Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 39,62 m² - numer U2.05

Przecena 3%
Rezerwacja

Poznań, Nowe Miasto, Ostrów Tumski-Śródka-Zawady-Komandoria, ul. Studzienna 7Inwestycja: Studzienna 7Deweloper: HCH Deweloper Sp. z o.o.

Cena: 302 142 zł brutto
stara cena: 311 888 zł brutto
POWIERZCHNIA39,62 m²
POKOJE2
PIĘTRO2
TERMIN ODDANIAGotowe
Studzienna 7

6 zdjęć

Studzienna 7

Promocje

 • Przedsprzedaż

  Apartamenty hotelowe w przedsprzedaży w cenach od 7.503 zł/m2 BRUTTO*

  * Ceny zawierają podatek VAT 23%, który można odliczyć w przypadku zakupu inwestycyjnego.

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:
U2.05
Cena:
Stara: 311 888 złNowa: 302 142 zł (7 626 zł/m²)
Liczba kondygnacji:
1 poziom
Pokoje:
2 pokoje
Metraż:
39,62 m²
Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku
Kuchnia:
otwarta kuchnia
Łazienki:
1 łazienka
Wysokość pomieszczeń:
od 260 do 280 cm wysokości
Piętro:
2 piętro
Miejsca postojowe:
dostępne są:
 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera
Opis płatności:
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków:
informacja u dewelopera
Inwestycja:
mieszkanie znajduje się w inwestycji Studzienna 7, w której dostępnych jest jeszcze 7 podobnych ofert

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Opis oferty

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 39,6 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Studzienna 7 na Ostrowie Tumskim-Śródce-Zawadach-Komandorii przy ul. Studzienna 7 (3.1 km od centrum Poznania). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera HCH Deweloper Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 20 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 12 o powierzchni od 35 do 64 m², w budynku jest 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Studzienna 7 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu U2.05 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper HCH Deweloper Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe naziemne oraz miejsca postojowe podziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 302 142 zł (7 626 zł/m²).

Studzienna 7 to nowoczesny budynek z windą i podziemną halą garażową, położony w poznańskiej dzielnicy Zawady. Klienci znajdą tu starannie zaprojektowane lokale, które będą odpowiednie zarówno dla osób poszukujących kawalerki, jak i większego, dwupoziomowego mieszkania z potencjałem.

W budynku znajdować się będą 22 lokale oferowane w standardzie deweloperskim, jednakże na życzenie klienta istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod klucz, a także jego wyposażenia.

Studzienna 7 stanowi idealną inwestycję dla ludzi poszukujących przestrzeni w bliskiej odległości od centrum miasta. Zakup lokalu można również potraktować jako inwestycje kapitału pod wynajem bądź wymarzony własny kąt!

Zakończenie budowy już w II kwartale 2021 roku!

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Studzienna 7, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 7 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji

W odległości 150 m od inwestycji znajduje się przystanek autobusowy, z którego odjeżdża 7 linii autobusowych.

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Studzienna 7 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Studzienna 7 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Studzienna n/ż.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Studzienna 7 znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 82 w odległości 360 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Studzienna 7 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: MedPolonia w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Studzienna 7 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Lidl, w odległości 330 m znajduje się Iwa, w odległości 390 m znajduje się Groszek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Studzienna 7 w odległości 340 m znajduje się Blok Haus, w odległości 470 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.12.2019
Data aktualizacji: 22.03.2021
HCH Deweloper Sp. z o.o. logo

HCH Deweloper Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Wolsztyńska 23/3 60-361 Poznań
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: