Słoneczne Tarasy

Mieszkania na sprzedaż ul. Strzelnicza, oferowane bezpośrednio przez Hegra Deweloper

Rzeszów, ul. Strzelnicza
Ceny od: 6 100 zł/m2
Słoneczne Tarasy

5 zdjęć

Słoneczne Tarasy
Słoneczne Tarasy
Słoneczne Tarasy
Słoneczne Tarasy

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Słoneczne Tarasy dostępnych jest 9 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

Osiedle „SŁONECZNE TARASY” to kolejny etap zabudowy mieszkaniowej realizowany przez firmę HEGRA Deweloper w atrakcyjnej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Staroniwa w Rzeszowie, przy ul. Strzelniczej.

Inwestycja „SŁONECZNE TARASY” to zespół mieszkaniowy składający się z trzech nowoczesnych budynków wielorodzinnych, sześciokondygnacyjnych, przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Kierując się wygodą przyszłych mieszkańców osiedla, wszystkie mieszkania zostały starannie zaprojektowane według indywidualnego projektu pracowni: „OKTOGON” Piotr Kuborek, które charakteryzuje przede wszystkim przemyślana architektura oraz funkcjonalność każdego z pomieszczeń zapewniająca komfort i wygodę mieszkania.

Ciekawa, nowoczesna architektura, duży plac zabaw dla dzieci oraz różnorodność oferty mieszkań powodują, że każdy, kto ceni sobie jakość życia znajdzie tu swoje wymarzone mieszkanie. A wysoka jakość materiałów budowlanych w połączeniu z zastosowaniem nowoczesnych technologii zapewnia naszej inwestycji piękny, estetyczny i niepowtarzalny wygląd.

Osiedle „SŁONECZNE TARASY” powstaje w pobliżu istniejących już nowych osiedli mieszkaniowych przy ul. Strzelniczej, takich jak: Wzgórza Staroniwskie, Słoneczna Reduta, Osiedle Panorama i Osiedle Balistyczna, co zapewnia przyszłym mieszkańcom naszej inwestycji dostęp do pełnej istniejącej infrastruktury miejskiej. W pobliżu znajdują się sklepy, żłobki, przedszkola, szkoły, basen oraz dom kultury.

To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie cisze i spokój, a jednocześnie potrzebują mieć w zasięgu ręki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.

Inwestycja Słoneczne Tarasy znajduje się w Rzeszowie, ul. Strzelnicza (2.7 km od centrum Rzeszowa), została zrealizowana przez dewelopera Hegra Deweloper.

Inwestycja Słoneczne Tarasy została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 76 nowych mieszkań. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Słoneczne Tarasy pozostało na sprzedaż 9 mieszkań o powierzchniach od 63 do 73 metrów kwadratowych w cenie od 6 100 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 63 m2 w cenie od 426 564 zł (2 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 73 m2 w cenie od 447 374 zł (7 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Hegra Deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 76 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras, balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, wózkarnia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 9 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 63 do 73 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 426 564 do 484 044 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 100 do 6 900 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle „Słoneczne Tarasy” skomunikowane jest od ulicy Staroniwskiej poprzez ulicę Strzelniczą a następnie ulicę Wywrockiego. Droga wewnętrzna osiedla wykonana jest z kostki brukowej. Ogromnym atutem naszej inwestycji jest lokalizacja – ścisłe centrum Rzeszowa oddalone jest zaledwie o 2 kilometry. Wybrana przez nas lokalizacja daje możliwość sprawnego i szybkiego dojazdu do centrum miasta i innych dzielnic Rzeszowa - zarówno komunikacją miejską ( linie autobusowe: 10, 42, N2), jak również własnym samochodem. Dla osób aktywnych sportowo jest to wymarzona lokalizacja ze względu na wspaniałe tereny do spacerów i uprawiania joggingu.

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa Podkarpackiego. Położony na Podgórzu Rzeszowskim, zajmuje ponad 116 km2. Rzeszów zamieszkuje 186 120 ludzi. W skład Rzeszowa wchodzi 29 osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 maja. W Rzeszowie zaczynają powstawać także wieżowce: w 2014 roku oddano do użytku 18 piętrowy apartamentowiec Capital Towers a w tym roku do użytku planuje się oddać SkyRes Warszawska – 14 piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduję się rezerwat przyrody Lisia Góra, który położony jest nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W Rzeszowie znajduje się także wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych: Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje 45 linii autobusowych, z czego 32 kursują po mieście a 11 z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy Ukraińskiego Lwowa. 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Słoneczne Tarasy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Słoneczne Tarasy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Strzelnicza 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczne Tarasy znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne Nr 24 w odległości 170 m, Przedszkole Maluszkowo w odległości 470 m, Niepubliczne Przedszkole TYGRYSEK w Rzeszowie w odległości 510 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Słoneczne Tarasy jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Orisdent w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Słoneczne Tarasy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 230 m znajduje się Delikatesy Centrum.

Data publikacji: 06.09.2017
Data aktualizacji: 27.05.2021
Hegra Deweloper logo

Hegra Deweloper

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Słowackiego 11, 35-060 Rzeszów

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: