Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 58,4 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Grupo Lar

Powierzchnia
58 m²
Pokoje
3
Piętro
1

Termin oddania

3 kw. 2020

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:166
Ceny mieszkań:
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:58 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:268 cm wysokości.
Piętro:1 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji MOKOsfera, w której dostępne są jeszcze 74 podobne oferty.

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 58 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej MOKOsfera przy ulicy na Służewcu, ul. Konstruktorska 8 (5.1 km od centrum Warszawy). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Grupo Lar.

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 267 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 161 o powierzchni od 35 do 75 m², w budynkach jest 8 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja MOKOsfera jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 166 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 268 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupo Lar przewidział: miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

W dwóch budynkach tworzących MOKOsferę powstaną lokale mieszkaniowe, o metrażu od 28 do 101 m². Wszystkie mieszkania, począwszy od ustawnych lokali typu studio, aż do czteropokojowych apartamentów, posiadają duże balkony, a także przeszklenia zapewniające odpowiednie nasłonecznienie wnętrz. Funkcjonalny rozkład mieszkań zapewnia znaczną swobodę w aranżacji wnętrz.MOKOsfera to przede wszystkim doskonała lokalizacja, jaką docenią nawet najbardziej wymagające osoby. Inwestycja położna w samym sercu Mokotowa zapewnia wygodny dostęp do wszelkiego typu komunikacji miejskiej, w tym stacji metra Wierzbno, przystanków autobusowych i tramwajowych, a także Portu Lotniczego im. Chopina. Świetna lokalizacja to również dogodny dostęp do licznych punktów handlowo-usługowych, kin, teatrów, szkół i przedszkoli, uczelni wyższych, obiektów ochrony zdrowia, terenów rekreacyjnych i obiektów sportowych.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji MOKOsfera, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 74 podobne nowe mieszkania.

Lokalizacja inwestycji MOKOsfera

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

W odległości 100 metrów od inwestycji MOKOsfera znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny RACJONALIZACJI 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji MOKOsfera znajduje się 67 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Lejdis Studio Open Space Warszawa w odległości 250m, Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia Mokotów w odległości 550m, Przedszkole nr 344 w odległości 600m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Gabinet Psychoterapii InteRgratio, w odległości 200 m znajduje się Poradnictwo Dietetyczne DIET24, w odległości 300 m znajduje się SpotMed Sp. z o.o..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 550 m znajduje się Ośrodek Kultury Forma, w odległości 600 m znajduje się Biblioteka Publiczna im. Zygmunta Łazarskiego m.st. Warszawy. Wypożyczalnia dla dorosłych i młodzieży nr 20, w odległości 800 m znajduje się Mural - "Dźwięk buduje atmosferę" - Etiudy Rewolucyjnej 48.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 200 m znajduje się Fight Club S4, w odległości 250 m znajduje się PTStudio, w odległości 600 m znajduje się Calypso Fitness Club Adgar Plaza.

Data publikacji: 21.05.2018

Data aktualizacji: 15.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie