Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Apartamenty Zamkowe II

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Podwisłocze, oferowane bezpośrednio przez

HARTBEX Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.

Rzeszów, ul. Podwisłocze

Ceny od: 14 411 zł/m2
Apartamenty Zamkowe IIApartamenty Zamkowe II

3 zdjęcia

Apartamenty Zamkowe II
Apartamenty Zamkowe II
Apartamenty Zamkowe II
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

34 - 44/m2

Przedział pokoi

1 - 2

Kondygnacje

14

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - stacja kolejowa - 1486 m

Przystanek Autobusowy - 57 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

25 placówek medycznych, 93 placówki edukacyjne, 104 kawiarnie i restauracje, 39 sklepów, 98 obiektów sportowych, 18 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Przyroda w okolicy

 • 5 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 14 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 337 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 28 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 34 do 44 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 485 795 do 632 090 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 14 411 do 14 644 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Apartamenty Zamkowe II logo

Klimatyczne miejsce w samym centrum Rzeszowa.

Zmieniający się coraz szybciej Rzeszów – stolica innowacji to dynamicznie rozwijające się nowoczesne miasto przyciągające swym niewątpliwym urokiem młodych i przedsiębiorczych ludzi. Miasto z roku na rok staje się coraz bardziej atrakcyjniejsze, do pracy jak i do zamieszkania.

To idealne miejsce dla wszystkich, którzy pragną poczuć rytm miasta. W samym centrum Rzeszowa, w prestiżowej lokalizacji powstają nowoczesne ''Apartamenty Zamkowe II”. Nieruchomość położona jest przy dwóch głównych ulicach miasta: alei mjr W. Kopisto oraz ulicy Podwisłocze. To wyjątkowe położenie gwarantuje spotkanie historii z nowoczesnością. Liczne zabytki, obiekty historyczne, atrakcje kulturowe to wiele atutów tętniącego życiem miasta. Lokalizacja ''Apartamentów Zamkowych II'' będzie idealna dla osób poszukujących aktywnych form wypoczynku, zachęcająca do spacerów wzdłuż rzeki Wisłok, sportów wodnych i rowerowych na specjalnie przystosowanych do tego trasach i ścieżkach położonych wzdłuż brzegu rzeki. Dodatkowych atrakcji można szukać w Regionalnym Centrum Sportowo-Widowiskowym „Podpromie” oferującym bogaty wachlarz zajęć i imprez rekreacyjno-sportowych.

"Apartamenty Zamkowe II" to propozycja dla tych, którzy cenią połączenie luksusu, komfortu i nowoczesności z terenami rekreacyjno-wypoczynkowymi oraz bliskością rzeszowskiego rynku tętniącego życiem. Lokalizacja w samym centrum miasta z doskonałą komunikacją, niepowtarzalną atmosferą uczynią z „Apartamentów Zamkowych II” miejsce wyjątkowe. "Apartamenty Zamkowe II" będą posiadały własne mini centrum handlowe z kawiarnią, restauracją oraz sklepami ze zdrową żywnością i centrum fitness.

Inwestycja Apartamenty Zamkowe II znajduje się w Rzeszowie, ul. Podwisłocze (0.9 km od centrum Rzeszowa), została zrealizowana przez HARTBEX Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty Zamkowe II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 337 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 14 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Zamkowe II w sprzedaży jest 28 nowych mieszkań o powierzchni od 34 do 44 metrów kwadratowych , w cenie od 14 411 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców HARTBEX Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Idealna lokalizacja

Z jednej strony oaza spokoju – z dala od hałasu i zgiełku ulic, pośród zieleni - z drugiej zaś samo centrum stolicy Podkarpacia z doskonałym dostępem do rożnych miejskich atrakcji: kin, teatrów, kawiarni i restauracji. W okolicy "Apartamentów Zamkowych II" znajduje się wszystko co będzie niezbędne w codziennym życiu:

- Rynek – 700 m

- Galeria handlowa – 450 m

- Stacja benzynowa – 750 m

- Sklep spożywczy – 50 m

- Filharmonia – 500 m

- Teatr – 1,5 km

- Bank - 30m

- Szpital specjalistyczny, przychodnia - 450 m

- Fontanna multimedialna – 650 m

- Wisłok – 30 m

- Park – 500 m

- Bulwary Rzeszów – 300 m

- Hala sportowa Podpromie – 600m

- Skatepark, Dirtpark, Snowpark – 600 m

- Szkoły wyższe – 600 m

- Szkoła podstawowa – 600 m

- Przedszkole – 600 m

- Żłobek – 1 km

- Basen – 500 m

- Przystanek MPK – 30 m

- Plac zabaw dla dzieci

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce będące stolica województwa podkarpackiego. Położony jest na Podgórzu Rzeszowskim. W skład Rzeszowa wchodzi kilkadziesiąt osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 Maja. W Rzeszowie jest też kilka wieżowców – w 2014 roku oddano do użytku 18-piętrowy apartamentowiec Capital Towers, a w 2015 r. SkyRes Warszawska, 14-piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduje się także rezerwat przyrody Lisia Góra położony nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W mieście znajduje się również wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych, m.in. Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Zamkowe II?

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje kilkadziesiąt linii autobusowych, z czego ponad połowa kursuje po mieście a kilkanaście z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy ukraińskiego Lwowa. Około 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Rzeszów-Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Zamkowe II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1486 metrów od inwestycji Apartamenty Zamkowe II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - stacja kolejowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Zamkowe II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Zamkowe II znajdują się 93 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: WSPiA w odległości 347 m, uczelnia w odległości 355 m, Zespół Szkół Muzycznych Nr 1 w odległości 401 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Zamkowe II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Klinika leczenia bezpłodności Parens w odległości 115 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 450 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 453 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Zamkowe II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Żabka, w odległości 398 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 426 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Zamkowe II w odległości 228 m znajduje się Dirtpark, w odległości 253 m znajduje się Skatepark im. Lee Richardsona, w odległości 259 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 10.10.2022
Data aktualizacji: 17.04.2024

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023