Dom na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 142,7 m²

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Grupa.pro

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Zielone Kościelniki lub inne propozycje w Nowej Hucie

Powierzchnia
143 m²
Pokoje
4
Piętra
2
Gotowe
do zamieszkania
Zobacz rzut

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:1
Liczba kondygnacji:2 poziomy w tym poddasze.
Pokoje:4 pokoje.
Powierzchnia:143 m²
Powierzchnia działki:dom stoi na działce o powierzchni 518 m².
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:2 łazienki.
Wysokość pomieszczeń:270 cm wysokości.
Strony świata:widok z okien jest na wschód, zachód, północ.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Mieszkania w stanie deweloperskim Domy w stanie surowym zamkniętym
Ogrzewanie
gazowe - piec dwufunkcyjny
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:dom znajduje się w inwestycji Zielone Kościelniki.

Opis oferty

Nowy 4 pokojowy dom na sprzedaż o powierzchni 143 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Zielone Kościelniki w Nowej Hucie przy ul. Kościelnicka (16.8 km od centrum Krakowa). sprzedaż prowadzi Grupa.pro

Cała inwestycja składa się z 6 nowych domów w tym. Inwestycja Zielone Kościelniki została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Nowy dom nr 1 znajduje się na działce o powierzchni 518 m², nie posiada podpiwniczenia oraz ma garaż 1 stanowiskowy. W domu znajdują się 4 pokoje, kuchnia jest Otwarta, 2 łazienki. Okna w mieszkaniu wychodzą na wschód, zachód, północ. Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Cena ofertowa domu wynosi wynosi 499 000 zł (3 529 zł/m²).

Duży dom lub mniejsze mieszkanie dla Twojej rodziny już czeka!Rajsko to miejsce wyjątkowe. Nadal jesteś w Krakowie, wszędzie masz blisko - a jednak czujesz, że wyrwałeś się ze zgiełku.Twoja rodzina może zamieszkać właśnie tutaj, w miejscu cichym i spokojnym, w otoczeniu zieleni.Nie musisz kupować działki i załatwiać formalności związanych z budową.Przy ulicy Juliusza Osterwy czeka na Ciebie kilka możliwości:- trzypokojowe mieszkanie w stanie developerskim- pięć pokoi w stanie developerskim- dom w stanie surowym zamkniętymSam wybierz, która opcja najbardziej Ci odpowiada!

Dom znajduje się w inwestycji Zielone Kościelniki.

Lokalizacja inwestycji Zielone Kościelniki

Nowa Huta, czyli dzielnica XVIII Krakowa zajmuje teren o powierzchni 6540,99 ha, co czyni ją największą z dzielnic tego miasta. Mieszka w niej 54 588 osób. Leży w północno-wschodniej części Krakowa i jest bardzo zróżnicowana. Choć w większości spotykane są tu tereny uprzemysłowione, to jednak pojawiają się także rejony upraw rolnych, a w niektórych okolicach spotykana jest nawet zabudowa wiejska. Większość budynków została postawiona na początku II połowy XXw. W ostatnich latach zaczęło przybywać również nowoczesnych nieruchomości wielorodzinnych, co dodatkowo urozmaica krajobraz Nowej Huty. Choć dzielnica nie obfituje w tereny zielone, to na otoczenie przyrody można liczyć na Łąkach Nowohuckich i w Lasku Mogilskim, który dodatkowo zaskoczy znajdującymi się w nim ruiny amfiteatru. Uwagę zwraca także rozwinięta infrastruktura społeczna. Działa tu łącznie ponad 30 szkół i przedszkoli. W Nowej Hucie znajduje się też Szpital Specjalistyczny im. Rydygiera i 4 centra zdrowia. Rozwija się tu również życie kulturalne, o czym świadczą m.in. 3 teatry i 2 muzea. Ciekawostką jest istnienie Yacht Klubu mającego przystań żeglarską i wioślarską. Przez dzielnicę przebiegają drogi krajowe nr 75 i 79 oraz droga wojewódzka nr 776. Kursuje tu 10 linii tramwajów i autobusów miejskich.

Komunikacja

Dzielnicę przecina wszerz droga krajowa nr 79. We wschodniej części biegnie też droga krajowa nr 75, a fragment zachodniej granicy stanowi droga wojewódzka nr 776. Dobra komunikacja z pozostałymi częściami miasta to także zasługa 10 linii autobusowych i tramwajowych kursujących na terenie Nowej Huty.

W odległości 150 metrów od inwestycji Zielone Kościelniki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Kościelniki.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Zielone Kościelniki znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole w odległości 800m.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 150 m znajduje się KLUB POD KASZTANAMI, w odległości 1900 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PW. WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH.

Data publikacji: 14.06.2019

Data aktualizacji: 20.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie