Osiedle Makuszyńskiego Apartamenty

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Hegra Deweloper Jarosław Szczypek

Ceny od: 5 500 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Makuszyńskiego Apartamenty dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
B.M15
3
57,87 m²
2
318 285 zł5 500 zł/m²
B.M22
3
57,65 m²
3
317 075 zł5 500 zł/m²

Oferty specjalne

 • Promocja

  Promocja Cenowa Na Start !!!

  W związku z rozpoczęciem sprzedaży II etapu w inwestycji Osiedle Makuszyńskiego Apartamenty, wprowadzamy w Budynku B ceny promocyjne na wszystkie apartamenty oraz komórki lokatorskie gratis w cenie mieszkania! Czas trwania promocji jest ograniczony !

  Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

Osiedle Makuszyńskiego Apartamenty

Firma HEGRA Deweloper ma przyjemność przedstawić Państwu swoją nową inwestycję mieszkaniową „Osiedle Makuszyńskiego Apartamenty” !Inwestycję „Osiedle Makuszyńskiego Apartamenty” tworzy zespół trzech nowoczesnych budynków mieszkalnych z windami, osiedlowym parkingiem i urządzoną zielenią, który powstaje przy ul. Kornela Makuszyńskiego, w samym centrum zielonej dzielnicy Biała w Rzeszowie.Z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców wszystkie mieszkania zostały starannie zaprojektowane według indywidualnego projektu pracowni: „OKTOGON” Piotr Kuborek. Układ mieszkań charakteryzuje przemyślana architektura oraz funkcjonalność każdego z pomieszczeń zapewniający komfort i wygodę mieszkania.W naszej ofercie znajdują się 84 apartamenty dwupokojowe, trzypokojowe i czteropokojowe, a także apartamenty dwupoziomowe, piętro plus antresola, o zróżnicowanej powierzchni od 35m2 do 88m2. Każdy apartament posiada przestronny taras, powierzchnia tarasów waha się od 10m2 aż do 25m2 !W każdym z trzech budynku mieści się 28 komfortowych apartamentów, każdy z przypisaną komórką lokatorską mieszczącą się na tym samym piętrze oraz miejscem postojowym na parkingu osiedlowym. Dla wygody mieszkańców każdego budynku przewidziano windę oraz wózkownię zlokalizowaną na parterze. Oczywiście, budynki przystosowane są także dla potrzeb osób niepełnosprawnych.Dla apartamentów na parterze przypisane są duże ogrodzone ogródki, które dopełniają atmosferę kameralnej i przytulnej całości osiedla.W trosce o najmłodszych i najstarszych mieszkańców na Osiedlu zaprojektowany został duży plac zabaw, który będzie idealnym miejscem do zabawy i wypoczynku dla osób starszych.Teren osiedla zostanie ogrodzony, a wjazd na niego dostępny będzie tylko dla mieszkańców i ich gości, dodatkowo osiedle zostanie odpowiednio oświetlone co sprawi, że jego mieszkańcy poczują się jeszcze bezpieczniej.W realizacji inwestycji „Osiedle Makuszyńskiego Apartamenty” stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość materiałów budowlanych oraz nowoczesne technologie, których połączenie zapewnia naszej inwestycji piękny, estetyczny i niepowtarzalny wygląd.Lokalizacja „Osiedle Makuszyńskiego Apartamenty” na osiedlu Biała została starannie dobrana, aby w maksymalny stopniu sprostać oczekiwaniom osób poszukujących spokojnej okolicy, bogatej w tereny rekreacyjne umożliwiające aktywny wypoczynek, a przy tym nie stroniące od uroków jakie oferuje centrum miasta.Na osiedlu jest też pełny dostęp do infrastruktury i ważniejszych obiektów użyteczności publicznej takich jak: Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Osiedlowy Dom Kultury, Poczta Polska, sklepy spożywcze i punkty usługowe. Dogodne rozwiązania komunikacyjne ( linie autobusowe), dają możliwość sprawnego i szybkiego dojazdu do centrum miasta. Ogromnym atutem naszej inwestycji jest lokalizacja – centrum Rzeszowa oddalone jest zaledwie o 3,5 kilometra.Termin realizacji:Budynek A - II kwartał 2018 roku,Budynek B i C - IV kwartał 2018 roku.

Inwestycja Osiedle Makuszyńskiego Apartamenty znajduje się w Rzeszowie, ul. Kornela Makuszyńskiego (5.6 km od centrum Rzeszowa), została zrealizowana przez dewelopera Hegra Deweloper Jarosław Szczypek.

Inwestycja Osiedle Makuszyńskiego Apartamenty została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Makuszyńskiego Apartamenty pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchni 58 metrów kwadratowych w cenie od 5 500 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 3-pokojowe o powierzchni od 58 m2 w cenie od 317 075 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Hegra Deweloper Jarosław Szczypek przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, rowerownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań: 58 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 317 075 do 318 285 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi 5 500 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Makuszyńskiego Apartamenty

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa Podkarpackiego. Położony na Podgórzu Rzeszowskim, zajmuje ponad 116 km2. Rzeszów zamieszkuje 186 120 ludzi. W skład Rzeszowa wchodzi 29 osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 maja. W Rzeszowie zaczynają powstawać także wieżowce: w 2014 roku oddano do użytku 18 piętrowy apartamentowiec Capital Towers a w tym roku do użytku planuje się oddać SkyRes Warszawska – 14 piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduję się rezerwat przyrody Lisia Góra, który położony jest nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W Rzeszowie znajduje się także wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych: Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje 45 linii autobusowych, z czego 32 kursują po mieście a 11 z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy Ukraińskiego Lwowa. 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

W odległości 300 metrów od inwestycji Osiedle Makuszyńskiego Apartamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Jana Pawła II Dębina (44A).

Data publikacji: 31.10.2016

Data aktualizacji: 04.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie