Mieszkaj w mieście etap 1

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Katowicka, oferowane bezpośrednio przez Henniger Investment S.A.

Kraków, Bronowice, ul. Katowicka 41

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 462 oferty w najbliższej okolicy!

Mieszkaj w mieście etap 1

12 zdjęć

Mieszkaj w mieście etap 1
Mieszkaj w mieście etap 1
Mieszkaj w mieście etap 1
Mieszkaj w mieście etap 1

Najbliższe inwestycje

 • Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek D i E.

  Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek D i E.

  Henniger Investment S.A.

  Mieszkanie Bronowice, Kraków
  ul. Wizjonerów
  4.7 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 82 m2
  • Mieszkań: 1
  • Pokoje: 4
 • Mieszkaj w mieście - etap Aktorów budynek H.

  Mieszkaj w mieście - etap Aktorów budynek H.

  Henniger Investment S.A.

  Mieszkanie Bronowice, Kraków
  ul. Wizjonerów
  4.7 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 60 m2
  • Mieszkań: 2
  • Pokoje: 3
 • Mieszkaj w mieście - etap Reżyserów budynek J
  Pod wynajem

  Mieszkaj w mieście - etap Reżyserów budynek J

  Henniger Investment S.A.

  Mieszkanie Bronowice, Kraków
  ul. Wizjonerów
  4.8 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 27-85 m2
  • Mieszkań: 134
  • Pokoje: 1-4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • winda
 • Standard deweloperski
 • Wykończenie pod klucz

Rekreacja

 • plac zabaw

Opis Inwestycji

Mieszkaj w mieście etap 1 logo

Mieszkaj w mieście to osiedle zlokalizowane w Bronowicach Małych. Wyróżnia się przemyślanym projektem zarówno architektonicznym, jaki i urbanistycznym, estetyką oraz funkcjonalnością.

Z końcem 2016 roku zakończyła się budowa I etapu. Jednocześnie rozpoczęły się prace nad drugim etapem inwestycji, na który składają się dwa budynki mieszkaniowe, oznaczone jako etap 2.1 oraz etap 2.2.

Z każdym nowym etapem jesteśmy coraz bliżej realizacji pełnego założenia, jakim jest stworzenie kompleksowego, świadomego i samowystarczalnego osiedla jutra. Zgodnie z przyjętą misją, skupiamy się na ludziach i ich potrzebach, czego dowodem są nasze działania. Mimo trwającej budowy, już dziś można korzystać z nowej sieci dróg publicznych na terenie osiedla, oddanych do użytku niemal pół roku przed zakończeniem budowy pierwszego etapu inwestycji. Wraz z wprowadzeniem się pierwszych mieszkańców, rozpocznie się życie społeczne na naszym osiedlu.

MWM - ETAP 01

Pierwszy etap to trzy budynki wielorodzinne, w których łącznie znalazło się 147 przestronnych mieszkań o wysokości ok. 273 cm, w metrażu od 27 do 92 m2. Każde z nich wyposażone zostanie w duże, dodatkowo izolowane okna o podwyższonych parametrach akustyczności oraz pełne dźwiękoszczelne i antywłamaniowe drzwi. Do każdego lokalu przypisany został spory balkon (od 7,7 do 22,8 m2) z aluminiową balustradą. Natomiast mieszkania znajdujące się na parterze, w standardzie zamiast balkonów, posiadać będą przydomowy ogródek (od 21 do aż 127 m2) z drewnianym tarasem oraz rolety antywłamaniowe w oknach. Mieszkania znajdujące się na ostatnim, trzecim piętrze, posiadają doprowadzone podłącza do klimatyzacji. Wszystkie budynki docieplone zostały 15 centymetrami styropianowej elewacji gwarantującej równowagę cieplną zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. Pod każdym z budynków powstałych w pierwszym etapie inwestycji, znajduje się podziemny garaż dający w sumie 174 miejsca parkingowe, dodatkowe miejsca parkowania dla skuterów oraz stojaki rowerowe. Rozbudowany system monitoringu, możliwość podłączenia videofon’u, reprezentacyjne hole oraz pomieszczenie dla ochrony to kolejne atuty inwestycji.

Co wyróżnia budynki pierwszego etapu MWM?

- bliskość komunikacji miejskiej

- niska zabudowa z funkcjonalnymi układami mieszkań

- windy w każdym budynku

- 174 miejsca postojowe dla 147 mieszkań

- miejsca na skutery w parkingu podziemnym

- wysokość mieszkań ok. 2,73 cm

- duże balkony o pow. od 7,7 do 22,8 m2

- ogródki w parterze o pow. od 21 do 127 m2.

Komfort mieszkańców stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego jeszcze przed zakończeniem budowy etapu 1, wykonaliśmy pełną infrastrukturę dodatkową osiedla: kompletny układ dróg publicznych o łącznej długości niemal dwóch kilometrów wraz z ciągami pieszymi, oświetlenie terenu, miejscami parkingowymi, trawnikami i nasadzenia zieleni. Nowe drogi połączyły ulicę Radzikowskiego z Armii Krajowej, z pominięciem Ronda Ofiar Katynia, pozwalając na komfortowy i szybki dojazd do domu i sprawne poruszanie się po terenie całego osiedla.

Mieszkaj w mieście to osiedle jutra, w którym najważniejszy jest człowiek i funkcjonalność. Inwestycja w 100% finansowana jest ze środków własnych Henniger Investment S.A. Prowadząc dla inwestycji Zamknięty Rachunek Powierniczy, oferujemy naszym klientom 100% bezpieczeństwa w zakupie mieszkania.

Inwestycja Mieszkaj w mieście etap 1 znajduje się na Bronowicach, ul. Katowicka 41 (4.8 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Henniger Investment S.A.

Inwestycja Mieszkaj w mieście etap 1 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 147 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mieszkaj w mieście etap 1 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Henniger Investment S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (4 miejsca)
 • miejsca postojowe podziemne (174 miejsca)

W inwestycji znajduje się 18 komórek lokatorskich powierzchnia około 2,25mkw .

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 147 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 273 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
informacje u dewelopera
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (18): powierzchnia około 2,25mkw
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (4 miejsca).
 • miejsca postojowe podziemne (174 miejsca).
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Bronowice to szósta dzielnica Krakowa, leżąca w jego północno-zachodniej części i zajmująca teren o powierzchni 955,96 ha. Zamieszkuje ją 23 465 osób. Niegdyś należała do dzielnicy Krowodrza, lecz obecnie jest samodzielną, jedną z mniejszych i spokojniejszych części miasta. Stopień jej uprzemysłowienia jest niewielki, za to wkład dzielnicy w rolnictwo jest większy od średniej miasta. Występuje sporo zieleni i przestrzeni nadającej się jeszcze do zagospodarowania. W zabudowie przeważają nieruchomości mieszkalne, w tym niskokondygnacyjne bloki wybudowane w II połowie XXw. i domy jednorodzinne. Rozbudowana infrastruktura i bliskość centrum dodatkowo podnoszą standard życia w tej części Krakowa. Często kursujące autobusy miejskie i tramwaje pozwalają na bezproblemową komunikację z innymi dzielnicami. Wschodnią granicą Bronowic biegnie natomiast droga krajowa nr 7. W Bronowicach znajduje się część budynków Uniwersytetu Rolniczego, 8 szkół i 4 przedszkola, a jedną z głównych atrakcji tej dzielnicy jest Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”.

Komunikacja

Bronowice są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, dzięki regularnym kursom autobusów miejskich i tramwajów. Zachodnią granicą tej dzielnicy biegnie droga krajowa nr 7.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mieszkaj w mieście etap 1?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mieszkaj w mieście etap 1 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Mieszkaj w mieście etap 1 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bronowice Małe.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Mieszkaj w mieście etap 1 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkaj w mieście etap 1 znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Ośrodek Szkolenia Millenium - Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego w odległości 90 m, Przedszkole Niepubliczne "Pluszowy Miś" w odległości 200 m, Szkoła Podstawowa Nr 50 w odległości 270 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkaj w mieście etap 1 w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 08.09.2015
Data aktualizacji: 29.10.2020

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: