Dom na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 142,7 m²

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Grupa.pro

Cena: 499 000 zł brutto - przecena 11%

Rata kredytu wynosi 2240 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
143 m²
Pokoje
4
Piętra
2

Termin oddania

1 kw. 2020

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:2
Ceny domów (brutto):stara: 559 000 zł
nowa:
499 000 zł
3 529 zł/m²
Liczba kondygnacji:2 poziomy w tym poddasze.
Pokoje:4 pokoje.
Powierzchnia:143 m²
Powierzchnia działki:dom stoi na działce o powierzchni 515 m².
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:2 łazienki.
Wysokość pomieszczeń:270 cm wysokości.
Strony świata:widok z okien jest na wschód, zachód, południe.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Konstrukcja budynku
Konstrukcja budynku o układzie mieszanym żelbetowo – murowanym. Ławy i ściany fundamentowe - żelbetowe; ściany parteru i poddasza - murowane; stropy, słupy, wieńce, belki, ramy- żelbetowe; konstrukcję dachu stanowi więźba drewniana na ściankach kolankowych.
Dach
Dach dwuspadowy o konstrukcji drewnianej zabezpieczonej środkami biochronnymi, zabezpieczenie przed grzybami, pleśnią, ogniem. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną, kolor ciemnoszary, grafit, antracyt,ciemny błyszczący
Elewacja
cienkowarstwowe silikonowe lub silikatowe, cokoły i wykończenia tynk mozaikowy
Stolarka okienna
• okienna – PVC minimum 3-komorowe, • okna dachowe- Velux lub Fakro
Drzwi zewnętrzne
drzwi antywłamaniowe klasy minimum RC2
Balkony
Żelbetowe. Balustrady ze stali nierdzewnej i szkła.
Posadzka
Posadzki wewnętrzne – jastrych cementowy ( zbrojony, izolacja z folii PE, styropian dach-podłoga min. 3cm na piętrze, minimum 10 cm na parterze).
Ściany
• Ściany nośne zewnętrzne – pustaki ceramiczne Wienerberger gr. 25 cm; • ściany nośne wewnętrzne – pustaki ceramiczne Wienerberger gr. 25 cm; • ściany działowe – pustaki ceramiczne Wienerberger gr. 11 cm;
Instalacje
Wyposażenie budynku w instalacje: • Przyłącz wody z sieci miejskiej MPWiK; rury PE • woda ciepła użytkowa zasilana z pieca kondensacyjnego dwufunkcyjnego z zamkniętą komorą spalania firmy Vaillant, DeDietrich; rury PP • centralnego ogrzewania zasilanego z pieca dwufunkcyjnego; rury PEX • ogrzewanie podłogowe w łazience i przedpokoju (możliwość podłogówki w salonie i kuchni - na życzenie), „ręcznikowce” w łazienkach • kanalizacji wewnętrzna PVC podłączonej do szamba znajdującego się na terenie działki; • gazową zasilającą piec dwufunkcyjny i kuchenkę gazową lub płytę indukcyjną; • elektryczną oświetleniową; bez opraw oświetleniowych • odgromową; • drenaż wokół budynku • instalacja przeciwdeszczowa • alarmowa • rozwiązanie SMART DOM • rolety zewnętrzne przeciwwłamaniowa
Ogrzewanie
gazowe - piec dwufunkcyjny
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:dom znajduje się w inwestycji Zielone Kościelniki, w której dostępnych jest jeszcze 5 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowy 4 pokojowy dom na sprzedaż o powierzchni 143 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Zielone Kościelniki przy ulicy w Nowej Hucie, ul. Kościelnicka (16.8 km od centrum Krakowa). sprzedaż prowadzi Grupa.pro

Cała inwestycja składa się z 6 nowych domów w tym 6 domów typu bliźniak. Inwestycja Zielone Kościelniki jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowy dom nr 2 znajduje się na działce o powierzchni 515 m², nie posiada podpiwniczenia oraz ma garaż 1 stanowiskowy. W domu znajdują się 4 pokoje, kuchnia jest Otwarta, 2 łazienki. Okna w mieszkaniu wychodzą na wschód, zachód, południe. Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Cena ofertowa domu wynosi wynosi 499 000 zł (3 529 zł/m²).

Na granicy Krakowa i Niepołomic, przy ulicy Kościelnickiej, powstają nowe domy.Już niebawem sześć rodzin będzie mogło zamieszkać w tej kameralnej inwestycji - może jedną z nich będzie Twoja rodzina?Kompleks sześciu domów w zabudowie bliźniaczej oferuje coś, czego nie znajdziesz w większości szeregówek - duże działki, na których możesz zaplanować więcej, niż tylko taras z leżakami. Wielkości działek to 5-8 arów.Możesz wybrać większy dom o powierzchni ponad 174m2 wg projektu "Dom w Perłowce" lub mniejszy, o powierzchni ponad 141m2, wg projektu "Dom w Gunnerach". Oba projekty od znanego biura Archon.Miejsce wyjątkowe. Jesteś w Krakowie, ale czujesz się jak w małym miasteczku. Dookoła luźna zabudowa jednorodzinna i... pola uprawne!A jednocześnie do centrum Krakowa dojeżdżasz w pół godziny. Do Placu Centralnego w 20 minut. A do Niepołomic w 10.Kultowy bar "Janosik" masz tuż za rogiem.Obok przystanek autobusowy.Szkoła 2,5km.Zobacz dostępne oferty i wybierz dom dla swojej rodziny. Już na tym etapie możesz zarezerwować swój wybrany dom na osiedlu "Zielone Kościelniki"!

Dom znajduje się w inwestycji Zielone Kościelniki, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 5 podobnych nowych domów.

Lokalizacja inwestycji Zielone Kościelniki

Nowa Huta, czyli dzielnica XVIII Krakowa zajmuje teren o powierzchni 6540,99 ha, co czyni ją największą z dzielnic tego miasta. Mieszka w niej 54 588 osób. Leży w północno-wschodniej części Krakowa i jest bardzo zróżnicowana. Choć w większości spotykane są tu tereny uprzemysłowione, to jednak pojawiają się także rejony upraw rolnych, a w niektórych okolicach spotykana jest nawet zabudowa wiejska. Większość budynków została postawiona na początku II połowy XXw. W ostatnich latach zaczęło przybywać również nowoczesnych nieruchomości wielorodzinnych, co dodatkowo urozmaica krajobraz Nowej Huty. Choć dzielnica nie obfituje w tereny zielone, to na otoczenie przyrody można liczyć na Łąkach Nowohuckich i w Lasku Mogilskim, który dodatkowo zaskoczy znajdującymi się w nim ruiny amfiteatru. Uwagę zwraca także rozwinięta infrastruktura społeczna. Działa tu łącznie ponad 30 szkół i przedszkoli. W Nowej Hucie znajduje się też Szpital Specjalistyczny im. Rydygiera i 4 centra zdrowia. Rozwija się tu również życie kulturalne, o czym świadczą m.in. 3 teatry i 2 muzea. Ciekawostką jest istnienie Yacht Klubu mającego przystań żeglarską i wioślarską. Przez dzielnicę przebiegają drogi krajowe nr 75 i 79 oraz droga wojewódzka nr 776. Kursuje tu 10 linii tramwajów i autobusów miejskich.

Komunikacja

Dzielnicę przecina wszerz droga krajowa nr 79. We wschodniej części biegnie też droga krajowa nr 75, a fragment zachodniej granicy stanowi droga wojewódzka nr 776. Dobra komunikacja z pozostałymi częściami miasta to także zasługa 10 linii autobusowych i tramwajowych kursujących na terenie Nowej Huty.

W odległości 150 metrów od inwestycji Zielone Kościelniki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Kościelniki.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Zielone Kościelniki znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole w odległości 800m.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 150 m znajduje się KLUB POD KASZTANAMI, w odległości 1900 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PW. WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH.

Data publikacji: 14.06.2019

Data aktualizacji: 19.06.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie