Osiedle Makuszyńskiego Apartamenty

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Hegra Deweloper Jarosław Szczypek

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Ceny od: 5 500 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Makuszyńskiego Apartamenty dostępnych jest 7 ofert

RzutNumerPokojeMetrażPiętroCena
B.M15 358 m22
318 285 zł5 500 zł/m²
B.M9 241 m21
234 327 zł5 700 zł/m²
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
C.M23 241 m23
233 700 zł5 700 zł/m²
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
B.M22 358 m23
317 075 zł5 500 zł/m²
C.M8 358 m21
319 330 zł5 500 zł/m²
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
C.M12 240 m21
230 679 zł5 700 zł/m²
C.M6 244 m2Parter
252 396 zł5 700 zł/m²
Osiedle Makuszyńskiego Apartamenty

Firma HEGRA Deweloper ma przyjemność przedstawić Państwu swoją nową inwestycję mieszkaniową „Osiedle Makuszyńskiego Apartamenty” !

Inwestycję „Osiedle Makuszyńskiego Apartamenty” tworzy zespół trzech nowoczesnych budynków mieszkalnych z windami, osiedlowym parkingiem i urządzoną zielenią, który powstaje przy ul. Kornela Makuszyńskiego, w samym centrum zielonej dzielnicy Biała w Rzeszowie.

Z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców wszystkie mieszkania zostały starannie zaprojektowane według indywidualnego projektu pracowni: „OKTOGON” Piotr Kuborek. Układ mieszkań charakteryzuje przemyślana architektura oraz funkcjonalność każdego z pomieszczeń zapewniający komfort i wygodę mieszkania.

W naszej ofercie znajdują się 84 apartamenty dwupokojowe, trzypokojowe i czteropokojowe, a także apartamenty dwupoziomowe, piętro plus antresola, o zróżnicowanej powierzchni od 35m2 do 88m2. Każdy apartament posiada przestronny taras, powierzchnia tarasów waha się od 10m2 aż do 25m2 !

W każdym z trzech budynku mieści się 28 komfortowych apartamentów, każdy z przypisaną komórką lokatorską mieszczącą się na tym samym piętrze oraz miejscem postojowym na parkingu osiedlowym. Dla wygody mieszkańców każdego budynku przewidziano windę oraz wózkownię zlokalizowaną na parterze. Oczywiście, budynki przystosowane są także dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Dla apartamentów na parterze przypisane są duże ogrodzone ogródki, które dopełniają atmosferę kameralnej i przytulnej całości osiedla.

W trosce o najmłodszych i najstarszych mieszkańców na Osiedlu zaprojektowany został duży plac zabaw, który będzie idealnym miejscem do zabawy i wypoczynku dla osób starszych.

Teren osiedla zostanie ogrodzony, a wjazd na niego dostępny będzie tylko dla mieszkańców i ich gości, dodatkowo osiedle zostanie odpowiednio oświetlone co sprawi, że jego mieszkańcy poczują się jeszcze bezpieczniej.

W realizacji inwestycji „Osiedle Makuszyńskiego Apartamenty” stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość materiałów budowlanych oraz nowoczesne technologie, których połączenie zapewnia naszej inwestycji piękny, estetyczny i niepowtarzalny wygląd.

Lokalizacja „Osiedle Makuszyńskiego Apartamenty” na osiedlu Biała została starannie dobrana, aby w maksymalny stopniu sprostać oczekiwaniom osób poszukujących spokojnej okolicy, bogatej w tereny rekreacyjne umożliwiające aktywny wypoczynek, a przy tym nie stroniące od uroków jakie oferuje centrum miasta.

Na osiedlu jest też pełny dostęp do infrastruktury i ważniejszych obiektów użyteczności publicznej takich jak: Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Osiedlowy Dom Kultury, Poczta Polska, sklepy spożywcze i punkty usługowe. Dogodne rozwiązania komunikacyjne ( linie autobusowe), dają możliwość sprawnego i szybkiego dojazdu do centrum miasta. Ogromnym atutem naszej inwestycji jest lokalizacja – centrum Rzeszowa oddalone jest zaledwie o 3,5 kilometra.

Termin realizacji:
Budynek A - II kwartał 2018 roku,
Budynek B i C - IV kwartał 2018 roku.

Inwestycja Osiedle Makuszyńskiego Apartamenty znajduje się w Rzeszowie, ul. Kornela Makuszyńskiego (5,6 km od centrum Rzeszowa), została zrealizowana przez dewelopera Hegra Deweloper Jarosław Szczypek.

Inwestycja Osiedle Makuszyńskiego Apartamenty została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Makuszyńskiego Apartamenty pozostało na sprzedaż 7 mieszkań o powierzchniach od 40 do 58 metrów kwadratowych w cenie od 5 500 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 2-pokojowe o powierzchniach od 40 do 44 m2 w cenie od 230 679 zł (4 mieszkania ) ,
 • 3-pokojowe o powierzchni 58 m2 w cenie od 317 075 zł (3 mieszkania ) .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Hegra Deweloper Jarosław Szczypek przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, taras.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, rowerownia.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania: aktualnie dostępnych jest 7 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań: od 40 do 58 m2.
Liczba pokoi: dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 230 679 do 319 330 zł,
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 500 do 5 700 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Makuszyńskiego Apartamenty

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa Podkarpackiego. Położony na Podgórzu Rzeszowskim, zajmuje ponad 116 km2. Rzeszów zamieszkuje 186 120 ludzi. W skład Rzeszowa wchodzi 29 osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 maja. W Rzeszowie zaczynają powstawać także wieżowce: w 2014 roku oddano do użytku 18 piętrowy apartamentowiec Capital Towers a w tym roku do użytku planuje się oddać SkyRes Warszawska – 14 piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduję się rezerwat przyrody Lisia Góra, który położony jest nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W Rzeszowie znajduje się także wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych: Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje 45 linii autobusowych, z czego 32 kursują po mieście a 11 z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy Ukraińskiego Lwowa. 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk. W odległości 300 metrów od inwestycji Osiedle Makuszyńskiego Apartamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Jana Pawła II Dębina (44A).

Data publikacji: 31 października 2016 09:26

Data aktualizacji: 19 kwietnia 2019 09:23

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj o ofertę

Hegra Deweloper Jarosław Szczypek

Hegra Deweloper Jarosław Szczypek

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Biuro sprzedaży

  +48 17 ...

  +48 509...

  Osiedle Makuszyńskiego Apartamenty

  adres biura sprzedaży

  ul. Słowackiego 11, 35-060 Rzeszów

  Umów spotkanie

  • poniedziałek

   27

   maja

  • wtorek

   28

   maja

  • środa

   29

   maja

  Zaproponuj inny termin

  Wiadomości powiązane z Hegra Deweloper Jarosław Szczypek

  Hegra Deweloper zaprasza na Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów EXPO DOM oraz Targów Nieruchomości w Rzeszowie.

  Hegra Deweloper zaprasza na Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów EXPO DOM oraz Targów Nieruchomości w Rzeszowie.