m2. Pozwoli to zaspokoić indywidualne potrzeby wszystkich klientów, zarówno rodzin z dziećmi, par i singli. Zadbamy także o infrastrukturę - drogi dojazdowe, podjazdy, chodniki, zieleń, aby umożliwić Państwu bezproblemowe korzystanie z przestrzeni. Osiedle zostanie także przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.Każde mieszkania między pierwszym a trzecim piętrem posiada balkon a mieszkania na parterze ogrodzony przydomowy ogródek z wybrukowanym tarasem i roletami antywłamaniowymi.Osiedle Orzechowe zostało zaprojektowane w taki sposób, aby spełniało oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Każdy zainteresowany znajdzie lokum idealne dla siebie, będące spełnieniem marzeń o własnym M. Nasze osiedle to doskonałe miejsce dla osób ceniących komfort, przyjazną przestrzeń oraz ciekawą architekturę.Podane ceny są kwotami brutto, nie ma żadnych ukrytych kosztów.Zainteresowany? Zadzwoń zanim ktoś zrobi to za Ciebie!

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Orzechowe, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 27 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Orzechowe

Stargard jest miastem leżącym w woj. zachodniopomorskim, nad rzeką Iną. Jego powierzchnia wynosi 48,10 km2, a mieszka tu ok. 70 000 osób. Ciekawe warunki geograficzne zapewnia mu położenie na styku Niziny Szczecińskiej i Pojezierza Szczecińskiego. Centrum miasta stanowią głównie budynki zabytkowe zaadaptowane na nowoczesne, bardziej funkcjonalne obiekty, a duże natężenie historycznych budowli sprawiło, że Stargard należy do Europejskiego Szlaku Gotyku Ceglanego. Stargard ma rozwiniętą infrastrukturę oświatową. Mieści się tu 7 podstawówek, 4 gimnazja oraz dwa zespoły szkół. Jest tu szpital i 11 przychodni lekarskich. Miasto sprzyja rekreacji – wyznaczonych jest 7 szlaków rowerowych, 5 pieszych i jeden kajakowy prowadzący rzeką Iną. Wśród ciekawszych instytucji kulturalnych warto wymienić Książnicą Stargardzką i muzeum.

Komunikacja

Przez Stargard przebiegają droga krajowa nr 20 i droga ekspresowa S10, a także droga wojewódzka nr 106. Funkcjonuje tu transport kolejowy, czynne są dwie linie pociągów. W mieście kursuje 20 linii autobusów miejskich. Niedaleko, bo 35 km od Stargardu zlokalizowany jest Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.

W odległości 300 metrów od inwestycji Osiedle Orzechowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Twardowskiego.

Data publikacji: 27.05.2019

Data aktualizacji: 23.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie