Osiedle Makuszyńskiego Apartamenty

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezHegra Deweloper Jarosław Szczypek

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 829 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Miejska Przystań(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Rzeszów, ul. Miejska 39 (6 km od centrum Rzeszowa)
  Ceny od: 3 593/m2
  Miejska Przystań
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 16
  Powierzchnia: 48 - 102 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Miejska Przystań
 • Kwiatkowskiego Park(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Rzeszów, ul. E.Kwiatkowskiego (5 km od centrum Rzeszowa)
  Ceny od: 5 300 brutto/m2
  Kwiatkowskiego Park
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 11
  Powierzchnia: 37 - 68 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  DK BROKERS Sp. z o.o.
 • Senatorska 118(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Rzeszów, ul. Senatorska 118 (6 km od centrum Rzeszowa)
  Senatorska 118
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 26
  Powierzchnia: 58 - 103 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  BS Deweloper Sp. z o. o.

Opis Inwestycji

Osiedle Makuszyńskiego Apartamenty

Firma HEGRA Deweloper ma przyjemność przedstawić Państwu swoją nową inwestycję mieszkaniową „Osiedle Makuszyńskiego Apartamenty” !Inwestycję „Osiedle Makuszyńskiego Apartamenty” tworzy zespół trzech nowoczesnych budynków mieszkalnych z windami, osiedlowym parkingiem i urządzoną zielenią, który powstaje przy ul. Kornela Makuszyńskiego, w samym centrum zielonej dzielnicy Biała w Rzeszowie.Z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców wszystkie mieszkania zostały starannie zaprojektowane według indywidualnego projektu pracowni: „OKTOGON” Piotr Kuborek. Układ mieszkań charakteryzuje przemyślana architektura oraz funkcjonalność każdego z pomieszczeń zapewniający komfort i wygodę mieszkania.W naszej ofercie znajdują się 84 apartamenty dwupokojowe, trzypokojowe i czteropokojowe, a także apartamenty dwupoziomowe, piętro plus antresola, o zróżnicowanej powierzchni od 35m2 do 88m2. Każdy apartament posiada przestronny taras, powierzchnia tarasów waha się od 10m2 aż do 25m2 !W każdym z trzech budynku mieści się 28 komfortowych apartamentów, każdy z przypisaną komórką lokatorską mieszczącą się na tym samym piętrze oraz miejscem postojowym na parkingu osiedlowym. Dla wygody mieszkańców każdego budynku przewidziano windę oraz wózkownię zlokalizowaną na parterze. Oczywiście, budynki przystosowane są także dla potrzeb osób niepełnosprawnych.Dla apartamentów na parterze przypisane są duże ogrodzone ogródki, które dopełniają atmosferę kameralnej i przytulnej całości osiedla.W trosce o najmłodszych i najstarszych mieszkańców na Osiedlu zaprojektowany został duży plac zabaw, który będzie idealnym miejscem do zabawy i wypoczynku dla osób starszych.Teren osiedla zostanie ogrodzony, a wjazd na niego dostępny będzie tylko dla mieszkańców i ich gości, dodatkowo osiedle zostanie odpowiednio oświetlone co sprawi, że jego mieszkańcy poczują się jeszcze bezpieczniej.W realizacji inwestycji „Osiedle Makuszyńskiego Apartamenty” stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość materiałów budowlanych oraz nowoczesne technologie, których połączenie zapewnia naszej inwestycji piękny, estetyczny i niepowtarzalny wygląd.Lokalizacja „Osiedle Makuszyńskiego Apartamenty” na osiedlu Biała została starannie dobrana, aby w maksymalny stopniu sprostać oczekiwaniom osób poszukujących spokojnej okolicy, bogatej w tereny rekreacyjne umożliwiające aktywny wypoczynek, a przy tym nie stroniące od uroków jakie oferuje centrum miasta.Na osiedlu jest też pełny dostęp do infrastruktury i ważniejszych obiektów użyteczności publicznej takich jak: Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Osiedlowy Dom Kultury, Poczta Polska, sklepy spożywcze i punkty usługowe. Dogodne rozwiązania komunikacyjne ( linie autobusowe), dają możliwość sprawnego i szybkiego dojazdu do centrum miasta. Ogromnym atutem naszej inwestycji jest lokalizacja – centrum Rzeszowa oddalone jest zaledwie o 3,5 kilometra.Termin realizacji:Budynek A - II kwartał 2018 roku,Budynek B i C - IV kwartał 2018 roku.

Inwestycja Osiedle Makuszyńskiego Apartamenty znajduje się w Rzeszowie, ul. Kornela Makuszyńskiego (5.6 km od centrum Rzeszowa), została zrealizowana przez dewelopera Hegra Deweloper Jarosław Szczypek.

Inwestycja Osiedle Makuszyńskiego Apartamenty została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Makuszyńskiego Apartamenty pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 58 metrów kwadratowych w cenie od 5 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Hegra Deweloper Jarosław Szczypek przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, rowerownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Makuszyńskiego Apartamenty

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa Podkarpackiego. Położony na Podgórzu Rzeszowskim, zajmuje ponad 116 km2. Rzeszów zamieszkuje 186 120 ludzi. W skład Rzeszowa wchodzi 29 osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 maja. W Rzeszowie zaczynają powstawać także wieżowce: w 2014 roku oddano do użytku 18 piętrowy apartamentowiec Capital Towers a w tym roku do użytku planuje się oddać SkyRes Warszawska – 14 piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduję się rezerwat przyrody Lisia Góra, który położony jest nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W Rzeszowie znajduje się także wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych: Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje 45 linii autobusowych, z czego 32 kursują po mieście a 11 z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy Ukraińskiego Lwowa. 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Makuszyńskiego Apartamenty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 320 metrów od inwestycji Osiedle Makuszyńskiego Apartamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jana Pawła II / Gościnna 04.

Data publikacji: 31.10.2016

Data aktualizacji: 06.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie