Przy Źródełku

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Smugowa, oferowane bezpośrednio przez Hadex development Sp z o.o

Katowice, Zespół Dzielnic Południowych, ul. Smugowa 37

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Przy Źródełku

2 zdjęcia

Przy Źródełku

Opis Inwestycji

Drugi etap inwestycji Osiedle “Przy Źródełku” obejmuje budowę 6 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej zlokalizowanych bezpośrednio przy ulicy Smugowej 37.Powierzchnie użytkowe domów wynoszą od 146,11-150,9 m2 wraz z garażem. Segmenty AB; CD i EF stanowią swoje lustrzane odbicie, z czego segment A i F są segmentami skrajnymi.W każdym domu na parterze zaprojektowano wiatrołap, kuchnię otwartą na jadalnię, przestronny pokój dzienny z przeszkleniem od strony ogrodu i wyjściem na taras,  wc oraz garaż. Dodatkowo w pokoju dziennym zaprojektowano instalacje do podłączenia kominka, a w garażu pomocny schowek. W segmentach skrajnych “15A” i “20F” zaprojektowano wykusze w jadalni z dużymi oknami balkonowymi fix, dzięki czemu mieszkanie zyskuje przestrzeń i unikalny charakter.Na piętrze zaprojektowno trzy sypialnie oraz łazienkę z możliwością wydzielenia osobnej garderoby. Domy posiadają poddasza nieużytkowe, które można wykorzystać jako dodatkowy schowek. Domy są niepodpiwniczone.Na każdej działce zaprojektowano podjazd z kostki brukowej, chodnik i ogród. Działki mają powierzchnie od 175 – 300 m2.Malownicze okolice stanowią o wyjątkowości tego miejsca i zachęcają do relaksu, długich spacerów z rodziną, jak również bardziej aktywnego odpoczynku.Lokalizacja:Inwestycja zlokalizowana jest w południowej części Katowic w zielonej dzielnicy Kostuchna przy ulicy Smugowej 37.Nieruchomość położona jest w dzielnicy willowej w otoczeniu domków jednorodzinnych i dużej ilości zieleni. W okolicy brak wysokiej zabudowy wielorodzinnej oraz zakładów przemysłowych. W pobliżu znajduje się szkoła podstawowa, gimnazjum, przedszkole oraz placówki handlowe i usługowe.Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum Katowic (ok. 15 min.) oraz Tychami, Mikołowem oraz Mysłowicami. Łatwy jest też dostęp do autostrady A4, DTŚ i innych kierunków (Warszawa, Bielsko Biała, Cieszyn itp.)Główne atuty osiedla to:położenie z dala od zgiełku miasta,bliskość lasów i terenów rekreacyjnych, kameralność, cisza i spokójdoskonała komunikacja z miastami w aglomeracji śląskiej.To znakomite miejsce dla osób lubiących piesze wyprawy i wycieczki rowerowe.

Inwestycja Przy Źródełku znajduje się w Zespole Dzielnic Południowych, ul. Smugowa 37 (0.1 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez Hadex development Sp z o.o.

Inwestycja Przy Źródełku została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Przy Źródełku nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Hadex development Sp z o.o nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 6 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Lokalizacja inwestycji

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Przy Źródełku?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przy Źródełku mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Przy Źródełku znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Katowice Rondo.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Przy Źródełku znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przy Źródełku znajduje się się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Regionalny Ośrodek Edukacji Szkola Policealna w odległości 210 m, Niepubliczna Artystyczna Policealna Szkoła Plastyczna ROE Katowice w odległości 210 m, Miejskie Przedszkole nr 45 w odległości 330 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Przy Źródełku jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne LUX MED w odległości 310 m, Przychodnia nr 1 w odległości 520 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przy Źródełku składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Żabka, w odległości 180 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 290 m znajduje się delikatesy "pod 3".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przy Źródełku w odległości 360 m znajduje się Altus Fitness, w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: