Dom na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 83,1 m²

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez GW Development Sp. z o.o.

Powierzchnia
83 m²
Pokoje
4
Piętra
2

Termin oddania

2 kw. 2020

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:D
Ceny domów:
Liczba kondygnacji:2 poziomy w tym poddasze.
Pokoje:4 pokoje.
Powierzchnia:83 m²
Powierzchnia działki:dom stoi na działce o powierzchni 250 m².
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:2 łazienki.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Podana cena dotyczy segmentu w stanie deweloperskim pełnym: - w pełni wykończonego od zewnątrz, z zagospodarowaniem terenu, chodnikiem i podjazdem - z wykonanymi ścianami działowymi, kompletnymi instalacjami wewnętrznymi, kaloryferami, tynkami i posadzkami Poza powierzchnią wskazaną w ofercie, każdy z segmentów posiada obszerne poddasze nieużytkowe, doświetlone dwoma oknami dachowymi.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:dom znajduje się w inwestycji Segmenty Cieszyńska, w której dostępnych jest jeszcze 5 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowy 4 pokojowy dom na sprzedaż o powierzchni 83 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Segmenty Cieszyńska przy ulicy w Legionowie, ul. Cieszyńska 11 (5.9 km od Warszawy). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera GW Development Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 6 nowych domów w tym 6 domów typu dom szeregowy. Inwestycja Segmenty Cieszyńska jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowy dom nr D znajduje się na działce o powierzchni 250 m², nie posiada podpiwniczenia oraz ma garaż 1 stanowiskowy. W domu znajdują się 4 pokoje, kuchnia jest Otwarta, 2 łazienki. Dla przyszłych mieszkańców deweloper GW Development Sp. z o.o. przewidział również: miejsca postojowe naziemne.

Segmenty Cieszyńska to zespół budynków w zabudowie szeregowej, wznoszonych w bardzo cichym i uroczym miejscu – na końcu jednokierunkowej, utwardzonej kostką betonową ulicy Cieszyńskiej, pośród dorosłych kasztanowców i drzew iglastych.Każdy z segmentów posiada własny ogródek (z tyłu budynku) oraz indywidualne miejsce postojowe.Budynki położone są zaledwie kilkaset metrów od stacji PKP Legionowo Przystanek.Oferowane przez nas segmenty posiadają indywidualne przyłącza oraz indywidualne liczniki zużycia mediów, dzięki czemu są wolne od opłat czynszowych. Źródło ogrzewania stanowią nowoczesne kotły zasilane gazem ziemnym marki Viessmann.

Dom znajduje się w inwestycji Segmenty Cieszyńska, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 5 podobnych nowych domów.

Lokalizacja inwestycji Segmenty Cieszyńska

Komunikacja

Miasto znajduje się w odległości zaledwie 23 kilometrów od centrum Warszawy. Legionowo posiada dwie stacje kolejowe na których zatrzymują się pociągi prowadzące do Gdynii, Krakowa, Olsztyna, a nawet Sierpca czy Zakopanego. Sprawne połączenie ze stolicą zapewnia droga krajowa nr 61. Komunikacje z Warszawą zapewniają także autobusy ZTM - do miasta dojeżdża kilka stałych linii autobusowych. Ponadto, w mieście funkcjonują także prywatni przewoźnicy autobusowi.

W odległości 150 metrów od inwestycji Segmenty Cieszyńska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny PIUSA XI 02 (CHOTOMÓW).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Segmenty Cieszyńska znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Wyspa Skarbów Przedszkole Niepubliczne w odległości 1300m, Szkoła Podstawowa Specjalna Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w odległości 1350m, ZSP 2 w odległości 1400m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się Taranga, w odległości 950 m znajduje się Starczewski Dariusz, lek. med. anestezjolog, w odległości 1050 m znajduje się Janicka Beata. Apteka.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1150 m znajduje się Odnowa Biologiczna, w odległości 1400 m znajduje się Karate Kyokushin. Klub sportowy.

Data publikacji: 17.04.2019

Data aktualizacji: 29.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie