Cztery Pory Roku Domy

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezHanza Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1 oferta w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osada Borkowo(1.1 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż gdański, Borkowo, ul. Strumykowa (0.6 km od Gdańska)
  Ceny od: 4 367/m2
  Osada Borkowo
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba domów: 1
  Powierzchnia: 154 m2
  Liczba pokoi: 4
  Interium Investment Sp. z o.o. Sp. k.
 • Login H2O(1.6 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, ul. Jaworzniaków (6 km od centrum Gdańska)
  Login H2O
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 1
  Powierzchnia: 148 m2
  Liczba pokoi: 5
  Towarzystwo Inwestycyjne Investing
 • EGO(1.8 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, ul. Wielkopolska (5.1 km od centrum Gdańska)
  Ceny od: 5 933 brutto/m2
  EGO
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba domów: 3
  Powierzchnia: 143 m2
  Liczba pokoi: 5
  Pomorskie Domy

Opis Inwestycji

Ostatnie domy w sprzedaży!Osiedle położone jest w malowniczym otoczeniu łąk i zagajników, w bezpośrednim sąsiedztwie chronionych źródlisk Potoku Maćkowy.

Inwestycja Cztery Pory Roku Domy znajduje się w Chełmie i Gdańsku Południe, ul. Tenisowa (0.1 km od Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Hanza Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o..

Inwestycja Cztery Pory Roku Domy została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 7 nowych domów w tym 24 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Cztery Pory Roku Domy pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 150 do 154 metrów kwadratowych w cenie od 599 500 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Hanza Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 7 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, standard deweloperski podwyższony
Standard wyposażenia obejmuje wygładzone i pomalowane na biało ściany, antywłamaniowe drzwi wejściowe do domu, trzyszybowe okna PCV, instalację alarmową, kocioł gazowy kondensacyjny BRÖTJE, bramę garażową Wiśniowski z napędem elektrycznym, a także system rekuperacji – wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła AERIS – obecnie najbardziej efektywny sposób na zdrowy i energooszczędny dom.
Stolarka okienna
Trzyszybowe okna PCV
Drzwi zewnętrzne
Antywłamaniowe drzwi wejściowe do domu, brama garażowa Wiśniowski z napędem elektrycznym
Ogrzewanie
Kocioł gazowy kondensacyjny BRÖTJE
Wentylacja
System rekuperacji – wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła AERIS
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia: plac zabaw, boisko.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się staw, rzeka, las.

Lokalizacja inwestycji Cztery Pory Roku Domy

Przestrzeń, spokój otoczenia, bardzo wygodne skomunikowanie osiedla z centrum Gdańska dzięki liniom autobusowym nr 113 i 213 oraz, co istotne, elastyczność naszej oferty sprawiają, iż blisko 800 spośród 1000 rodzin zaufały nam i zamieszkały na osiedlu CZTERY PORY ROKU po rekomendacji swoich bliskich ich znajomych. Bliskość placówek handlowych, punktów usługowych, szkół, przedszkoli i żłobków daje mieszkańcom osiedla możliwość zaspokojenia większości potrzeb życiowych, a tym samym pełniejszego docenienia piękna lokalizacji osiedla.

Gdańsk Południe to dawna (do 2011 roku) dzielnica Chełm i Gdańsk Południe, która dziś dzieli się na Chełm, Ujeścisko i Jasień. Dzielnica ma powierzchnię 30 km kw i jest zamieszkana przez 71 tys. osób. Z dzielnicą graniczą miejskie dzielnice Matarnia, Brętowo, Piecki-Migowo, Siedlce, Śródmieście, Orunia, Kokoszki a także gminy podmiejskie Kolbudy i Pruszcz Gdański. Na krajobraz obszaru składają się Potok Oruński i duże Jezioro Jasień, położone na zachodzie. Dodatkowo Chełm wyróżnia się górzystym terenem – znajduje się tu najbardziej stroma trasa tramwajowa w Polsce. Znajduje się tu też obwodnica Trójmiasta będąca częścią drogi ekspresowej S6, a także drogi krajowe 221 i 222. Gdańsk Południe to głównie nowoczesne osiedla mieszkalne i bloki a dobrą komunikację z resztą miasta zapewniają tramwaje i autobusy miejskie.

Komunikacja

Na terenie Gdańska Południe znajduje się trójmiejska obwodnica, trasa W-Z a także drogi krajowe 221 i 222. Cały obszar jest dobrze skomunikowany z resztą miasta tramwajami, kilkunastoma autobusami dziennymi i czterema autobusami nocnymi. Jako część Pomorskiej Kolei Metropolitalnej planowana jest też stacja Gdańsk Jasień położona na terenie Gdańska Południe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Cztery Pory Roku Domy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 360 metrów od inwestycji Cztery Pory Roku Domy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Olimpijska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Cztery Pory Roku Domy znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Przyjaciele Puchatka w odległości 220 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Cztery Pory Roku Domy jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Borkowo w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Cztery Pory Roku Domy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 380 m znajduje się Żabka, w odległości 420 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 430 m znajduje się Chemia Słodycze Kosmetyki z Niemiec.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Cztery Pory Roku Domy w odległości 490 m znajduje się NH Fitness.

Data publikacji: 03.04.2015

Data aktualizacji: 01.02.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie