Lokal użytkowy na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 40,9 m²

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Henniger Investment S.A.

Powierzchnia
41 m²
Pokoje
3
Piętro

Termin oddania

3 kw. 2019

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:E3.100.U1
Ceny lokali użytkowych (netto):
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:41 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:300 cm wysokości.
Piętro:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:lokal użytkowy znajduje się w inwestycji Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek E., w której dostępnych jest jeszcze 5 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowy lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni 41 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek E. przy ulicy na Bronowicach, ul. Wizjonerów (5 km od centrum Krakowa). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Henniger Investment S.A..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku,w którym znajdują się łącznie 6lokali użytkowych, zaś 6 z nich jest obecnie dostępnych na sprzedaż.

Obiekt posiada 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną. Inwestycja Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek E. jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Lokal użytkowy o oznaczeniu E3.100.U1 znajduje się na budynku, a wysokość pomieszczeń wynosi 300 cm wysokości. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Henniger Investment S.A. przewidział również: miejsca postojowe podziemne.

Dla lokali U2 i U3 jest możliwa koncepcja z podziałem.

Lokalizacja inwestycji Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek E.

Bronowice to szósta dzielnica Krakowa, leżąca w jego północno-zachodniej części i zajmująca teren o powierzchni 955,96 ha. Zamieszkuje ją 23 465 osób. Niegdyś należała do dzielnicy Krowodrza, lecz obecnie jest samodzielną, jedną z mniejszych i spokojniejszych części miasta. Stopień jej uprzemysłowienia jest niewielki, za to wkład dzielnicy w rolnictwo jest większy od średniej miasta. Występuje sporo zieleni i przestrzeni nadającej się jeszcze do zagospodarowania. W zabudowie przeważają nieruchomości mieszkalne, w tym niskokondygnacyjne bloki wybudowane w II połowie XXw. i domy jednorodzinne. Rozbudowana infrastruktura i bliskość centrum dodatkowo podnoszą standard życia w tej części Krakowa. Często kursujące autobusy miejskie i tramwaje pozwalają na bezproblemową komunikację z innymi dzielnicami. Wschodnią granicą Bronowic biegnie natomiast droga krajowa nr 7. W Bronowicach znajduje się część budynków Uniwersytetu Rolniczego, 8 szkół i 4 przedszkola, a jedną z głównych atrakcji tej dzielnicy jest Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”.

Komunikacja

Bronowice są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, dzięki regularnym kursom autobusów miejskich i tramwajów. Zachodnią granicą tej dzielnicy biegnie droga krajowa nr 7.

W odległości 350 metrów od inwestycji Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek E. znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Bronowice Małe.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek E. znajduje się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 50 w odległości 50m, Punkt Przedszkolny Mali Odkrywcy w odległości 400m, Punkt Przedszkolny Gwiazdeczka w odległości 400m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się MEDYCYNA RODZINNA SP. Z O.O. NZOZ, w odległości 500 m znajduje się EDRAD. PRZYCHODNIA LEKARSKA. KOWALSKI E., w odległości 550 m znajduje się NA WIDOKU. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 550 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. ANTONIEGO Z PADWY, w odległości 700 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA STYGMATÓW ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU, w odległości 750 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. JANA KANTEGO.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1000 m znajduje się KLUB SPORTOWY BRONOWIANKA, w odległości 1550 m znajduje się Fitness Kraków Platinium, w odległości 1700 m znajduje się KJK "Mustang".

Data publikacji: 17.05.2018

Data aktualizacji: 19.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie